Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Saint, no trochę boli, ale mniej niz u dentysty. Dobrze, że napisałam. Starałam się być w porządku, przegięłam, przeprosiłam, Zresztą ostatnie dwa dni szukał tematu do kłótni, więc może już planował zerwanie, ale nie miał jeszcze powodu, a ja mu go dałam.

Tak czy inaczej, dzisiaj zobaczymy jak nowy :)

 

Red... bua ha ha ha ha !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- potwierdzenie mojej teorii, po raz kolejny, szczytowy argument ewolucyjnie wytworzony u samic, nie mam racji, nie mogę wygrać, to wyśmieję, może się uda xD 

 

Sam widzisz jak wszystko obróciła na koniec w podśmiechujki. Dorżnij watahy. Już ją masz. Zapędzona w narożnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red, ale tak że niektórzy ludzie nie chcą być samotni i lubią przebywać w parach, to już przez myśl Tobie nie przeszło? xD

 

Jak w nocy odwracam kobitkę dupka do siebie, obejmując trzymam rękę na cycku a wkładając nos w pachnące włosy zasypiam..... To przytulam inkubator z duszą komornika o podłożu psychopatycznego mordercy? xD

 

Nie no spoko, różnie można na to patrzeć xD

 

 

- potwierdzenie mojej teorii, po raz kolejny, szczytowy argument ewolucyjnie wytworzony u samic, nie mam racji, nie mogę wygrać, to wyśmieję, może się uda xD 

 

Saint jest gruboskórną samicą! Śmieje się przecież xD

 

Takie skojarzonko zabawne xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Red, ale tak że niektórzy ludzie nie chcą być samotni i lubią przebywać w parach, to już przez myśl Tobie nie przeszło? xD

 

- no baa wiem, ja też nie lubię ale skoro mam dopuścić barakudę na swoje terytorium to wolę żeby była młoda i atrakcyjna

 

Zaraz towarzystwo zacznie się zjeżdżać, zapodam ten topic chłopakom podczas grilla, wątek na forum do przeczytania. Ciekawy jestem jak zareagują niedobitki polskiej klasy średniej na to co tu zostało napisane xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się wkurzyłam. Na serio jestescie tak tępi? Pisałam o chorobach i o niemozliwosci posiadania dzieci. Co tu do cholery jest ciezkiego do zrozumienia?

Facet jest bezpłodny. Ja tez. On nie bedzie juz nigdy mial dzieci, ja moge powalczyc. Ale nie chcę. Lepiej?? Juz wszystko wiadomo? Mam sie dalej odnosic do teorii o reproduktorach czy mozemy to juz skonczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Facet jest bezpłodny. Ja tez. On nie bedzie juz nigdy mial dzieci, ja moge powalczyc. Ale nie chcę. Lepiej?? Juz wszystko wiadomo? Mam sie dalej odnosic do teorii o reproduktorach czy mozemy to juz skonczyc?

 

- facet jest bezpłodny tylko po kastracji albo wazektomii , w innym wypadku może mieć co najwyżej obniżoną płodność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''28 letnia singielka to już niestety rynkowy szrot''-Red.

 

Nie mogę, to forum jest wyje....w kosmos:)

 

Vincent-co do przejęcia forum-nowy rodzaj agentury został przed chwilą odkryty-samicza agentura:) Odkryty, bo istnieje od zawsze, by skłócać samców w jakże miłym uchu hieny rytmie rywalizacji o dostęp do szparki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, wysadzi nas wszystkich z siodła w tym Marka. Pójdziemy z torbami. Już teraz pewnie obmysla jak przejąć kontrolę nad forum. :P

 

Vincet, Natasza na pewno ma wspólników. Na bank. Taki mściwy i żądny władzy modera i krwi Saint na pewno jest w zmowie..... xD

 

Aaaa nie pomyliłem się, to Pika przejmuje władzę nad światem, w końcu futrzaki rządzą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28-letnia singielka łapie co popadnie w wiekszosci przypadkow, sprytnie odwracajac kota ogonem.

Przyklad?

Inicjuje rozmowe, Ty jej odpowiadasz, po czym zaczyna odpisywac badz mowic pól- słowkami, wszystko po to abys Ty sie starał, i aby Ona sie w ten sposob dowartosciowała...

Sprytne wyparcie i manipulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincet, Natasza na pewno ma wspólników. Na bank. Taki mściwy i żądny władzy modera i krwi Saint na pewno jest w zmowie..... xD

 

Aaaa nie pomyliłem się, to Pika przejmuje władzę nad światem, w końcu futrzaki rządzą xD

 

Saint, Ty jesteś masonem. Wiem to od dawna. :P

Jaka loża? B'nai B'rith? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dobrze że pokemony, a nie 35 letnie bobry z aspiracjami  :ph34r:

 

@Red jesteś na najlepszej drodze żeby usłyszeć że masz małego xD Ale sam się o to prosisz xD A jak pójdzie fama i kumple obczają, to nie masz życia xD

 

Saint, Ty jesteś masonem. Wiem to od dawna. :P

Jaka loża? B'nai B'rith? :D

 

Że niby się masuje? Że ktoś mnie widział? Kto? xD

 

A to na B'cośtam to sam jesteś B'cośtam xD Zresztą nie jadam nieznanych potraw xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem serio. Zajmuje się także ekonomią w szerokim kontekscie i niestety nie da się oderwać tego od polityki. Ale mam stosunek zawodowo obojętny. Nie podniecam się rzeczami na które nie mam wpływu.

 

Mam swoje pasje które mnie absorbują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, Ty jesteś masonem. Wiem to od dawna. :P

Jaka loża? B'nai B'rith? :D

Najlepsze jest to, że nikt nie wie o pewnych sygnałach dot.działalności tego zgrupowania, uwieńczonej zdjeciem z tronu kardynała Siriego (popeinred) i zainstalowaniem swojego człowieka. Lata mijają, prawda pozostaje ukryta, a pokolenie jp2 podnieca się kremówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.