Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o nowej aferze. Po części związana z covid.

Demagog się wziął za Coolfona z Twittera

https://demagog.org.pl/analizy_i_raporty/pacynkowi-siewcy-hejtu-i-dezinformacji-jak-dzialaja-w-sieci-sledztwo-demagoga/

To jest chyba pokłosie wali Wiecha Hałabały ze wszystkimi krytykami :)

 

Pacynkowi weryfikatorzy w pełni...

Ja wiem że kulfon przeginał czasem, ale ci tez są dobrzy.

Radek Pogoda nagrał o tym materiał też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.who.int/news/item/22-11-2023-who-statement-on-reported-clusters-of-respiratory-illness-in-children-in-northern-china

WHO zamierza "wypróbować" na Chinach nowe narzędzia prawne, służące "zabezpieczaniu świata przed wybuchami pandemii".

Chinom się to ewidentnie nie podoba ;)

Czy jest to prawdziwa "nowa pandemia bakterii", czy sezonowa grypa - nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciek danych z a l a bu wszystko pesel  imię nazwisko adres wiec jak ktoś zlecał badania wrażliwe jak psychiatryczne czy weneryczne to kaput, państwo z tektury

 

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/wyniki-badan-medycznych-kilkudziesieciu-tysiecy-polakow-ujawnione-przez-wlamywaczy/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/9355316,rzecznik-praw-pacjenta-wznawia-sprawy-dotyczace-szczepionki-astrazenec.html

Quote

W przypadku szczepionki Vaxzevria (AstraZeneca) dodano dotąd takie działania niepożądane, jak zakrzepica naczyń żylnych mózgu, poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, parestezje, niedoczulica, szumy uszne oraz zapalenie naczyń skóry. Najnowsza zmiana polega na dodaniu do tej listy żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert aaaa tam gupoty opowiadasz!

Dr Grzesiowski nadal na fali! Pandemie mamy :P

 

https://audycje.tokfm.pl/podcast/149606,Dr-Grzesiowski-Ogromna-liczba-chorych-na-COVID-Dane-ze-sciekow-nie-z-testow

 

Ze ścieków... Medialnych chyba XD

Cytat

Dorota Wysocka-Schnepf rozmawia z dr. Pawłem Grzesiowskim, ekspertem Naczelnej Izby Lekarskiej ds. zagrożeń epidemicznych, o kolejnej fali pandemicznej. Obecnie liczba chorujących na COVID osiągnęła ten sam poziom co na jesieni 2020 roku, ale teraz równocześnie krąży kilka wariantów wirusa. Jakie to stwarza zagrożenie? Co ze szczepieniami? Jakie szczepionki są w tej chwili dostępne? Czy szczepić się teraz, czy zaczekać dwa tygodnie na nowe preparaty? I jaką mamy w Polsce sytuację, jeśli chodzi o dostępność leków na COVID?

Nawet nasz expert był w Tłok fm rano dzis! Na szczęscie już nie ma woli rozdmuchiwania tematu tak jak w 2020!

Ciekawe jak to będzie pod nową władzą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Garrett said:

Ciekawe jak to będzie pod nową władzą...

Jak by powiedział Franz Maurer między jednym a drugim łykiem gorzały z gwinta - "będzie tak samo... albo lepiej". Przecież oni wszyscy to podnóżki globalniaków, z lewa, środka czy z prawa. Jaki przyjdzie prikaz, to dla kontynuacji prania pieniędzy podatkowych i dostępu do rynku "wałów" pociągną "ruki pa szwam", niziutko i karnie się skłonią po czym wykonają polecenia, choćby jedwabnik wił się i piszczał. Salami będzie krojone i to coraz grubszymi plastrami, dopóty jedwabnik nie pójdzie pod magistraty z taczkami.

Ja to się np. dziwię, że na to co się wywija w WAW made by trzask-prask, jeszcze nikt ze spacyfikowanych doszczętnie Warszawiaków, nawet palcem w bucie nie kiwnął. Ale widać, pokolenie potomków powstańców lżej znosi okupację i getto niż ich ojcowie. 

 

Zasadniczo wszystko co się dzieje w państwie jest zasługą jedwabniczej inicjatywy, pracy, potu i krwi. Nawet opieka nad podrzuconymi nam przez rząd ukraiński ich obywatelami. 

Rządzący zajmują się tylko wzajemnymi przepychankami w dostępie do koryta (występującego w tym teatrzyku absurdu pod nazwą "stanowisk"), maskirowką rabunku jedwabnika z owoców jego pracy i jego medialnym skołowaniu połączonym z hipnozą, na potrzeby zdezorientowania kto jest prawdziwym wrogiem. 

