Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ok, skupiamy się cały czas na grupach, które realizują destrukcyjne plany (za)rządów, czy to "rządów światowych", przy tym niszcząc swoje dzieci, zdrowie, szczęście, sens życia, starość, majątek itd. 

A co z grupami społecznymi, które nie chcą iść za "trendami" społecznymi? Czy mają warunki i docenienie społeczne (przywileje prawne)?

Zarzucę anegdotą w postaci mojej rozmowy sprzed kilku dni. 
Na galerii spotkałam znajomą - dyrektor pewnej placówki. Pitolenie o tym, co w trawie piszczy w naszym sektorze (projekty ustaw, zmiany na szczeblu działań gminnych itd.). 
Nagle zmienia temat na biadolenie o tym, dlaczego tak mało dzieci się rodzi, że nikt nie myśli o przyszłości Polski, opieprzyła mnie, że ja tyle lat po ślubie i dzieci nie mam, zrobiło się melancholijnie. :)
I kolejne jej "płynne" przejście tematyczne w rozmowie "Wiesz, że czekam za Twoimi papierami! Wiesz, że będziesz mieć u mnie pracę! Ile chcesz godzin? Wiesz, że dostosuje Ci gabinet! Dobrze, że nie masz dzieci, bo już mi się specjaliści wykruszają, bo idą na macierzyńskie i na takie tam! Wraca jedna z macierzyńskiego, od razu ją wywalam i czekam za Twoimi papierami!". 

🙃

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, meghan napisał(a):

dostosuje Ci gabinet! Dobrze, że nie masz dzieci, bo już mi się specjaliści wykruszają, bo idą na macierzyńskie i na takie tam! Wraca jedna z macierzyńskiego, od razu ją wywalam i czekam za Twoimi papierami!". 

Czyli w państwie opresyjnego patriarchatu kobieta kobiecie kobietą.😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, meghan napisał(a):

Nagle zmienia temat na biadolenie o tym, dlaczego tak mało dzieci się rodzi, że nikt nie myśli o przyszłości Polski, opieprzyła mnie, że ja tyle lat po ślubie i dzieci nie mam, zrobiło się melancholijnie. :)
I kolejne jej "płynne" przejście tematyczne w rozmowie "Wiesz, że czekam za Twoimi papierami! Wiesz, że będziesz mieć u mnie pracę! Ile chcesz godzin? Wiesz, że dostosuje Ci gabinet! Dobrze, że nie masz dzieci, bo już mi się specjaliści wykruszają, bo idą na macierzyńskie i na takie tam! Wraca jedna z macierzyńskiego, od razu ją wywalam i czekam za Twoimi papierami!". 

Kobieta Kobiecie Wilczycą/Wilkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

— Dlaczego nie być z kobietą, która ma dziecko?

— Bo zawsze będzie bardziej kochać dziecko niż Ciebie — powiedział gościu na filmie.

 

Uff... popłakałem się z żalu.

 

Czyli dziewica po urodzeniu dziecka będzie najbardziej kochać męża i poświęcać mu dużo czasu?

 

Taka to naiwność i nawijanie makaronu na uszy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.