Skocz do zawartości

Ex Reaktywacja :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ex po 4 miesiącach  wznawia kontakt.

Z racji zablokowania gdzie tylko się da, ex podjęła probe kontaktu z moim przyjacielem.

Głupie pytania : Co u mnie?, Ma kogoś ?.

Kumpel wiedząc co  mi zrobiła szybko ją zbył.

Próby kontaktu  ze mną z fikcyjnego konta a fb, szybka blokada.

Po tyg  wrzuta zdj  na instagrama z takim wielkim misiem ode mnie i pierdololo o romantycznej miłości,

  jaka to ona wielka była itp że tylko ja wiem jak to było między nami.

Chwila słabości  odblokowałem ją ale po 30 min zablokowałem ponownie nic nie pisałem, milczę jak kamień.

Oj Marek  miał racje blokować byłe i milczeć one tylko  bajzel w głowie robią to już 4 miesiące. :)

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, DanielS napisał:

Widocznie jej nowy facet się wykruszył :P

 

Jak idzie odwyk od bajzlu w głowie @Mat2206? ;) 

Było git dopóki tego  zdj  nie zobaczyłem z tym misiem ode mnie.

Uważam że to  celowe było, żeby zobaczyć moją reakcje.

Myślała że piesek przybiegnie a tu dalej zlewka.

Pani chce atencji. Ode mnie jej już nie dostanie.

Ja też wrzucam fotki jak się bawię i rozwijam jak wojna to  wojna :)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to było celowe zagranie. I obliczone na to, że jeszcze nie "wydobrzałeś" do końca, i się złamiesz. 

Wiem po sobie, że czasem i rok to za mało - sam się raz złamałem, wysłałem życzenia urodzinowe, potem spotkanie, kolejne, a jak się człowiek na nowo wkręcił, informacja, że wychodzi za mąż. 

Dochodziłem do siebie kilka lat. Obecnie jestem już w stanie z nią rozmawiać, gdy się przypadkiem spotkamy, bez emocji.

Ale plus był taki, że wyleczyłem się z miłości. Teraz czysty pragmatyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje nowy bolec wykruszył się coś z początku kwietnia :).

Może były powroty itp ale chyba koniec jest bo kto by z taką roszczeniowa wytrzymał.

 

Albo jest następny  hahaha :).

Nr tel mój ma wiec uważam że akcja z miśkiem jest celowa. -Prowokacja

mimo że jest zablokowana na necie to  nr tel nie blokowałem.

Ale i ja nie chciałbym wracać ani sexu bo wiem już jaka jest.

Niech się nowy męczy  :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mat2206 napisał:

jak wojna to  wojna :)

Ke? Rozwiń temat. Jaka kurna wojna?

 

To że zakładasz ten wątek to już ONA wygrała - ma Twoją atencję, myślisz o niej, rozkminiasz jakieś wojny, jakieś wrzuty zdjęć jak się bawię i rozwijam.

 

Po chooooy? Ja się pytam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imbryk napisał:

Ke? Rozwiń temat. Jaka kurna wojna?

 

Że żyje bez niej i mam się dobrze niech  widzi na necie.

Wiem że ją to  wkurwia bo miał płakać itp.

Ona mi podczas rozstania powiedziała że boi się że sobie coś zrobię i ten błysk w oczach.

Ona tego  chciała max atencja dla niej a tu zonk  :).

 

 

6 minut temu, foaloke napisał:

Oczywiście, że to było celowe zagranie. I obliczone na to, że jeszcze nie "wydobrzałeś" do końca, i się złamiesz. 

Wiem po sobie, że czasem i rok to za mało - sam się raz złamałem, wysłałem życzenia urodzinowe, potem spotkanie, kolejne, a jak się człowiek na nowo wkręcił, informacja, że wychodzi za mąż. 

Dochodziłem do siebie kilka lat. Obecnie jestem już w stanie z nią rozmawiać, gdy się przypadkiem spotkamy, bez emocji.

