Skocz do zawartości

Najdroższy rozwód świata


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.forbes.pl/-rozwod-stulecia-z-miliardami-dolarow-w-tle-wreszcie-dobiegl-konca,artykuly,200045,1,1.html

 

6 lat małżeństwa z czego ponad 2 lata w separacji. I przez te dwa lata 250k usd alimentów miesięcznie i było pani mało.

 

Czego kobiety chcą tak naprawdę? KASY

 

czyjej kasy chcą? WASZEJ

 

ile kasy chcą? WSZYSTKO

 

czy same coś z tej kasy zarobiły? NIC

 

czemu im się należy? BO UDOSTĘPNIAŁY WAM CIPKĘ

 

kim są z natury? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enemy - nie wiem gdzie brał ślub czy w Rosji czy w Szwajcarii gdzie się rozwodził i czy prawo tego kraju przewidywało coś takiego jak rozdzielność majątkowa, jeśli brał w Szwajcarii to dziwne że bez intercyzy, za głupotę się płaci, za dużą głupotę płaci się dużo.

 

Za myślenie chujem płaci się najwięcej....  majątkiem, zdrowiem, spokojem, niszczeniem własnego potomstwa itd...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak palnowała. Wszystko sie idealnie udało jeleń upolowany i trofeum wisi na ściane . Jak można mając tyle kasy mie zdawać sobie sprawy ,że ktoś chce jas skroić? Jesteśmy w ciemnej dupie jak ludzie nie widzą tak oczywistych rzeczy. Byleby być na haju wstrzyknąć sobie jeszcze jedną dawkę emocji . Narkotyki najlepszej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia, człowiek który ma tyle kasy i tyle możliwości, który nie miał oporów niszczyć ludzi lub ich normalnie eliminować gdy wspinał się na szczyt ma opory żeby pozbyć się problemu w mniej legalny sposób.  To tylko świadczy o tym iż mimo rozstania dalej jest jakoś uzależniony psychicznie od niej że nie chce jej wyrządzić nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja panny? Myślę że to działa inaczej - on chcieć może, ale tacy ludzie nie dochodzą do miliardów przez chaotyczne ruchy, a kalkulację. Ona przez te lata pewnie poznała masę ludzi na całym świecie, celebrytów, dziennikarzy, ludzi sztuki i biznesmenów. Jej likwidacja od razu by wzbudziła potężne podejrzenia. Zresztą każdy taki miliarder ma służby specjalne różnych krajów, które tylko polują na jego potknięcie, zwłaszcza takie. Muszą bardzo uważać na każdy swój krok. Taki Kulczyk wszedł w drogę Ukraińcowi no i co? No i zabieg się nie udał  :lol:  Akurat moja przyjaciółka jest chirurgiem, więc mówiła mi że środki antyzakrzepowe daje się od razu nawet po złamaniu kostki, a tu miliarderowi nie dali albo nie zadziałały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest jeden z tych oligarchów uwłaszczonych na radzieckim majątku przez Gorbaczowa albo śp. Jelcyna? 

W tym kraju cudów (jeszcze większym niż nasz kraj cudów) wystarczyło być członkiem partii, aby stać się biznesmenem i tzw. "noworuskim".  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                               Jak dla mnie to wszystko jedno czy mamy do czynienia 8,5 mld euro, czy facet ma pensji 2000 PLN. Zjawiska są takie same. Nie jest tak łatwo usunąć problem a'la KGB.Sprawa jest znana. Byłby pierwszym podejrzanym, gdyby żonce coś się stało. Babkę stać na dobrą ochronę, poza tym dzieciom byłoby ciężko wytłumaczyć dlaczego tatuś kropnął mamusię. Bardziej bulwersują mnie historie z krajowego podwórka, np. polski sąd kierując się  " możliwościami zarobkowymi" rozwodzącego się faceta dowalił mu takie alimenty, że po ich zapłaceniu zostawało mu 300 PLN ( trzysta! ) na życie. W międzyczasie choroba= I grupa inwalidzka. Gość dostawał zasiłki z pomocy społecznej. Tak bardzo mu się to podobało, że wybrał samobójstwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ma też służby specjalne, które na każde jego skinienie rozwiążą jego problem. Ferrari żony spadło ze skarpy, zadławiła się kawiorem na przyjęciu w Hiltonie..... Nadal uważam że powstrzymuje go "uzależnienie" ewentualnie wspólne potomstwo (nie wiem czy mają).

 

Powiem tak ja mam bardzo silnie rozwinięte poczucie własności prywatnej gdyby dajmy na to przyszedł mi urzędas ze skarbówki (podatki płacę bardzo skrupulatnie) i pojechał z tekstem jak jednemu biznesmenowi "zapłaciłeś 2 miliony podatku możesz zapłacić kolejne dwa"  taka złodziejska kurwa potrzebowała by sporo kasy na dentystę, jego przełożony też.

 

Ja oczywiście nie wziął bym nigdy ślubu bez rozdzielności majątkowej, ale mechanizm pozostaje ten sam. Jak ktoś przychodzi i chce "mojego" do czego w moim poczuciu nie ma żadnych praw (czytaj stara się mnie okraść), robię się nieprzyjemny w chuj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są faceci, którzy nigdy nie skumają, że nie podpisując intercyzy okazują kobiecie swoją głupotę, a nie miłość. 

 

http://film.onet.pl/haniebny-romans-cleese-a/wt0me

 

 

 

np. polski sąd kierując się  " możliwościami zarobkowymi" rozwodzącego się faceta dowalił mu takie alimenty, że po ich zapłaceniu zostawało mu 300 PLN ( trzysta! ) na życie.

Nasze sądy nierychliwe, ale "sprawiedliwe".  :(

 

http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/jaslo/art/5820467,alimenty-zywiciela-rodziny-sa-wyzsze-niz-jego-zarobki,id,t.html?cookie=1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.