Skocz do zawartości

Problem z dziewczyną (seks , orgazm szczerość).


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że takich jak ja jest pełno, chociaż obstawiam wariant, że pani żona nieco kitu wstawia i po prostu nigdy jej nie kręciłeś jako facet ( mój przypadek).

 

Nie, nie o to chodzi ;).

Wychowywała się w w rodzinie gdzie mocno "nadużywano" alkoholu i "prawdopodobnie " !!!! była próba wykorzystania seksualnego mojej "przyszłejbyłej".

Tak więc straciła całkiem seksem zainteresowanie, było jakies "traumatyczne" przeżycie. :angry:

Wiem to z wywiadu rodzinnego, od dalszej rodziny, to oni mi troche pomogli i naprowadzili.

Moja musiałaby sie leczyć, a to oznacza że musiałaby przyznać , że mamusia jest BEEEEE - a tylko ona jej została !!!!!!

No to niedługo zostanie ze swoja wypłatą i minimum alimentów na zycie :P .

Teraz to Ja mam ją w dupie, wyczerpała moją cierpliwość i traktuje ją tylko jako matkę mojego dziecka ;)

Zreszta mam drugą o wiele młodszą, dwadziescia kilka lat (ponad 15 lat młodsza od mojej atrapy) , która lubi seks i to widać,

w porównaniu z moją to seksoholiczka :D .

 

 

 

Z czystej ciekawości czy jak chukłeś tak na żoneczke to choć trochę ją ruszyło?

 

 

Tak ruszyło, zaczeła więcej histeryzować i zamknęła się w pokoju na kilka godzin :D:D

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynasz czuc/kumac kiedy ona ma dojśc?czy po prostu ruchasz worek mięsa%-)

bo samo czucie/kumanie orgazmu to całkiem inna mańka%-)

Nie no, worka mięsa nie rucham, widać że kobitka się stara ale, przez pierwszy miesiąc ruchania kompletnie nie czułem kiedy ona ponoć dochodzi bo nie wykazywała żadnych objawów, aktualnie ze względu na to że wiele razy pytałem kiedy doszła i czy w ogóle to teraz gdy dochodzi (lub nie) delikatnie bardziej pojękuje (co jest ogólnie rzadkością) - ale niezbyt mnie to przekonuje.

Co do tego jak robi się mokra, to bym powiedział że na zawołanie. Na początku obawiałem przez myśl mi przeszło że może chce sobie dzidzi zrobić szybko bo jak już pisałem wcześniej, seks na zawołanie,

już nawet mi się bardziej nie chce niż jej - bo jak amunicje mam na wyczerpaniu prawie non stop to niezbyt mi się chce ruchać, ogólnie to nic mi się niech robić :P

Teoria z dzidzi odpada bo nieraz to testowałem, jak zareaguje bez gumy gdy nie bierze tabletek, 2. wydaje mi się że to ja do dziecka kiedyś tam prędzej będę ją namawiał niż ona mnie więc nie będzie miała nigdy z tym problemu jak zachce jej się mieć kiedyś oraz pewnie będę miał więcej kasy. No albo jest chora na cukrzycę lub inne i koniecznie teraz musi mieć bo potem już lipa (historia znajomego)

edit: Co do minetki to lubię i umiem to dobrze robić ale w tym przypadku jakoś entuzjazmu nie widziałem u niej a może 3 razy się za to zabierałem ale i tak powiedziała że nie jest tego fanką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABC

 

 

Ty Brachu chyba jednak nic nie poniał :o .

 

Weź sobie jeszcze raz  albo dwa razy poczytaj "ze zrozumieniem" co tu starsi chorąży sztabowi chcieli tobie przekazać. !!!!!

Mnie jako "szeregowca" też  jeszcze przeczytaj. Dałem ci wskazówki co cię czeka !!!!!!!!!

Aha i jeszcze poczytaj to forum i wiele tematów na nim poruszanych, to może "klapki" spadną ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.