Ale plus był taki, że wyleczyłem się z miłości. Teraz czysty pragmatyzm.

Jej siostra do mnie pisała 3 tyg  temu.

Zabiłem temat pisząc nie życzę sobie kontaktu z fałszywymi ludźmi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imbryk napisał:

Ke? Rozwiń temat. Jaka kurna wojna?

 

To że zakładasz ten wątek to już ONA wygrała - ma Twoją atencję, myślisz o niej, rozkminiasz jakieś wojny, jakieś wrzuty zdjęć jak się bawię i rozwijam.

 

Po chooooy? Ja się pytam.

Cóż powoli  dochodzę do  siebie wiem że bym nie potrafił już z nią być i tego nie chce.

A fotki  na fb czy insta to  wrzucam dla siebie żeby inne fajne dziewczyny  poznać. 

Nie dla byłej.

 

Teraz, Still napisał:

Pytanie, kto od kogo uciekł(przeskoczyl na drugą gałąź)? 

Ona mnie zostawiła.

On ją przytulił i powiedział że jest piękna.

Hahaha Ze mną tego nie miała. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedawno była próba ponowienia kontaktu. Niby pod pretekstem pytań co u mnie, jak się mi wiedzie zawodowo, ale zaraz się zaczęły pytania o sfery związkowe - szybkie nara i koniec treści.

Cóż, księżniczki mają problem ze znalezieniem odpowiedniego rycerza, który by ich zaspokoił.

 

Nie ma sensu rozmawiać z ex.

Nie ma sensu sprawdzać jej fb.

 

PS. Dobry kumpel został "na lodzie" niedługo przed ślubem - nie rozumiem po co przegląda byłej fb (jako ciekawostka - nagle po rozstaniu w znajomych pojawiają się hurtowo faceci i pytanie: specjalne działanie by pokazać że jest czegoś warta i utrzeć nosa kumplowi czy zaległe zaproszenia i zaległe znajomości w końcu mogą wyjść na światło dzienne..:))

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mat2206 napisał:

Ona mnie zostawiła.

Widzisz, nie po to ona Cię zostawiła, abyś teraz miał się dobrze. Nie po to ona Cię zostawiła, abyś był szczęśliwym. Ty masz być załamany, ty masz być sam. Najlepiej płakać do zdjecia i lecieć ku upadkowi. 

2 godziny temu, Mat2206 napisał:

Z racji zablokowania gdzie tylko się da, ex podjęła probe kontaktu z moim przyjacielem.

Głupie pytania : Co u mnie?, Ma kogoś ?.

Kumpel wiedząc co  mi zrobiła szybko ją zbył.

Próby kontaktu  ze mną z fikcyjnego konta a fb, szybka blokada.

Po tyg  wrzuta zdj  na instagrama z takim wielkim misiem ode mnie i pierdololo o romantycznej miłości,

  jaka to ona wielka była itp że tylko ja wiem jak to było między nami.

Raz, że ona sprawdza takim swoim zachowaniem, twoją reakcje. Czy dalej wykazujesz zainteresowanie jej osobą, czy dalej jesteś jej orbitrekiem. Ma to za zadanie wzbudzania zazdrości w Tobie.

Dwa, jest to zwykłe dobijanie leżącego(Ciebie,według jej mniemania). Po to Cię zostawiła, żebyś żałował. 

22 minuty temu, Mat2206 napisał:

Że żyje bez niej i mam się dobrze niech  widzi na necie

 

18 minut temu, Mat2206 napisał:

A fotki  na fb czy insta to  wrzucam dla siebie żeby inne fajne dziewczyny  poznać. 

Nie dla byłej.

Chuja tam prawda. Chcesz jej dopiec. Na siłę chcesz jej pokazać, że masz się dobrze! A gadanie, że jest zablokowana itp, kobiety potrafią dotrzeć do informacji o twoim życiu, co robisz, z kim masz fotki na Instagramie czy pejsbuku.

