Skocz do zawartości

Dziewczyna w związku zakłada konto na portalu randkowym


Rekomendowane odpowiedzi

Takie sytuacje, to jest po prostu tragedia. Jak rozległą martwicę mózgu trzeba mieć, aby w czasach, gdzie przez przypadek, znajomi sobie ludzie potrafią spotkać się na drugiej półkuli, taka osoba umieszcza swoją plapę na portalu tego typu, nie dostrzegając, że ten plan ma jednak pewne niedociągnięcia.

 

Jak pomyślę sobie, że głoś wyborczy takiej osoby jest wart tyle, co mój, to po prostu brak mi słów.

 

Ja je..ię, co za ludzie.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skuti napisał:

W okolicy gdzie mieszkam żyje sobie pewna młódka. Jakieś 17lat. Blondyna, powiem szczerze, piękna dziewczyna. Na fb pod zdjęciem ma chyba ponad 400 likeów. Ma zdjęcie przy zachodzie słońca. I jakieś moralizatorskie, życiowe cytaty, jakieś "interpretacje osobowości, lustrzane odbicia wnętrza" i inne dyrdymały.

Podczas jednej z przejażdżek rowerowej spotkałem ją w na drodze polnej, z kolesiem z tatuażami w starej beemce 3?

A na fb ma zdjęcie ze swoim partnerem życiowym. Sęk w tym, że to nie ten z bmw?

Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że te z najbardziej fikuśnymi opisami, cytatami są najbardziej popieprzone :D

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś napisałem do znajomej z FB (mężatki ofkors) że widziałem jej profil na badoo i pytam z dupy czy coś się u niej zmieniło...

 

- Hmm, nic o tym nie wiem.

- No jak, przecież mi się wyświetla normalnie, to ja wiem, a ty nie?

- Może ktoś się podszywa...

- He he, jasne, podszywa. Profil ma oznaczenie "zweryfikowała profil zdjęciem" to kto się podszywa, zaginiona siostra bliźniaczka?

- Jezu nie wiem, możesz dać mi link?

- Mogę.

 

Dwie minuty później - "przepraszamy użytkownik nie jest już członkiem badoo, mamy jednak nadzieję że pewnego dnia do nas wróci"

 

 

link_2X0VKrJJsL2Z9GMoRnbglaIcGWdyZxyi,w300h223.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka innego, ponieważ straciłeś znaczenie przed nią, a ona, podobnie jak kobieta, po prostu szuka dla ciebie zastępstwa. Ale co było interesujące, że sam byłeś na stronie randkowej, więc czego od niej oczekujesz?  sam też szukałeś jej zastępcy, Była tam tylko pierwsza i to cię zraniło, bardzo prosto.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 20:29, SzatanKrieger napisał:

Dziewczyna zakochana dezaktywuje konto a nie otwiera

Ależ skąd!

Zakochana dziewczyna przecież otwiera konto żeby się przekonać i upewnić że kocha poprzez porównanie!

Jak po porównaniu do wszystkich innych facetów dookoła nadal kocha - to wtedy kocha! 

Oczywiście tylko do momentu aż Mis zrobi coś co sprawi że zwątpi w swoje uczucie - wtedy musi się przekonać raz jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.