Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam w rezerwacie bo dobrze by było poznać zdanie również kobiet zwłaszcza, które mają dzieci🙂

 

Ostatnimi czasy jest narracja i retoryka nastawiona na aborcję i jej legalizację gdzie to rzekomo kobieta miałaby

sama decydować czy urodzić czy się "pozbyć problemu" tak uważają feministki.

Mężczyzna nie miałby nic do powiedzenia bo przecież jak to po lewej stronie mówią "mój brzuch moja sprawa". 

 

Idźmy dalej niszczenie mężczyzn poprzez zabieranie praw, wolności czy swobód jak chociażby ostatnia ustawa 

mieszkanie za pomówienie gdzie już 9. tyś eksmisji wykonano bez wyroku sądu.

 

Jak to działa?

 

Ustawa pozwala policji na wydanie nakazu opuszczenia własnościowego mieszkania na 14 dni bez wyroku sądu, z opcją bezterminowego przedłużenia, także w wyniku fałszywego oskarżenia o przemoc domową. Za ustawą były partie: PiS, KO, Lewica, "Trzecia Droga".

 

Dodatkowo jeszcze jak wejdzie w życie nowa ustawa czyli zniesienie domniemania niewinności gdzie to mężczyzna

będzie musiał udowodnić, że nie jest wielbłądem a kobieta nawet nie będzie musiała przedstawić dowodów wystarczy

pomówienie czy bezpodstawne oskarżenie, która jest pomysłem lewicy a także opozycji, na którą tak ochoczo zagłosowało

społeczeństwo polskie w ostatnich wyborach.

 

Tego typu i więcej smaczków w załączonym nagraniu.

 

Zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z materiałem i podzielenia własnymi spostrzeżeniami.

Przypominam o zachowanie kultury i merytoryki w komentarzach bo przy tego typu tematach lubi dochodzić do spięć.

 

Pora by kobiety i mężczyźni ze sobą zaczęli o tym rozmawiać tylko bez zbędnej emocji a raczej wyciągać wnioski i

starać się zrozumieć drugą stronę w jakiej obecnie sytuacji się znajduje.

 

 

  • Like 20
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

w rezerwacie bo dobrze by było poznać zdanie również kobiet zwłaszcza, które mają dzieci🙂

 

 Dowiesz się, że one takie nie są. :P 

 

10 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

czy urodzić czy się "pozbyć problemu" tak uważają feministki.

Mężczyzna nie miałby nic do powiedzenia bo przecież jak to po lewej stronie mówią "mój brzuch moja sprawa". 

 

 Temat jest trochę bardziej złożony, bo powinno się wziąć pod uwagę łapanie na bąbla- ściema z braniem tabsów czy przebiajanie kaloszy. Ciężko takie coś udowodnić i wówczas kobieta decydując się na urodzenie nie powinna mieć praw do alimentów. Jednak jak wspomniałem - temat nico złożony.

 

12 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

dźmy dalej niszczenie mężczyzn poprzez zabieranie praw, wolności czy swobód jak chociażby ostatnia ustawa 

mieszkanie za pomówienie gdzie już 9. tyś eksmisji wykonano bez wyroku sądu.

 

W innym temacie przeczytasz, że wspominający o tym np Szarpanki to paranoik i przyswajanie takich treści wywołuje negatywne skutki w psychice odbiorców.

 

 

 

 

15 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

tym rozmawiać tylko bez zbędnej emocji a raczej wyciągać wnioski i

starać się zrozumieć drugą stronę w jakiej obecnie sytuacji się znajduje.