Zapominasz jak skutecznie sprawić aby dama szalała ze złości i miała maraton chomików, popierdalających w jej głowie. Totalna izolacja swojego prywatnego życia. Najwiekszą karą dla pani, będzie totalna jej niewiedza o Tobie i twoim życiu.

 

Chroń swoją prywatność, nie działaj jak panie, nie obnażaj się na socjal-mediach ;) Tajemniczość wzbudza w śród kobiet dodatkowe pożądanie do faceta. Nie ma informacji o facecie na fb,insta? Dziwne.... Ale to sprawia, że kobiety lgną jeszcze bardziej.

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Azizi napisał:

 

 

PS. Dobry kumpel został "na lodzie" niedługo przed ślubem - nie rozumiem po co przegląda byłej fb (jako ciekawostka - nagle po rozstaniu w znajomych pojawiają się hurtowo faceci i pytanie: specjalne działanie by pokazać że jest czegoś warta i utrzeć nosa kumplowi czy zaległe zaproszenia i zaległe znajomości w końcu mogą wyjść na światło dzienne..:))

Ona teraz odżyła to Ty mnie na dno sprowadzaleś trzymałeś jak niewolnika.

Teraz żyje pełną parą.

 

 

Przerabiałem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Still napisał:

Chroń swoją prywatność, nie działaj jak panie, nie obnażaj się na socjal-mediach ;) Tajemniczość wzbudza w śród kobiet dodatkowe pożądanie do faceta. Nie ma informacji o facecie na fb,insta? Dziwne.... Ale to sprawia, że kobiety lgną jeszcze bardziej

To że wrzucę fote raz na dwa miesiące.

Nie przesadzajmy. Żyje i  wystarczy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mat2206 napisał:

Pani chce atencji. Ode mnie jej już nie dostanie.

No i prawidłowo :D ???

 

50 minut temu, Azizi napisał:

PS. Dobry kumpel został "na lodzie" niedługo przed ślubem

Dobrze dla niego. Ex zrobiła mu przysługę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mat2206 napisał:

Uważam że to  celowe było, żeby zobaczyć moją reakcje.

Myślała że piesek przybiegnie a tu dalej zlewka.

Pani chce atencji. Ode mnie jej już nie dostanie.

Ee to zupelnie przypadkowe! Pani nie chce atencji - chce wiercic ci powoli w glowie i jak na razie dobrze jej idzie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje walić ją niech sobie wrzuca co chce blokada na maxa.

Mam taką fajną koleżankę od miesiąca za mną lata a ja czas na głupoty tracę.

Pora zająć się inna i zapomnieć o tym co było sama zdecydowała i tego konsekwencje musi ponieść.

Jej już dla mnie nie ma.

:)

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemek1991 napisał:

Absolutnie nie wznawiaj kontaktu, pozostań twardy.

 

Skoro wznawia kontakt, to znak, że nowy związek się zakończył i chce zrobić z Ciebie jelenia, który da jej chwilowe pocieszenie.

 

 

Gdzie była jak ja cierpiałem po  rozstaniu ?

Teraz jak książę nie okazał się księciem nagle ze mną romantyczną miłość miała.

Hahahah i to mnie nazwała hipokrytą.

Nie ma opcji  ale tak jak Marek powiedział blokada 100%, one tylko mieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Mat2206 said:

 

Nie ma opcji  ale tak jak Marek powiedział blokada 100%, one tylko mieszają.

Pamietaj tez o tym ze nie przywrocisz jej szacunku do siebie , raz okazana pogarda u kobiet to juz dozywocie , tak to dziala .3maj sie i polityka 0 kontaktu , nie przegladaj jej profilu bo sam sobie robisz krzywde chlopie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thyr napisał:

Pamietaj tez o tym ze nie przywrocisz jej szacunku do siebie , raz okazana pogarda u kobiet to juz dozywocie , tak to dziala .3maj sie i polityka 0 kontaktu , nie przegladaj jej profilu bo sam sobie robisz krzywde chlopie 

Trzeba iść dalej  i spotykać się z następną.

