Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak Vincent, jestem delikatną i miłą kobieta, która nie wrzeszczy, nie czepia się o byle co, która dba o to, żeby facetowi było w związku dobrze, na wszelkie możliwe sposoby. Mój ex mąż powiedział, że byłam fantastyczną żoną, a on dopiero teraz widzi jaki był głupi że tego nie doceniał.

 

Czy możesz doprecyzować i opisać jak Twoim zdaniem wygląda i zachowuje się kobieta delikatna?

 

Co robicie w weekend? xD

 

Idę na rowerek i zamierzam czytać "Wojna Göringa" by David Irving.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bj-

kurwa znow czytam ze 43 letni facet po 2 rozwodach

i który bierze jakies tabletki to wrak pod kroplowke.

 

mam44

jestem przed 2 rozwodem

mam 2 dzieci

i tez biore piguly

 

kurwa zadam przeprosin lub satysfakcji

w razie braku przeprosin sposób pojedynku wybieram ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bj-

kurwa znow czytam ze 43 letni facet po 2 rozwodach

i który bierze jakies tabletki to wrak pod kroplowke.

 

mam44

jestem przed 2 rozwodem

mam 2 dzieci

i tez biore piguly

 

kurwa zadam przeprosin lub satysfakcji

w razie braku przeprosin sposób pojedynku wybieram ja

Soryy, chciałem jakoś kobiecinę pocieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryss Ty jeszcze nie poczułeś, że jesteś na samczym forum. Dla nich facet po 2 rozwodach to wrak, a z punktu widzenia kobiet dalej fajny facet , :rolleyes:, ;).

 

Do Panów jeszcze nie dociera, że  etap tabletek jeszcze przed nim  :ph34r: i kilka lat jeszcze i Ciebie zrozumieją.

 

Natasza teraz w Twoim temacie zaczyna się etap (świeża jesteś tu, więc podpowiadam) na który już tak mocno do siebie nie bierz, bo pojechać mogą teraz dopiero, a może tego nie zrobią.

 

Pisz jak Ci to pomaga.

 

To już sporo 44 na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz doprecyzować i opisać jak Twoim zdaniem wygląda i zachowuje się kobieta delikatna?

 

 

Rany, Vincent...Ja nie wiem, czy Ty tak na serio? Taka, przy której większość facetów automatycznie zaczyna sie zachowywac jak gentelman. Której zaproszony na kawę do domu nowo poznany mężczyzna mówi ' nie zapraszaj do domu obcych bo ktoś Cie może skrzywdzic' . Przy której on czuje się taki wielki i dzielny że od razu chce się zaopiekować.

 

 

Dziękuję wszystkim :) Siedzę i się śmieję.

Spokojnie Kryss, 44 latek to jeszcze facet z potencjałem ;) Żaden emeryt z kroplówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bj-

to cale szczęście ze się obeszlo

bo obaj pod kroplowka moglibyśmy skonczyc :D

dopiero "przenoszone pampersy" miały by ubaw ze starych pierdzieli

 

pokorna-

ani się nie czuje ani nie zachowuje na swoje latka.

staram się trzymać dystans do tego,

masz tyle na ile się czujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, Vincent...Ja nie wiem, czy Ty tak na serio? Taka, przy której większość facetów automatycznie zaczyna sie zachowywac jak gentelman. Której zaproszony na kawę do domu nowo poznany mężczyzna mówi ' nie zapraszaj do domu obcych bo ktoś Cie może skrzywdzic' . Przy której on czuje się taki wielki i dzielny że od razu chce się zaopiekować

 

Co w tym dziwnego? Pytam, bo każdy ma różne definicje.

A czy delikatna kobieta nie może zaopiekowac się czasem mężczyzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vincent-

nawet powinna

ja żeby mnie ktoś po wylysialej "makowce" poglaskal

musialem do fryzjera tfu,fryzjerek chodzic

wiecie mycie glowy przed i po.....strzyżeniu oczywiście,

a wlasciwie goleniu

czasem musialem się powstrzymywać żeby nozka nie tupala.

bo zona jakos mało opiekuncza się okazala,no nie zawsze

żeby nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy delikatna kobieta nie może zaopiekowac się czasem mężczyzną?

 Może i się opiekuje. Wyprasuje mu koszulę jak zaspał do pracy, będzie czekała w nocy z butelką wina, kiedy wraca z delegacji. Pogłaszcze, przytuli, pocałuje, posłucha co w pracy. Powie z zachwytem, że ma najpiękniejszą dupkę na świecie i że Brad Pitt to przy nim brzydal. Czasem przygotuje mu jego ulubioną potrawę a czasem w samochodzie oznajmi, że nie ma majtek i zaproponuje szybki numerek w lesie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może i się opiekuje. Wyprasuje mu koszulę jak zaspał do pracy, będzie czekała w nocy z butelką wina, kiedy wraca z delegacji. Pogłaszcze, przytuli, pocałuje, posłucha co w pracy. Powie z zachwytem, że ma najpiękniejszą dupkę na świecie i że Brad Pitt to przy nim brzydal. Czasem przygotuje mu jego ulubioną potrawę a czasem w samochodzie oznajmi, że nie ma majtek i zaproponuje szybki numerek w lesie.

już Cię lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może i się opiekuje. Wyprasuje mu koszulę jak zaspał do pracy, będzie czekała w nocy z butelką wina, kiedy wraca z delegacji. Pogłaszcze, przytuli, pocałuje, posłucha co w pracy. Powie z zachwytem, że ma najpiękniejszą dupkę na świecie i że Brad Pitt to przy nim brzydal. Czasem przygotuje mu jego ulubioną potrawę a czasem w samochodzie oznajmi, że nie ma majtek i zaproponuje szybki numerek w lesie.

Zaraz jak owdowieję albo daj boże się rozwiodę, dzwonię do Cię, trochę lekcji  dobrego wychowania i dyscypliny, a może nawet podpiszę kwit w USC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w wekend?bede sie koniował do pokrowca do manierki stalowej do menazki z 44.do butów wartowniczych w stanie mint z 42.cos tam sie jeszcze znajdzie do czego sie bede koniował.po za tym smigam sie spotkac ze znajomymi wiec jak to wszystko sie skończy nie wiadomo%-)


Natasza.Napisze za marysie której niema.zacznij chodzic ze wzrokiem spuszczonym.usiadz w kacie pokoju itd%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w weekend? Już zacząłem, tyle że pogoda się zdążyła zepsuć. siedzę w domu nad jeziorem, szykuję grill na obiado - kolację. Dziś się byczę, trochę popływam, jutro się byczę do 16, później zjedzie się towarzystwo.

Czyli z soboty na niedziele wojny alkoholowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saint ja się nie upijam do tego poziomu  :lol: lubię pamiętać gdzie byłem i co robiłem  :lol:

 

Mi chodziło o to że jedzenie z grilla zaszkodziło xD Tyle teraz konserwantów xD

 

Zaraz jak owdowieję albo daj boże się rozwiodę, dzwonię do Cię, trochę lekcji  dobrego wychowania i dyscypliny, a może nawet podpiszę kwit w USC. 

 

Jak już tak bardzo chcesz to podpisz, ale pamiętaj ze to promocyjna oferta która nie potrwa dłużej niż 24 miesiące xD Tak że wiesz, tego....... xD

 

juz niedługo%-)

 

Jak nie, to kamień poleci xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.