Skocz do zawartości

Dziewczyny, który Wasz typ?


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny wątek, pierwsze posty to goście z książkami. I robienie się na intelektualistkę co to niby lubi oczytanych. A na koniec dyskusja czy ma być tłusty i ile.

I tyle został z babskiej maskirowki.

Dla kobiet liczy się dupa, klata, ramiona i kutas. Zanim w ogóle facet otworzy usta.

Gdybym wysłał Wam zdjęcia książek jakie czytam to większość prychała by z pogardą lub niezrozumieniem.

Ale gdybym wysłał swoje zdjęcie przed lustrem to miałbym branie jak kuter rybacki w sierpniu na połowach.

Niczym nie różnicie się od mężczyzn poza przeciwnym znakiem. Ale co się najęczycie jacy to jesteśmy prymitywni to Wasze.

 

 

Edytowane przez ntech
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Drugie co mi się nasuwa, to że jesteś tutaj tylko w celu prowokowania i celowo piszesz takie dyrdymały, żeby użytkownicy łapali się za głowy.

Najlepsze jest to, że jedno z drugim nie musi się wykluczać a nawet chętnie się łączy.

Zabrakło mi lajków dlatego chciałem tylko skromnie napisać, że mam dokładnie tak samo :D Przy czym (jak pisałem w innym temacie) samo to, że dopuszczam iż ona pisze na serio już jest swego rodzaju masakrą. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 10:57, ntech napisał:

Fajny wątek, pierwsze posty to goście z książkami. I robienie się na intelektualistkę co to niby lubi oczytanych. A na koniec dyskusja czy ma być tłusty i ile.

I tyle został z babskiej maskirowki.

Dla kobiet liczy się dupa, klata, ramiona i kutas. Zanim w ogóle facet otworzy usta.

Gdybym wysłał Wam zdjęcia książek jakie czytam to większość prychała by z pogardą lub niezrozumieniem.

Ale gdybym wysłał swoje zdjęcie przed lustrem to miałbym branie jak kuter rybacki w sierpniu na połowach.

Niczym nie różnicie się od mężczyzn poza przeciwnym znakiem. Ale co się najęczycie jacy to jesteśmy prymitywni to Wasze.

 

 

Chyba prawda niestety...

Sam kiedyś napisałem, w swoim profilu na sympatii, że czytam i wymieniłem parę pozycji wykraczających poza kryminały zgadnijcie co..Tak odzew był zerowy.

W innych sytuacjach podryw na intelektualistę wypadał raczej też słabo, no ale kwestia środowiska pewnie też wpływa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ntech napisał:

Co objawia się gapieniem z rozdziawem paszczy podczas randki.

Jeżeli trafi się pustak płci żeńskiej, to nie ma innej opcji :P 

 

1 godzinę temu, ntech napisał:

Ew. jeżeli samica jest ambitna i inteligentna przepychanką filozoficzną

Dwoje inteligentnych ludzi nie musi od razu prowadzić filozoficzne przepychanki. Chyba, że faktycznie chcą, żeby kolejnej randki już nie było :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Cuba Libre napisał:

Ha ha. Nie. Czemu? :)

Już licytujesz.

Jeżeli z klasyków to Platon i Sokrates.Od nich się zaczęło.Czysta myśl nie skażona judeochrześcijańską naleciałością.Z Arystotelesa to przemawia do mnie forma i materia, pięknie oddane w "Inne Pieśni" Dukaja. .No i Marek Aureliusz. Choć po nim to w deprechę można wpaść.

A Lem dlatego że nie ma żadnych konspektów czy opracowań którymi można błysnąć na randce. To trzeba przeczytać i zrozumieć.  

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.