Skocz do zawartości

Co polskie kobiety myślą o afrykańskich mężczyznach?


Rekomendowane odpowiedzi

W 2050 co 4 mieszkaniec Ziemi będzie z Afryki.

https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/01/20/wzrost-populacji-w-afryce-do-2050-roku-co-4-mieszkaniec-globu-bedzie-afrykanczykiem/

 

Więc siłą rzeczy tak jak obecnie Azjaci tak potem czarni zaczną się osiedlać również i w PL.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Też. Ale dziewczyny generalnie strasznie niskie przez co mają tendencje do grubych nóg. Wcięcie w talii to rzadkość.

Ale oczy na plus, włoski też. Często natura je obdarzyła fajnymi, łagodnymi rysami twarzy przez co jest efekt "uśmiechniętych oczu".

No, ale latynoski są niezgrabne nawet jak grany jest sport, to widać te niefajne proporcje. 

Z kolei Turczynki są wyższe od nich od te 10 - 15 cm i to widać w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 20:25, bernevek napisał(a):

Wiadomo, egzotyka. Mnie też się bardziej podobałay Turczynki czy generalnie laski "ciemniejsze". 

Też mi się wydaję ta egzotyka. Dodatkowo chcą się kobiety przekonywać o tym czy kutanga Mokebe jest aż taka duża jak na stronach dla dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie obejrzałam, nie interesuje mnie opinia innych kobiet w tym temacie, posiadam własne, mocno ugruntowane zdanie, chociaż domyślam się treści. Osobiście ani czarnoskórzy, ani skośnoocy mi się nie podobają i nigdy nie podobali. Na myśl o jakiejkolwiek bliższej relacji z murzynem czuję obrzydzenie, mój zmysł estetyczny nie jest w stanie tego przeskoczyć. Nie widziałam czarnoskórych czystej krwi, którzy byliby atrakcyjni, dopiero po wymieszaniu z rasą białą nabierają nieco korzystniejszych cech.

 

Obserwując twarze czarnych dostrzegam głównie ich tępy wyraz bądź głupkowaty uśmieszek. Natomiast twarz Azjatów to twarz-maska, pozornie miła, uprzejma, usłużna postawa, mimo to da się wyczuć zgrabnie skrytą bezwzględność, wyrachowanie, dbanie wyłącznie o własny interes. Bardzo trudno mi w twarzach przedstawicieli obu tych ras dostrzec jakieś wyższe uczucia, jakby operowali na poziomie najniższych instynktów.

 

Moim zdaniem rasa żółta to rasa, która dla zysku zrobi dosłownie wszystko, to wysokiej klasy kłamcy, których dążenie do pieniędzy nie ma granic moralnych. Pojęcie dobroczynności, wielkoduszności jest im obce, na przykład w Chinach mnóstwo krajobrazów przypomina księżycowy, rzeki to ścieki, zabetonują każdy kawałek ziemi.

 

Z kolei czarni wszędzie gdzie się pojawią zmieniają lepsze ekonomicznie i społecznie krainy w pełne przestępstw, przemocy, narkotyków, brudnych, cuchnących murzyńskich gett. Afryka posiada oceany surowców, spokojnie mogłaby stać się najbogatszym kontynentem na świecie, niestety zawsze będzie najbiedniejsza, gdyż zamieszkują ją destruktywni, przemocowi murzyni, będący najbardziej prymitywnym ludem tej planety. Nie są znani ani z mądrości, ani pracowitości, czy kreatywności, z czegoś pozytywnego są? O jakim ubogacaniu kulturowym może być mowa?

 

Także nie pojmuję całej tej fascynacji kolorowymi, zwłaszcza, że oni sami sobą jakoś wybitnie zafascynowani nie są. 

 

Korekta powiek, nosa by wyglądał europejsko, rozjaśnianie skóry, włosów (jasne włosy przyrodzone są wyłącznie rasie białej), a nawet zabiegi wydłużania kończyn są na porządku dziennym pośród ludności mongoloidalnej (obejrzałam niegdyś reportaż, stąd jestem taka mądra). Podobnie czarnoskóre kobiety masowo wybielają skórę, nieważne zamieszkują Paryż czy Senegal, nieraz używają niezwykle silnych oraz toksycznych preparatów, aby osiągnąć możliwie najmocniejszy efekt, ryzykując własnym zdrowiem.

