Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z moich 'kolegów' powiedział mi ze spotykał się ze mna bo chciał mnie przeleciec, ale jestem za miła i za delikatna i teraz już nie da rady mi tego zrobić, ale nie chce też więcej udawać, że chodzi mu o coś innego. Doceniłam to, że przynajmniej miał jaja żeby się zachować jak człowiek. A ten przez 5 tygodni codziennie udawał, żeby pomieszkać i pobyzkać. A ja jak skończona idiotka zastanawiałam się jeszcze co mu złego zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich 'kolegów' powiedział mi ze spotykał się ze mna bo chciał mnie przeleciec, ale jestem za miła i za delikatna i teraz już nie da rady mi tego zrobić, ale nie chce też więcej udawać, że chodzi mu o coś innego. Doceniłam to, że przynajmniej miał jaja żeby się zachować jak człowiek. A ten przez 5 tygodni codziennie udawał, żeby pomieszkać i pobyzkać. A ja jak skończona idiotka zastanawiałam się jeszcze co mu złego zrobiłam.

Daj spokój! Przecież facet jest po 2 rozwodach, na lekach. Za jakiś czas byłby Ci tylko pacjentem, a Ty jego pielęgniarką.

 

Bracia czy ob był typem męskiej hieny ?

 

 

Mówisz miła i delikatna? Może się zaprzyjaźnimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho. Nie komentować. Teraz Natasza płacze. Zamknąć się i słuchać. Myśleć można o czymkolwiek: co tam jutro do zrobienia, jakie zakupy..... xD Jak sie wygada będzie lepiej i zacznie wypierać, poleci racjonalizacja, i już będzie gotowa na normalne życie. Czyli polowanie czas zacząć xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówisz miła i delikatna? Może się zaprzyjaźnimy ?

 

Aleś sobie, Bracie Janie, znalazł wyjątkowo odpowiedni moment na proponowanie zawarcia bliższej znajomości ... ;) I piszę to bez sarkazmu, słowo harcerza!

 

@Saint,

 

Wyczerpałem, psia krew nie wiem kiedy, dzienny limit lajków. Lajknij sam sobie post powyżej - że niby ode mnie :D

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna wielka popeluna,jeszcze nie zaumaliście ze do kobiecego łaba sie argumetami nie przemówi?nigdy?

to jak by chinol wam miał pierdolic po swojemu.cuingciang cuiong uuuaaakazama.słyszycie ale za chuj do was nie dociera co mówi

 

To nic nie da Pikacz. Oni chcą dalej zbawiać świat.

Przecie tłumaczenie czegokolwiek kobiecie, to jak walka z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdesperowana 35 chciała złapać faceta sie nie udało.bo miał wiecej oleju w głowie.miał byc układ a wyszła gra

 

I to mówi facet który podobno lubi bawić się procesem xD Wyjmij kij z dupy, bo świat nie opiera się na 17 latkach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli Red mial racje, zostałam własnie wykorzystana. Rany jestem głupsza niz myslalam. Sorry, ale latwiej mi bylo nie wiedziec.

 

- nie lubię kopać leżącego, ale nie zostałaś wykorzystana, nigdy nie mówiłem że zostałaś, ty najnormalniej oczekiwałaś zbyt wiele i te oczekiwania spowodowały że dałaś zbyt wiele, a teraz masz poczucie że doznałaś krzywdy

 

- brutalna prawda jest taka że się zagnałaś za daleko, a on brał wszystko co zaoferowałaś (żeby nie było nie chodzi tylko o seks) , bo jak dają to czemu miał nie brać? Nie on cię skrzywdził tylko sama siebie skrzywdziłaś, i nie dopuszczasz do siebie tej myśli i musisz przełożyć bagaż winy na niego

 

 

 

Jeden z moich 'kolegów' powiedział mi ze spotykał się ze mna bo chciał mnie przeleciec, ale jestem za miła i za delikatna i teraz już nie da rady mi tego zrobić, ale nie chce też więcej udawać, że chodzi mu o coś innego. Doceniłam to, że przynajmniej miał jaja żeby się zachować jak człowiek.

  

- a który facet spotyka się z kobietą , której nie chce przelecieć? wyższe uczucia przychodzą z czasem albo nie przychodzą. na początku tylko chemia

 

- powiedział i jest foch, wszyscy wiedzą o co chodzi i kobiety i mężczyźni jednak kobiety nie lubią jak się o tym mówi wprost, to chwieje monumentem wyjątkowości

 

Wracając do głównego wątku, pan, który cię spławił przez telefon i przez, którego łzy wylewasz odezwie się za jakiś czas nie martw się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red, człowieku... czy Ty rozumiesz, ze on się zachowywał przez ten czas jakby świata poza mną nie widział? Facet wkładał masę wysiłku w moje zadowolenie dlatego nie moge pojąć jak mogł to udawać.

 

Tak Vincent, jestem delikatną i miłą kobieta, która nie wrzeszczy, nie czepia się o byle co, która dba o to, żeby facetowi było w związku dobrze, na wszelkie możliwe sposoby. Mój ex mąż powiedział, że byłam fantastyczną żoną, a on dopiero teraz widzi jaki był głupi że tego nie doceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny - spotkanie w sensie randka , chyba nie chodzisz na randki z paniami , których nie chcesz przelecieć? no chyba że uprawiasz wolontariat  :lol:

 

@Saint

 

 

 

@Red, po co ty odpisujesz? xD

 

- zgadnij , ale przestaję na jakieś półtorej godziny, zwijam się z pracy, jadę do marketu po zakupy i nad jezioro  :lol:

 

 

@Brat Jan 

 

 

Czyli, gdy zatęskni za dobrym sexem ?

 

- zbyt daleko wysunięte wnioski drogi Watsonie, czy był dobry musiał by się wypowiedzieć omawiany Pan, aczkolwiek samą celowość kontaktu utrafiłeś 

 

@Natasza - nie udawał, po prostu bawił się dobrze, krótkim związkiem, lubisz np. iść do lunaparku na karuzelę? fajnie, prawda , cieszysz się i śmiejesz. Chciała byś mieszkać w lunaparku i kręcić się na karuzeli 16 godzin dziennie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.