Skocz do zawartości

Chce mieć kolegów, nie chce z nimi sypiać.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, JudgeMe napisał:

Nigdy tak nie napisałam. Napisałam, że mnie obłapiał wzrokiem, a byłam na luzie ubrana.

Hmmm, ciekawe. 

 

A temat poniżej kto założył?

 

 

"Odsuwam się niby poprawiając torebkę obok, on się przybliża. Ja się odsuwam, on nadal ku mnie się skłania. 

Nagle widzę koleś kładzie mi rękę na mym udzie, na szczęście szybko ją zabiera, niby zrobił to w geście przytaknięcia. Aż mną wstrząsnęło autentycznie. 

Myślę sobie w duchu, jeszcze raz ta łapa spocznie na moim udzie, to mu przywalę. 

Ale nadal robi to samo. Nie rozumiem, co mnie wówczas powstrzymało, ale dałam się tak dotknąć po udzie jeszcze z dwa razy"

 

To nie Ty pisałaś w pierwszym poście?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JudgeMe napisał:

Bo ja jestem hipokrytką, od hypokrisis, co oznacza odgrywanie roli. 

Wszystko zatem jasne. Ale poza sceną teatralną czy planem filmowym hipokryzja nie jest porządana. Zaś hipokrytów po pewnym czasie nikt nie szanuje i nikt nie traktuje poważnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

Aż Twój awatar przypomniał mi ten filmik oraz Twoje wypowiedzi, takie typowo kobiece pełne sprzeczności :D 

 

 

 

@JudgeMe

 

Hypocrysis - hypo oznacza również "pochodzenie" a crysis "kryzys".

 

Wiesz nie będę wchodził już w chrześcijaństwo natomiast, zawsze mnie zaskakuje jak co jeden katolik nagina zasady i stwierdza, że bóg przymknie AKURAT na niego/nią oko albo, że bóg akurat śpi i nie będzie to zanotowane.

 

Może po prostu ten obrazek wyjaśni więcej, bo ja już wymiękam :D 

 

5a8e6a182cdbc_o_medium.jpg

 

Miłego week'endu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

filmowym hipokryzja nie jest porządana.

Chyba pożądana. 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Hypocrysis - hypo oznacza również "pochodzenie" a crysis "kryzys".

A także oszukiwanie i kłamanie. 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

jak co jeden katolik nagina zasady i stwierdza, że bóg przymknie AKURAT na niego/nią oko albo, że bóg akurat śpi i nie będzie to zanotowane.

Amen(t). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -dumuzi- napisał:

Kobiety chcą kolegów, ale nie chcą być koleżankami. Mówię o "tym".

I tutaj szacunek dla kobiet. Przy odrzuceniu idą do innego. W większości przypadków kobieta nie upadla się dla h..a, a facet dla c..y bardzo często.

 

Nie chcą być koleżankami? Zatem kim chcą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.