 

Dlaczego tak usilnie pragną zniwelować cechy, które w zasadzie określają ich przynależność rasową?

Cóż, wygląda na to, że bycie białym człowiekiem to wielkie szczęście oraz zaszczyt, pozostali mogą jedynie nieudolnie pretendować.

 

Ogólnie to czuję się zawiedziona w jakim kierunku zmierza Europa oraz biała cywilizacja. Ludzie tak łatwo zaprzepaszczają własne dziedzictwo, a to wszystko pod płaszczykiem poprawności politycznej, jednoczenia kulturowego sprytnie uknutym politycznymi prostytutkami, podchwyconym następnie przez słabe, leniwe, niedouczone, nieskończenie naiwne białe grupy społeczne. W  sumie wstyd mi za białe siostry bezrefleksyjnie wiążące się z czarnymi oraz białych braci, którzy płodzą kolejne hordy skośnookich. Mam jednak nadzieję, że ludzie się ockną i pójdą po rozum do głowy oraz zaczną o siebie walczyć transformując rzeczywistość w pomyślnym kierunku.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, ewelina said:

Na myśl o jakiejkolwiek bliższej relacji z murzynem czuję obrzydzenie

 

❤️

 

21 minutes ago, ewelina said:

pozornie miła, uprzejma, usłużna postawa, mimo to da się wyczuć zgrabnie skrytą bezwzględność, wyrachowanie, dbanie wyłącznie o własny interes

 

Wszyscy ludzie zaczynając od Istambułu i Gruzji aż do Chin tacy są. Natomiast Japonia już nie, tam kiedy dotarliśmy dawno temu zainspirowaliśmy do stworzenia systemu kastowego, mało tego, część samurajów i tych którzy było powyżej to mieszanka lokalnych i białasów. 

 

24 minutes ago, ewelina said:

Z kolei czarni wszędzie gdzie się pojawią zmieniają lepsze ekonomicznie i społecznie krainy w pełne przestępstw, przemocy, narkotyków, brudnych, cuchnących murzyńskich gett. Afryka posiada oceany surowców, spokojnie mogłaby stać się najbogatszym kontynentem na świecie, niestety zawsze będzie najbiedniejsza, gdyż zamieszkują ją destruktywni

 

r/K selection theory, natura jest bezlitosna. Żadne ilości pieniędzy i edukacji nie zmienia tego jak to miejsce wygląda 

 

Spodoba Ci się 

 

Tutaj jest pierwszy odcinek usunięty z yt 

https://t.me/AmalekInternationalV5/1113

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2023 o 14:32, Druid napisał(a):

Czarny bull wygrzmoci, beta wychowa natura.

 

Patrz że to jedyny merytoryczny filmik poparty źródłami a teraz zobacz to:

 

jeszcze był jeden ale nie mogę odszukać gdzie całkowicie pannica głupoty opowiadała.

 

Sam preferuję azjatki ale inna rasa to inna rasa i nie zmieniam biologi na swoje potrzeby.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 19:32, meghan napisał(a):

Rasistą nie jestem, po prostu nie mój klimat do codzienności i łóżka.

 

Tak na marginesie "rasista" to takie słowo wytrych. Aby wzbudzić w Tobie poczucie winy. Masz prawo kogoś lub czegoś nie lubić. Bo tak i nic nikomu do tego.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewelina napisał(a):

która dla zysku zrobi dosłownie wszystko, to wysokiej klasy kłamcy, których dążenie do pieniędzy nie ma granic moralnych. Pojęcie dobroczynności, wielkoduszności jest im obce, na przykład w Chinach mnóstwo krajobrazów

Przecież to brzmi jak opis narodu wybranego.🤣🤣🤣

A tak na serio zbyt powierzchowny kontakt miałem że skosnookimi aby potwierdzić lub zaprzeczyć.

 

1 godzinę temu, ewelina napisał(a):

wszędzie gdzie się pojawią zmieniają lepsze ekonomicznie i społecznie krainy w pełne przestępstw, przemocy, narkotyków, brudnych, cuchnących murzyńskich gett. Afry

Tutaj akurat robią tyle na ile mają przez lewactwo pozwolone. Co do reszty - zgoda.

To niedobra jest mówić o różnicy IQ u tej rasy.

 

Wiem skąd w potocznej mówię natomiast wzięło się określenie " nygus".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.