Przecież to nierealna utopia jak socjalistyczny raj.🤔

 

 

 

Przesłuchałem wczoraj nagrania( czasem ten kanał pojawia mi się w proponowanych )  i IMO gościu za bardzo odjeżdża w stronę kato-hurra-optymizmu. Chociaż należy się zgodzic z koniecznością uczenia chłopców odpowiedzialności.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Pora by kobiety i mężczyźni ze sobą zaczęli o tym rozmawiać

Dobrze byłoby, aby kobiety faktycznie umiały rozmawiać:D Zamiast tego mamy umniejszanie, wycieczki osobiste, odwracanie kota ogonem, zarzuty rodem z tylnej częsci ciała, mające się do sedna sprawy jak pies do jeża, a to wszystko oczywiście polane wbijaniem poczucia winy.

 

To wszystko jest przecież w interesie kobiet i tylko i wyłącznie dla nich naszym maksymalnym kosztem. Nikt normalny przecież mając w ręku tak daleko posunięte przywileje bez ponoszenia konsekwencji za swoją - a nazwijmy to po imieniu i dosadnie - podłość (no czym jest świadmość i wiedza, że można pomówić właśnego chłopa o rzekomą przemoc i w nagrodę otrzymać jego mieszkanie, a gdy jakimś psim swędem uda mu się wykazać swoją niewinność, to nie poniesie się żadnej kary za fałszywe zeznania, na co przecież jest odpowiedni paragraf) nie będzie chciał ich zniesienia.

 

Ale one wszystkie przecież w tym Rezerwacie są inne niż wszystkie i wyjątkowe, czyli takie same jak cała reszta:D

 

A gdyby takie coś spotkało droga Rezerwatko Twojego własnego syna, to też byś tak śpiewała, czy jednak nie? Nie trzeba odpowiadać na to pytanie, bo ja odpowiedź znam. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Temat jest trochę bardziej złożony, bo powinno się wziąć pod uwagę łapanie na bąbla- ściema z braniem tabsów czy przebiajanie kaloszy

Zgadzam się, ale system nigdy na to nie pozwoli. W jego interesie jest produkcja kolejnych potencjalnych podatników. A kto realnie okaże się tym "producentem" ;), mało systemu interesuje.

 

To jest w stu procentach ginocentryczny kraj. Pierdoły o patriarchalnym ucisku są wyłącznie na propagandowy użytek.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem winni sa wszyscy ci ktorzy legitymizuja system idac na wybory . Bede to powtarzal do znudzenia . System w ktorym nie mozna odwolac mandatu posla po jawnym dzialaniu na niekorzysc spoleczenstwa w mojej definicji to przekret . W tym roku poliniacy zdali egzamin z demokracji wiec otrzymaja to na co zasluzyli + ryzego ktory juz ich opedzlowal z djengow ( ale pamiec krotka ).

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

PiS, KO, Lewica, "Trzecia Droga".

Warto wiedzieć na kogo nie głosować, tylko większość tego nie widzi.

32 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

W jego interesie jest produkcja kolejnych potencjalnych podatników. A kto realnie okaże się tym "producentem"

Dzietność na poziomie 1.3. System powinno interesować, dlaczego jest tak mało niewolników do pracy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem odsłuchać to nagranie, ale wytrzymałem tylko fragment. Nie lekceważąc kwestii napastliwej maniery, inwektyw i odpychającej postawy moralnej wyższości, to gość zdecydowanie przegina ze swoją kato-tradycjonalistyczną agendą. Godną pożałowania wisienką na torcie jest białorycerska bzdura z 20:26: kobiety są silniejsze i dlatego popełniają mniej samobójstw i rzadziej zapadają na depresję (pewnie miał na mysli diagnozowanie a nie zapadanie, ale precyzyjne określenia trochę by mu zepsuły agendę ;) ) .

 

Natomiast co do istoty tematu, to obecnie formuje się następująca hierarchia interesów w kwestii rozrodu:

 

(najważniejsze)

prawo kobiet do zarządzania swoją ciążą 

>>>

prawa dzieci do narodzin i bycia utrzymywanymi finansowo

>>>

"prawo" systemu do podtrzymywania i rozwoju swojego zasobu ludzkiego

>>>

prawo mężczyzn do zarządzania procesami biologicznymi i fizjologicznymi wywołanymi przy współudziale własnego materiału genetycznego

>>>

prawo mężczyzn do decydowania o obciążeniu finansowym wobec prawnego potomstwa

(najmniej ważne)

 

 

A to zaledwie jeden z szeregu dowodów tego, jak system traktuje mężczyzn.

