Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Konsekwencją pracy nad sobą, samodoskonaleniem się jest wzrost atrakcyjności. To z kolei prowadzi do większej "otwartości" kobiet. Ja też nie miałem nigdy problemu z tym, że szybko dochodziło do seksu, wiele razy już na pierwszym spotkaniu. Wy kobiety chyba czujecie podświadomie jaki mężczyzna ma do tego stosunek i czy będzie mu to przeszkadzać. Nikt nie ma o to pretensji Pokorna.

 

Koledzy, być może zbyt dosadnie, ale wyjaśnili koleżance o co mogło chodzić gościowi. Nie bardzo jest co więcej dodawać.

 

Wydaje mi się jednak, że niektórzy zbyt emocjonalnie podeszli do tego tematu i być może nawet odczuwają jakąś wewnętrzną satysfakcję z tego, że tym razem jakaś kobieta, a nie mężczyzna została wykorzystana ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wyjaśniliście Nataszy bardzo dobrze to z punktu widzenia mężczyzny, tylko po co czepianie się tego seksu, jesteśmy dorośli mamy do tego prawo, kiedy, jak z kim. Nie lubię hipokryzji, kiedy ma sypiać z facetami, po 80.

 

Natasza problemem są gierki. Twoje i jego.

 

Może inny, już bez gierek. I od razu mów, że dzieci nie chcesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy z kobietami, od wielu lat mają wartość zeszłorocznego śniegu. To są takie babskie pieprzenia przy winie jakby chciały żeby było a nie jak jest. Szkoda prądu.

 

Rychu, ale to moja sprawa co ja robię i czy ma to sens czy nie? Gdybym nie chciał i nie miał czasu to bym się nie odzywał. Szanuj moje wybory, to jest forum dyskusyjne i robię to co na forach się robi.

Po co się w ogóle odzywasz jak to bez sensu, coś tu nielogiczne. Mało tego jesteś chętny na priv wyjaśniać, co za poświecenie xD Musisz strasznie walczyć z sobą xD

 

 

Tak się składa, że forum mam przeczytane od deski do deski.

 

To jest poważny argument i wierzę że to zrobiłaś xD Szacun xD

 

Wydaje mi się jednak, że niektórzy zbyt emocjonalnie podeszli do tego tematu i być może nawet odczuwają jakąś wewnętrzną satysfakcję z tego, że tym razem jakaś kobieta, a nie mężczyzna została wykorzystana ;)

 

A mi się wydaje że przehalucynowała i przestraszyła. Jak podstawiam w te role siebie tak mi wychodzi. Kobieta nawet 2 cyklów pełnych nie miała a tu gadki: forever and ever.... Ewakuacja bo może mnie zje w PMS albo coś xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu, ale to moja sprawa co ja robię i czy ma to sens czy nie? Gdybym nie chciał i nie miał czasu to bym się nie odzywał. Szanuj moje wybory, to jest forum dyskusyjne i robię to co na forach się robi.

Po co się w ogóle odzywasz jak to bez sensu, coś tu nielogiczne. Mało tego jesteś chętny na priv wyjaśniać, co za poświecenie xD Musisz strasznie walczyć z sobą xD

 

Stary, a gdzie ja piszę, że to moja sprawa co Ty robisz? Ja wyrażam swoje zdanie, Ty możesz być nawet spowiednikiem dusz, skoro to lubisz - no problem. Ja nie lubię, bo zbyt często robiłem w przeszłości za przyjaciółkę z penisem.

Co do reszty to taki już jestem, że jak ktoś szuka pomocy to staram się pomóc najlepiej jak umiem. Czy moje tłumaczenia Ci wystarczą? xD czy jak to się tam pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rychu:  Myślę że nie muszę nic dodawać, Ty wiesz i ja wiem.

 

@overkill.... aaa nie przerażaj się xD Mogłeś poczuć się kobietą przez chwilę, doceń doświadczenie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rychu:  Myślę że nie muszę nic dodawać, Ty wiesz i ja wiem.

 

@overkill.... aaa nie przerażaj się xD Mogłeś poczuć się kobietą przez chwilę, doceń doświadczenie xD

 

Spoko . w tej roli jeszcze nie byłem :)

Ale złapałeś bakcylka do biednej babeczki i zobacz jak wyszło :) To był cenny topik pod pewnym względem . Brawa dla Autorki za jego założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale złapałeś bakcylka do biednej babeczki i zobacz jak wyszło :)

 

No pewnie. Nie odzywa się bo już na priv umówiliśmy się na seks, i wymieniliśmy foty. Wybacz biznes to biznes a ruch w moim interesie musi być jak ma takie libido xD

 

Coś jeszcze sobie tam halucynujesz? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ludzie tak roztrząsają sytuacje z przeszłości. Nie wyszło, to nie wyszło. Wina jest po jego stronie, ale gierki Nataszy z flirtem dały mu usprawiedliwienie i teraz pewnie siedzi z browarem i myśli, że jesteś głupią suką, która najpierw mówi o miłości ,a potem flirtuje przez neta z jakimś obcym typem . Ten wątek nie powinien mieć 4 stron. Oficjalnie zamykam temat ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.