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Garrett said:

Ze ścieków... Medialnych chyba XD

A to akurat ciekawy wątek. Nie pamiętam czy wklejałem, ale w Hiszpanii badacze z lokalnego uniwersytetu zrobili "testy ze ścieków komunalnych", bo dysponowali próbkami dla każdego dnia, z miejskich oczyszczalni. I wyszło, że "pandemia" zaczęła się "pojawiać" już pod koniec sierpnia... a była "wyraźna" już w połowie września. Temat medialnie "zniknął".

30 minutes ago, Rnext said:

dopóty jedwabnik nie pójdzie pod magistraty z taczkami

To też jest część ich planów. Reset.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 13:21, spacemarine napisał(a):

Wyciek danych z a l a bu wszystko pesel  imię nazwisko adres wiec jak ktoś zlecał badania wrażliwe jak psychiatryczne czy weneryczne to kaput, państwo z tektury

 

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/wyniki-badan-medycznych-kilkudziesieciu-tysiecy-polakow-ujawnione-przez-wlamywaczy/

 

Wraz z postępem cyfryzacji będzie coraz lepiej pod tym względem :)

 

W dniu 27.11.2023 o 14:30, Kespert napisał(a):

W przypadku szczepionki Vaxzevria (AstraZeneca) dodano dotąd takie działania niepożądane, jak zakrzepica naczyń żylnych mózgu, poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, parestezje, niedoczulica, szumy uszne oraz zapalenie naczyń skóry. Najnowsza zmiana polega na dodaniu do tej listy żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej.

Jak to dodano? 

Przecież szczepionki były PRZEBADANE w momencie dopuszczenia ich do obrotu :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, cst9191 said:

Przecież szczepionki były PRZEBADANE w momencie dopuszczenia ich do obrotu :)

Sami producenci przecież zawierali formułkę że nie są i skutki długofalowe nieznane. Oczywiście ten fragment wraz ze szczegółami kontraktów był przed ofiarami tychże preparados utajniony. 

Więc zakładać należy, że nasi i unijni "experci":

- nie czytali

- nie rozumieli co czytają

- nie potrafią czytać

- przebadali samodzielnie

- są pazernymi na kasę patentowanymi durniami (więc "kury im szczać prowadzać")

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał(a):

- nie czytali

- nie rozumieli co czytają

- nie potrafią czytać

- przebadali samodzielnie

- są pazernymi na kasę patentowanymi durniami (więc "kury im szczać prowadzać")

Sam zauważyłeś, wykonać prikaz, jak nie to won z stołka, on nie musi mieć żadnych, podkreślam ŻADNYCH umiejętności, predyspozycji wręcz wymaga się tylko oddania głosu wtedy kiedy trzeba, tak jak trzeba, niczego innego więcej, za to $ i mała bo mała ale jednak władza. To jest nic, ludzie w swojej masie godzą się na to, pozwalają a w zasadzie to mają w dupie, co jednoznaczne jest z tym że przeciętna osoba ma w dupie swoje życie a już na pewno życie ludzi do okoła. Gdyby było inaczej świat nie byłby takim śmietnikiem jakim jest dziś a garść świrów nie dowodziła by tą masą.

 

A P.S chyba zauważyłeś że spora część forumowiczów nie rozumie tekstu który czyta! Nie rozumie pojęć których używa 🤣 a ty oczekujesz od polityków czegoś 🤣

Edytowane przez Piccardo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid M., z kanału "naukowy bełkot" poczuł się urażony i zagrożony przez krytyków jego podejścia do świętego COVIDa-19, a zwłaszcza do obowiązkowych szczepień* na covid-19.
Uszi to delikatnie skomentował.

 

hqdefault.jpg


 

Nawet jakiś prawnik, którego nie znam ale dobrze i logicznie mówi.


hqdefault.jpg

 

Na moje nawet zbyt "zachowawczo" i "politycznie poprawnie", bo niektóre z tych wypowiedzi nie są żadnymi atakami, krytykami ani nawet czasem opiniami. No bo jak nazwać pytanie, do Dawida M., "czy popierał obowiązek szczepień na covid?"?

 

Widać, że klakierzy władzy, mimo naukowych tytułów**, stosują niskich lotów zagrywki i nie mają wstydu ich stosować kiedy chodzi o ich tyłek lub ego. Nie wiadomo co gorsze.


