Skocz do zawartości

Biali rycerze, czyli 20 ciot na jednego faceta z charakterem


Rekomendowane odpowiedzi

Facio zjebał. Powinien jej pierdolnąć na sucho strzała, bez emocji. I to najlepiej w nerki, żeby sikała przez tydzień po kątach. Oczywiście po wyjściu z tego pojebanego "show".

 

Moja ocena:

 

Laska zjebana. Facio zjebany. Publiczność zjebana. Program zjebany.

 

Poza tym kolejna sprawa. Jeżeli coś jest nagrywane to w moim odczuciu może być ustawione w 100%.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyglada na jakiś show ala domina plus dwóch slave-ów. Tak czy owak reakacja reszty typowa i tragiczna, bo zamiast pomyśleć i zastanowić się co się stało to skopali brata zamiast tę sukę. Mam straszny awers do machania łapami przez kobiety i chociaż sam żadnej nie uderzyłem to pamiętam swoje potłuczone okulary sprzed lat, gdy dostałem z otwartej z zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka zwierzęca gra. Szkoda (dla nich) tylko, że w rzeczywistości prędzej zamoczy kija gościo, który ją strzelił, niż ci wspaniali rycerze na białym koniu, którzy przybyli uwolnić królewnę z pieczary groźnego potwora.

 

Znam taki przypadek, gdzie koleś strzelił panienkę po pysku i coś tam jeszcze.

Za panienką latał książę w lśniącej zbroi, jak się o tym dowiedział chciał gościa spacyfikować (i tak by nie dał rady ;)), w ogóle szum, że co to on mu nie zrobi, jak to tak można dziewczynę uderzyć itp.

 

Za niecałe dwa tygodnie panienka się rozkładała swojemu oprawcy, a o obrońcy uciśnionych nawet nie pamiętała.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka zwierzęca gra. Szkoda (dla nich) tylko, że w rzeczywistości prędzej zamoczy kija gościo, który ją strzelił, niż ci wspaniali rycerze na białym koniu, którzy przybyli uwolnić królewnę z pieczary groźnego potwora.

 

Znam taki przypadek, gdzie koleś strzelił panienkę po pysku i coś tam jeszcze.

Za panienką latał książę w lśniącej zbroi, jak się o tym dowiedział chciał gościa spacyfikować (i tak by nie dał rady ;)), w ogóle szum, że co to on mu nie zrobi, jak to tak można dziewczynę uderzyć itp.

 

Za niecałe dwa tygodnie panienka się rozkładała swojemu oprawcy, a o obrońcy uciśnionych nawet nie pamiętała.

Życie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobrze zrobił tyle że popełnił błąd, pierwszy biały rycerzyk, który tam podleciał powinien mieć profilaktycznie złamany nos ewentualnie kolano, tak żeby resztę ostudzić.

 

 

Dokladnie tak - tylko atak musialby byc bardzo brutalny, w sumie to walka o zycie - tak by pokazac kolejnym smieciom ze cena jest za wysoka - do tego ryk: "Zabije, kazdego smiecia ktory podejdzie..." Ale to sie latwo mowi z fotela,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą naszła mnie refleksja, jakie ci panowie musieli mieć parcie na zaistnienie w tv skoro zgłosili się do udziału w programie, w którym wiedzieli iż występuje element poniżania uczestników. 

 

Gość pewnie myślał że dużo zniesie, ale jak doszło do uderzenia przez niewiastę nie wytrzymał, poniżenie/ utrata godności/ szacunku do samego siebie (w końcu sam się zgłosił do programu) hamulce poszły i w sumie koleś był nie tylko wkurwiony na tą prowadzącą ale i na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co w ogóle chodzi w tym czymś? Że po prostu się komuś ubliża i że to sie nadaje na program do tv?To już chyba tam dosięgneli dna w telewizji . Ale ten pierwszy "wyzwoliciel" dopiero zaczekał aż inni sie przyłączą ,ależ oni mężni i waleczni. W komentarzach o dziwo białych rycerzy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.