Skocz do zawartości

Jak zmienia się spojrzenie, gdy dupcia więdnie...


Rekomendowane odpowiedzi

Żadna to pociecha. Jasne, że rury miekkna im z wiekiem i co z tego? Wyruchane, wyjebane przez stada równie pokreconych misiów nigdy nie będą zdolne do stworzenia normalnej relacji z facetem. Naturze zależy tylko na jednym. Szybkiej prokreacji półgłówków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to se pomanipulowala malvinka,

typowe

nie zna nawet 1% zawartości forum ale wie już wszystko i o wszystkich,

coz gdzies chyba cos się wbilo pod pazurek  i uwiera boleśnie,

bo może sama przed sobą nie potrafi się przyznać ze czas już ja goni...

i można pofeminizowac,ale tik tak pogania

a za jeszcze kilka latek.....

 będzie chappy gdy będzie miała komu obiadek ugotować...

no ew.wszyscy już bez wyjątku faceci będą niedojrzałymi "siusiakami" nie godnymi jej piet lizac 

 

/oczywiście dlatego ze jej już nawet patykiem nikt nie tknie,najwyzej żeby sprawdzić czy jeszcze zyje/

pozdro malvinko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto ta Pani kłamie w sposób otwarty, można rozłożyć jej tekst na czynniki pierwsze. mam na myśli wypowiedź na temat forum......

 

Dodałem komentarz czeka na moderację = zapewne zostanie wykasowany.

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może rozłóżcie ją na czynniki pierwsze, a ja postaram się coś podziałać - wykorzystam wasze pomysły bo jak pomyślę o czytaniu jej artów, to robi mi się słabo - w sumie mądra babka, niegłupia, ale nie lubię takich babskich pierdół czytać.

 

Vincent: Mądra babka? Bo chce przyjęcia uchodźców?

 

http://braciasamcy.pl/index.php/blog/8/entry-142-lewak-na-przyk%C5%82adzie-malviny-pe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto ta Pani kłamie w sposób otwarty, można rozłożyć jej tekst na czynniki pierwsze. mam na myśli wypowiedź na temat forum......

 

Dodałem komentarz czeka na moderację = zapewne zostanie wykasowany.

 

To samo miałem na blogu lustro czy coś w tym stylu. Zebrało się tam kółko różańcowe pokrzywdzone przez psychopatów niby. Jak zacząłem drążyć temat to się okazało, że to nie żadni psychopaci tylko dyskotekowe lajkoniki co panienkom w głowach kisiel zrobili ;) Później zaczęły mnie moderować aż w końcu prowadząca napisała, że Rysiek się ośmieszył i dobrowolnie zrezygnował z dalszej obecności na forum :D:D:D Oczywiście ad vocem nie masz szans. A co was tak to podjarało panowie? Poderwać tam coś chcecie? Szkoda czasu na takie bzdety - to tak jakbyś wszedł w grających w trzy karty na targu i oczekiwał, że będzie fair. Olać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vercetti, zwróć uwagę, że temat ją mocno ruszył. Natychmiast ośmieszenie przeciwnika i zaprzeczenia własnych słów. Do tego pisze, że my jesteśmy bywalcami szkoleń typu "jak skutecznie wyrywać dupery". Z tego się śmiałem najbardziej :D

 

 

Co trochę się dowiadujemy nowych rzeczy o nas. W przerwach między mieszaniem zaprawy wchodzimy na opłacany przez rodziców internet, żeby uczyć się, jak wyrywać ''dupery'' (kurwa, ten współczesny slang doprowadza mnie do gnicia ziemniaków w piwnicy), chociaż tej nauki i tak nie wykorzystamy, bo jesteśmy miękkimi fajami bojącymi się kobiet. Ścieżka prawdziwej męskości czyli odgrywania roli nadwornego trefnisia zabawiającego królewnę na klęczkach (i to nie tak, jak się wydaje) jest przed nami zamknięta. Ja już powoli szukam sobie drzewa i dobrego sznura.

 

 będzie chappy gdy będzie miała komu obiadek ugotować...

no ew.wszyscy już bez wyjątku faceci będą niedojrzałymi "siusiakami" nie godnymi jej piet lizac

 

 

Wtedy to będzie przecież świadoma decyzja, bo nowoczesna kobieta radzi sobie sama. Rucha się sama, dostarcza sobie emocje sama i tak dalej. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to redzik poznasz

Ok podpowiem jak takzwana burza hormonów działa na jej ciałko

I powiem że grę ciałem potrafią opanować

Więc kiedy wiesz....................

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie takie pytanko kiedy poznać że nie jesteś zapchaj dziurą

 

Nie jesteś zapchaj dziurą, kiedy:

 

1. nie biegasz za kobietą z wywieszonym językiem i nie mówisz "kocham cię misiu pysiu na zawsze, tylko my, oh, ah",

2. masz swoje życie i pierdolą cię głęboko wielkie problemy świnki (ojej, ojej, stało się znowu coś),

3. jej bardziej zależy na tobie,

4. czytasz forum :D

5. decydujesz o przebiegu związku i przyszłości,

6. czujesz, że podobasz się kobiecie seksualnie.

 

Ogólnie możesz sobie być zapchaj dziurą, ale świadomą konsekwencji takiego stanu rzeczy. Niezależne myślenie i dystans emocjonalny to podstawa, aby nie wpierdolić się w "tatuśkowatość", czyli stan, kiedy facet zostaje pozbawiony jaj przez "lofcianie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś zwrocilec uwagę na temperaturę je ciałka może się myle ale jak jest gorąca bez pieszczot to chyba coś znaczy

 

Że ma gorączkę?

 

Vinc, miałem na myśli poziom wypowiedzi, ładnie pisze, ma styl i butę która mi się podoba. Mogę jej nie lubić za lewackość i poglądy, ale pisze jak dla mnie bardzo sprawnie. 

 

Próbowałem kiedyś czytać, ale jak dla mnie to są strasznie niestrawne teksty. Styl jakby autorka się na Gali i SuperEkspresie wychowała a dołączając treść to już w ogóle nie przyjęcia. Przypomina mi to taki blog motoryzacyjny, który próbowałem kiedyś czytać a pisany również przez kobietę. Nie rozumiem co wy w nim widzicie(tym blogu).

Edytowane przez VascoDaGama
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.