Tak w ogóle to dość tak szanowałem gościa, za jego cykl o Czarnobylu*** i parę innych ale niekoniecznie za jego stosunek do szczepień. Zakładałem, że jako osobnik na mainstreamowej, jakby nie było platformie, musi tak mówić, ale tym wyznaniem covidowej wiary mnie zaskoczył i spuścił w kiblu cały swój naukowy dorobek.

 

--
* Chodzi o obowiązek szczepień a nie o szczepienia same w sobie. Nawet ci ludzie, komentatorzy, jego oponenci, których on nazywa prześladowcami, nie mają nic przeciwko szczepieniu się, tylko przeciwko przymusowi szczepień, zwłaszcza nieprzebadanym preparatem.
Tylko przypomnę, że zgodnie z harmonogramem firmy Pfizer, badania mają się skończyć w lipcu 2024 r.

 

** Pan Dawid M. ma tytuł doktora nauk

 

***
Czarnobyl - 30 lat nowego myślenia. Część 1: Test
Czarnobyl - 30 lat nowego myślenia. Część 2: Walka ze śmiercią
Czarnobyl - 30 lat nowego myślenia. Część 3: Życie

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cambridge.org/core/services/aop-cambridge-core/content/view/0525AD535D10FDCDF0C52603B50E7A1E/S0950268823001826a.pdf/association-between-face-mask-use-and-risk-of-sars-cov-2-infection-cross-sectional-study.pdf

"Szury" z Cambridge zbadały to, co "szury" z internetu głosiły od samego początku - że maseczki są statystycznie powiązane z zachorowalnością.

I wyszło im, że są - w grupie osób nie noszących maseczek, był niższa zachorowalność na wirusa-celebryte.

Quote

The risk was 1.74 (1.38 to 2.18) times higher in those who wore face masks often or sometimes and 1.75 (1.39 to 2.21) times higher in those who wore face masks almost always or always, compared to participants who reported never or almost never wore masks (reference group).

Przy czym uwaga - już okazyjne noszenie maseczki (25%) zwiększa prawdopodobieństwo niemal do tego samego stopnia, co noszenie "prawie zawsze".

Czyli - sam nakaz w aptekach wystarcza...

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd Islandii ogłosił natychmiastowe wycofanie wszystkich szczepionek przeciwko Covid-19, ponieważ publiczny system opieki zdrowotnej kraju wyspiarskiego zmaga się z ogromnym wzrostem liczby nagłych zgonów i urazów związanych ze szczepionkami.

 

https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1343400,islandia-zabronila-szczepionki-na-covid-ogolowi-populacji-po-gwaltownym-wzroscie-liczby-zgonow

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Martius777 said:

Rząd Islandii ogłosił natychmiastowe wycofanie wszystkich szczepionek przeciwko Covid-19

Trochę słabo ze źródłami tego info, bo w zasadzie ich nie ma a przynajmniej ja nie mogę ich w miarę szybko znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Rnext napisał(a):

Trochę słabo ze źródłami tego info, bo w zasadzie ich nie ma a przynajmniej ja nie mogę ich w miarę szybko znaleźć. 

 

Proszę, inny link:

 

https://gazeta-lokalna.pl/islandia-nie-oferuje-juz-szczepionek-na-covid-19-po-gwaltownym-wzroscie-liczby-naglych-zgonow/

 

.......

 

Po Islandii Anglia też zauważa to:

 

Brytyjski rząd ostrzega przed eksplozją „nowotworów turbo” po Covid-19

 

Rząd Wielkiej Brytanii ostrzegł, że od czasu wprowadzenia szczepionek mRNA na rynek umiera bezprecedensowa liczba nastolatków i młodych dorosłych z powodu „nowotworów turbo”.

 

https://gazeta-lokalna.pl/brytyjski-rzad-ostrzega-przed-eksplozja-nowotworow-turbo-po-covid-19/

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Martius777 said:

To w zasadzie powtórzenie wpisu z Salon24. Chodzi mi o to, że skoro to oficjalne stanowisko rządu Islandii, to dlaczego nic o tym nie ma ani w międzynarodowych mediach ani tym bardziej w islandzkich. 

 

10 minutes ago, Martius777 said:

Rząd Wielkiej Brytanii ostrzegł, że od czasu wprowadzenia szczepionek mRNA na rynek umiera bezprecedensowa liczba nastolatków i młodych dorosłych z powodu „nowotworów turbo”.

To też jakieś takie bez odsyłaczy. 

 

Nie twierdzę, że to nieprawda, bo zbyt wiele dziwnych rzeczy się dzieje z ludźmi po tych "szczepieniach" a i oficjalne wzbogacanie listy powikłań "poszczepkowych" też nie budzi optymizmu (zwłaszcza nie powinno wśród "zaszczepionych"). Osobiście w dobie totalnej dezinformacji i programowania ludzi spreparowanymi "newsami", po prostu jestem sceptyczny wobec każdej informacji i nie wezmę jej za pewnik, jeśli tylko ktoś coś ot tak napisze w gazecie. 