 

Edytowane przez Foxtrot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mamą ale dopuszczam aborcję w kilku szczególnych przypadkach. Nie wyobrażam sobie konieczności urodzenia dziecka w przypadku np. gwałtu. Chciałabym je usunąć,  natychmiast, nie udźwignęłabym tego psychicznie. Dziś kobiety mogą nie otrzymać takiej pomocy. W przypadku choroby kobieta i jej partner też powinni mieć wybór.  Jednak to często kobieta zostaję sama z problemem. Tu chodzi o prawo do wyboru w porozumieniu z lekarzami i własnym sumieniem a nie o aborcję jako sposób na antykoncepcję.  

 

Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu jestem coraz bardziej rozczarowana tym forum. Wieczne ataki na kobiety, bo one są najgorsze, wszystkie, chcą tylko Waszych pieniędzy.  Tak nie jest, może część z Was powinna zmienić towarzystwo? Pamiętajmy, że każdy medal ma dwie strony. Nie zamierzam nikogo wychwalać ale naprawdę znam mnóstwo wartościowych kobiet, które mają swoje majątki i pracę i nie czychaja na Wasze mieszkania.  Naprawdę Panowie czytając to forum jako kobieta popadam w depresję. I oczywiście rozumiem, że to miejsce dedykowane Panom ale chyba warto nauczyć się wzajemnego szacunku do siebie, zrozumienia, traktować jak ludzie a nie jak bankomaty lub sexlalki. 

Na szczęście w realu spotykam zupełnie innych mężczyzn co w zderzeniu z tym forum stanowi ciekawy kontrast.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, thyr napisał(a):

Moim zdaniem winni sa wszyscy ci ktorzy legitymizuja system idac na wybory . Bede to powtarzal do znudzenia . System w ktorym nie mozna odwolac mandatu posla po jawnym dzialaniu na niekorzysc spoleczenstwa w mojej definicji to przekret . W tym roku poliniacy zdali egzamin z demokracji wiec otrzymaja to na co zasluzyli + ryzego ktory juz ich opedzlowal z djengow ( ale pamiec krotka ).

Jacy ludzie taki rząd, sami tego chcą i maja to na co zasługują

 

47 minut temu, Foxtrot napisał(a):

przegina ze swoją kato-tradycjonalistyczną agendą.

Bo nawet jak ktoś jest redpillowcem i tak szansa przejścia na MGTOW jest bardzo niska stąd przechodzenie na stronę konserw, które nota bene są bardzo mocno zdegenerowane a niektórzy nawet twierdzą, że tak samo jak lewaki

Edytowane przez Grzegorz Floryda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ann napisał(a):

Naprawdę Panowie czytając to forum jako kobieta popadam w depresję

Czy ktoś Cię tu siłą trzyma?

 

24 minuty temu, Ann napisał(a):

Na szczęście w realu spotykam zupełnie innych mężczyzn co w zderzeniu z tym forum stanowi ciekawy kontrast

To jak tu trafiłaś w takim razie?

 

24 minuty temu, Ann napisał(a):

Wieczne ataki na kobiety, bo one są najgorsze, wszystkie, chcą tylko Waszych pieniędzy.  Tak nie jest,

 

25 minut temu, Ann napisał(a):

ale chyba warto nauczyć się wzajemnego szacunku do siebie, zrozumienia, traktować jak ludzie a nie jak bankomaty

Większość tutaj opisuje swoje doświadczenia z pozycji sub5, więc wydźwięk jest taki a nie inny. Ale sklejenie związku przyczynowo skutkowego jak widać wykracza poza możliwości "procesora ".🤔😎

