Skocz do zawartości

Kurs tańca - córka vs matka


HumanINC

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz 27 lat, to Twoim targetem jest wspomniana przyjaciółka lub jej rówieśniczki, ewentualnie trochę starsze dziewczyny (20+). Daj sobie spokój z zamężną (żonata to mogłaby być lesbijka i to nie w każdym kraju) kobietą 35+, która w dodatku jest matką Twojej znajomej. Za dużo rzeczy możesz zepsuć - to np. relacja z przyjaciółką i relacja w małżeństwie. A związku z tą panią nie zbudujesz. "Modę na sukces" najlepiej mieć na ekranie, nie w życiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead To też wszystko zależy. To, że Ty jesteś fanem rocka czy metalu i łatwo Ci idzie bajer na koncercie, to nie znaczy że każdy będzie tak miał i będzie tam przebierał jak w ulęgałkach, takie rady dajesz mocno pod siebie.

Mi też lepiej jest zagadywać na koncertach, co nie znaczy że coś więcej z tego potem wychodzi.

Miałem taką sytuacje, że na dużym koncercie pewnego bardzo znanego zespołu, zagadałem 16 sto letnią dziewczynę która notabene przyszła z ojcem ? ale taka była mocno umalowana i wyglądała spokojnie na 19 lat. Fajnie się gadało, dziewczyna okazała się bardziej oczytana i osłuchana w dobrej muzie, niż nie jedna Pani 25+ dlatego wziąłem nr pisaliśmy potem przez jakiś czas, oczywiście proponowałem spotkanie ale dużej chęci na przedłużenie z jej strony znajomości nie było. Takie małolatki wolą często popisać, niż potem spotykać się na żywo, jeszcze są mocno rozchwiane. Podobnie ma mój kumpel gdzie poznaje sporo osób na np Woodstocku ale żeby potem podtrzymać te znajomości to już jest problem.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, HumanINC said:

Mi tylko zależało na opinii. W swoim pytaniu nawet nie zaznaczyłem, jaką ja podejmę decyzję - ja tylko zapytałem co inni zrobiliby na moim miejscu. 

Na twoją decyzję nie mam taki tylko wpływ na ile jestem przekonujący. Ja bym sobie darował. Pani się, wg twojej opowieści, chce podłożyć bo jest znudzona, niewyżyta, stęskniona, ma potrzeby, itp. (właściwe wypełnić).

Mało jest kobiet? Skoro doznałeś odrzucenia, bo córka ci dała kosza, to chcesz się dowartościować. Ok, ale tę panią sobie daruj. Tego kwiatu jest pół światu. Taka moja opinia. Co zrobisz to twoja sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrotycz napisał:

Na twoją decyzję nie mam taki tylko wpływ na ile jestem przekonujący. Ja bym sobie darował. Pani się, wg twojej opowieści, chce podłożyć bo jest znudzona, niewyżyta, stęskniona, ma potrzeby, itp. (właściwe wypełnić).

Mało jest kobiet? Skoro doznałeś odrzucenia, bo córka ci dała kosza, to chcesz się dowartościować. Ok, ale tę panią sobie daruj. Tego kwiatu jest pół światu. Taka moja opinia. Co zrobisz to twoja sprawa.

 

Już darowałem... Szukam innej kandydatki. ;). Za to moja "ex" się odzywa... dzisiaj tematem przewodnim - ręczniki. Prosiła aby oddał jej cioci ręcznik, który wziąłem, a ona da mi moje dwa. xD. Zawraca mi dupę o ręczniki za 10zł z Decathlonu... Jeszcze 3 tygodnie temu nie chciała ze mną gadać, a po ciszy w eterze zawraca mi gitarę ręcznikami. LoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje (przeczytawszy pobieżnie) czy jednak tak jest, że na tym Forum ostro piętnowane są zamiary przespania się z mężatką? Jest to zasada 'Bractwa"?Mnie to trochę hipokryzją zalatuje, znając życie.  

Do Autora: jak Ci się jej matka spodoba, jest chętna i jest sposobność, jej mąż nie jest twoim kolegą albo taki tylko "cześć, cześć", to bierz się za nią. Jej mąż zapewne nie miałby rozterek na Twoim miejscu. Ja co prawda nie skorzystałbym ale tylko z powodu świadomości, że może ja rucha często a ja niejako po nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.