Skocz do zawartości

Dziewczyny bez tabu.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.04.2019 o 13:03, Imiennik napisał:

Nastały takie czasy, że divy mają w sobie więcej moralności niż żony

Bez jaj, buhahaha, powiedz to Bieniukowi...

One wszystkie po tych samych pieniądzach są, nie oszukujmy się, gadzi mózg nigdy nie śpi. Dopóty wszystko jest dobrze, dopóki nie wyjdzesz poza jasno ustalone granice. Z dziwkami jest tak samo.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ale jeśli jesteś grubą rybą i korzystasz z "tanich panien", to po tobie, bo łamiesz zasady. Bieniuk mógł korzystać ze "związków", to nie straciłby pracy i kontraktów reklamowych. Głupkowi zachciało się dymać pannę do towarzystwa. Podobnie z "politykami" na podkarpaciu, których nagrania z divami zdeponowane są gdzieś na Ukrainie.

Wszystkie dupy mają swoją cenę i finalnie wszystkie okazują się być takie same. Nie czarujmy się. Grunt to rozeznanie, i ruchanie tego na co nas "stać" (żeby dużo nie stracić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że od czasów szkoły aż po dzisiejszy dzień tyle akcji widziałem co odpierdalają kobiety że odechciewa się związku.

Kobiety same zapracowały na taką opinie że każdy mądry facet woli być sam niż męczyć się z niunia.

Tekst niuni "zdradziłam bo mi się nudziło" mnie rozjebało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PUNK napisał:

Z dziwkami jest tak samo.

Z dziwkami sprawa jest bardzo jasna - kasa musi się zgadzac i zakres usług również (można rozszerzyć za dopłatą, gorzej być może z zawężeniem)

Poza tym - zero jakiegokolwiek ryzyka.

Pozwu o alimenty też nie będzie - bo ona nawet nie wie coś to za jeden. A jesli nawet wie - to wie również, że Ty wiesz kim ona jest.

Wysoki sądzie - jasne że się z tą panią spotkałem. Ale kawę jedynie wypiliśmy, pogadalismy o życiu, posmialismy się. Zapłaciłem za wizyte co do grosza.

Ale obcowania cielesnego nie było - bo mi się podobała tylko jako wspaniała rozmówczyni :)

 

I dlatego nigdy nie słyszałem by diva pozwała jakiegokolwiek klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.