Była to była szkoda czasu.  Dzięki panowie za pomoc :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mat2206 napisał:

A fotki  na fb czy insta to  wrzucam dla siebie żeby inne fajne dziewczyny  poznać. 

Nie dla byłej.

Tak jak Bracia wyżej napisali, wcale tego dla siebie nie robisz, sam napisałeś:

1 godzinę temu, Mat2206 napisał:

jak wojna to  wojna

i tak masz teraz wbite to w podświadomość, cokolwiek robisz, robisz to z myślą o niej. Popatrz na swoje posty na BS, co czytam to o Twojej byłej. Wiem że chcesz się podzielić swoim doświadczeniem (notabene popartym jak czytam tylko tym przypadkiem, jeśli nie to popraw mnie), ale też co innego z tego wszystkiego bije, a mianowicie to jak bardzo zakotwiczyła się w Twojej głowie. Zwróć uwagę na to i pracuj nad tym. Nie jest to łatwe, sam to przerabiałem. Piszę to bo widać jak negujesz opinie niektórych Braci, a są wg mnie trafne.

14 minut temu, Mat2206 napisał:

Była to była szkoda czasu. 

A i tak cały czas go tracisz! Jak odpowiednio na to nie spojrzysz to będziesz nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna jest  ta biologia ktoś ma nas gdzieś a my myślimy nadal.

Wiem że to  tylko  był haj i  nic więcej ale ciężko od tak zapomnieć :).

Chciałbym tak jak one mają nagle Cię nienawidzą i koniec jesteś dla nich nikim hahah to okrutne.

  

Dzięki za pomoc pora zająć się inna  dziewczyną. ;)

 

A stara się tylko znów ja nie chce jej zranić, bo nie chce się bawić kobietami.

Ale dam jej szanse, może mnie zaskoczy a o tamtej zapomnę szybciutko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mat2206 napisał:

A stara się tylko znów ja nie chce jej zranić, bo nie chce się bawić kobietami.

Ale dam jej szanse, może mnie zaskoczy a o tamtej zapomnę szybciutko.

 

To co piszesz jest mocno ograniczające i jest to podstawowy błąd wielu facetów.
Jeżeli dziewczynie nie obiecujesz "gruszek na wierzbie" tylko spędzacie super czas. Oboje macie korzyści z relacji np seksualne, czasowe czy po prostu dobrze na siebie wpływacie a relacja jest typu win-win to nikogo nie krzywdzisz :) 
Często podłożem takiego stanu jest myślenie "jak uprawia ze mną seks albo jej się podobam to liczy na więcej a ja nie chcę jej skrzywdzić" ...

 

Bądź szczery ze swoimi oczekiwaniami a zobaczysz jak się okaże, że jest mnóstwo ludzi, którzy mają podobne :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EmpireState napisał:

To co piszesz jest mocno ograniczające i jest to podstawowy błąd wielu facetów.
Jeżeli dziewczynie nie obiecujesz "gruszek na wierzbie" tylko spędzacie super czas. Oboje macie korzyści z relacji np seksualne, czasowe czy po prostu dobrze na siebie wpływacie a relacja jest typu win-win to nikogo nie krzywdzisz :) 
Często podłożem takiego stanu jest myślenie "jak uprawia ze mną seks albo jej się podobam to liczy na więcej a ja nie chcę jej skrzywdzić" ...

 

Bądź szczery ze swoimi oczekiwaniami a zobaczysz jak się okaże, że jest mnóstwo ludzi, którzy mają podobne :)  

 

Wydaje się normalna dziewczyna, nie wrzuca 20 zdj  na insta jak ex.

Jej przyjaciółka mnie lubi , chodzi  z moim kumplem :)

Jest młoda i wiem że ten wirus ją też dopadnie.

Ale teraz jestem świadomy  i  już się nie dam złapać w sidła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.