 

Zresztą byłem chyba "pierwszym szurem" od samego początku, przytaczając często badania naukowe i różne opracowania. Więc wiesz...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2023 o 16:18, Martius777 napisał(a):

Rząd Islandii ogłosił natychmiastowe wycofanie wszystkich szczepionek przeciwko Covid-19

Jeżeli to prawda, bo jak kolega zauważył ciężko z oficjalnym info to cóż musztarda po obiedzie. Pokazywało by to, że osoby odpowiedzialne w tym instytucja bo zakładam że mają tak ową, skoro nawet polsza ma chociaż oczywiście w polszy nie działa, w interwencji G.Brauna padło "nie sprawdzaliśmy szczepionek (pomimo takowego obowiązku z racji utrzymywania ich istnienia z publicznych pieniędzy właśnie w celu sprawdzania WSZYSTKICH wpuszczanych na rynek specyfików medycznych) są sprzedane :) i "ufają" w pełni swoim płacodawcą czyli korporacją :D. W normalnym świecie kara śmierci by istniała i każdy idiota który by się odważył na jakiekolwiek skurwienie w imię $ uśmiercając, krzywdząc ogromne ilości ludzi, szybko by przestawał istnieć a chętnych raczej by brakowało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ludzie, z którymi gadałem w ostatnim roku i się zaszczepili żałują tej decyzji.

 

Z jednym znajomym miałem ciekawą wymianę.

 

Gadamy tam o czymś i on się chwali mac w ogóle nie biorę leków przeciwbólowych i żadnej farmakologii wspomagającej.

Odpowiadam, ale się zaszczepiłeś preparatem, który nie wiadomo, jakie ma skutki uboczne, a boisz się tabletek przeciwbólowych z jasno opisanymi warunkami przyjmowania znanymi od lat.

On, to fakt. Zjebałem :D

 

Niedługo szczepionka przestanie istnieć w świadomości ludzi, bo teraz zwyczajnie wstyd o tym mówić.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/6/2023 at 8:41 AM, Rnext said:

Trochę słabo ze źródłami tego info, bo w zasadzie ich nie ma a przynajmniej ja nie mogę ich w miarę szybko znaleźć. 

 

Takie źródło starczy, czy jeszcze bardziej mainstreamowe szukać?

Cancer cases grow by 79% in young people - as 'alarming' study suggests key reasons; 5 Sep 2023

Pisza tam też, że w latach 2010-2019 liczba przypadków spadała.

Co prawda nic nie piszą o eliksirze ale, zwłaszcza w świętym imperium brytyjskim, czegoś takiego nie zrobią. Tam biznes i polityczna poprawność to narodowa religia.

Jest jeszcze jedno, może bardziej odnoszące się do tematu:
Young People Dying of Cancer at ‘Explosive’ Rates, UK Government Data Show. Study, 21 Nov 2023

 

1-dowd-cancer-report-chart-1024x623.jpg

 

Z tą Islandią to chyba jakaś kiepska kaczka bo wszystkie fact checki ogłosiły dementi.
?q=iceland+stops+using+covid+vaccines

 

Co prawda nie wierzę w wiadomości niezdementowane ale faktycznie ciężko znaleźć i potwierdzić; więc chyba jednak kaczka.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, wrotycz said:

Takie źródło starczy, czy jeszcze bardziej mainstreamowe szukać?

Ale ja o niewsie z Islandii pisałem.

W ogólności o burzach cytokinowych i turbonowotworach to pisałem już na początku kampanii mRNA przytaczając dużo wcześniejsze badania na zwierzętach. Więc aktualne fakty w zasadzie mało kogo powinny dziwić. 

 

4 hours ago, wrotycz said:

Z tą Islandią to chyba jakaś kiepska kaczka bo wszystkie fact checki ogłosiły dementi.

No właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Rnext said:
5 hours ago, wrotycz said:

Z tą Islandią to chyba jakaś kiepska kaczka bo wszystkie fact checki ogłosiły dementi.

No właśnie. 

 

No właśnie, że to nie jest argument przeciw temu masowo tylko za. To, że nie można tego znaleźć jest.

Ileż to razy fact checki "dementowały" różne doniesienia w sprawie naszego celebryty wirusa? I prawie za każdym razem to było kłamstwo. To jest wyjątek od reguły a nie reguła, że oni  coś prawdziwego mówią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.