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Temat zakładam w rezerwacie bo dobrze by było poznać zdanie również kobiet zwłaszcza, które mają dzieci🙂

 

Misko w swoim filmiku, mówi racjonalnie. To rozbijanie spójności rodzi mamałygę. Jeśli zlikwidować twardy i uzasadniony biologicznie koncept, że życie jest od poczęcia i jest nienaruszalne, to konsekwencją będzie wymyślanie bzdurnych praw jednej czy drugiej strony, a bo to jej brzuch i jej sprawa, a skoro jej brzuch i jej sprawa to, dlaczego ja się nie mogę wypisać z płacenia ect. Są skutki długofalowe takiego myślenia tak dla jednostek jak i ogółu.

 

Co do mieszkań, nie wiem czy to nie dotyczy wymogów konwencji stambulskie, na pewno wśród tych, co mają własnościowe jest jakiś odsetek znęcającej się patologii, jednak twierdzę, że dla żadnego marginesu nie powinno się stanowić prawa, bo będzie ono zarzewiem kombinowania i chodzi tu generalnie o prawo- czy to rodzinne czy podatkowe.  Przepisy powinny być jasne i klarowne stanowione dla populacji tak, aby nie dawać pola do niekończącej się kreatywności. Za to wychowanie powinno iść ku odpowiedzialności za swoje działania i za własne życie.

 

System wsparcia powinien funkcjonować, u nas są to domy dla ofiar przemocy, które nie mają środowiskowego wsparcia. Po za tym według mnie kobieta uwikłana w przemocowca, kiedy dojdzie do swojej granicy za wszelką cenę będzie chciała się wyswobodzić. Chcąc chronic siebie czy dzieci, nie będzie myślała o jego mieszkaniu.  Uważam, że wtedy istotne znaczenie mogą mieć czynniki psychologiczne, takie jak przygotowanie czy wsparcie dla ofiary by w razie przemocy umiała poradzić sobie, zyskać samodzielność. W Anglii  odcina się ofiarę, transferując ją w nieznane miejsce dla sprawcy by ukrywając się mogła wyjść z zawłaszczenia emocjonalnego.

 

Inna kwestia, że odbieranie mieszkania w ramach sprawiedliwości społecznej, czy wina jest czy nie jest udowodniona, w przypadku faktycznego przemocowca może  doprowadzić do eskalacji przemocy. W Austrii dla przykładu opieką psychologiczną obejmuje się również sprawce przemocy. Tam po casusie kobiety, która odcięła się od agresora a on w ramach zemsty pozabijał dzieci w ramach dobra społecznego zmieniono prawo, rozumiejąc,  że sprawca może być w momencie kryzysu nieobliczalny. My jesteśmy jeszcze daleko od takich rozwiązań, wciąż funkcjonuje coś w stylu oko za oko ząb za ząb, żądamy zemsty stadnie czując nieodparta satysfakcje.

3 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

Temat jest trochę bardziej złożony, bo powinno się wziąć pod uwagę łapanie na bąbla- ściema z braniem tabsów czy przebiajanie kaloszy. Ciężko takie coś udowodnić i wówczas kobieta decydując się na urodzenie nie powinna mieć praw do alimentów. Jednak jak wspomniałem - temat nico złożony.

To kolejny margines i wymówka, bo są takie przypadki, ale nie powszechne. Jest ciąża to i poród, jest dziecko, które trzeba utrzymać, jest potrzeba alimentów. Tutaj kończy się dyskusja. Jeśli ta sytuacja komuś nie odpowiada to może warto pomyśleć nad tym, z kim się obcuje oraz ze seks to nie taka bułka z masłem jakby wszyscy chcieli, bo można łatwo wtopić i nie mowa tu o  jedynie o jaskrawych przypadkach jak baba odbijającą się od inseminatora do inseminatora czy oni sami.

 

Nie piszę tu też o kimś (nie ważna płeć), kto dał się zwieść i na swoim błędzie uczy się czy tam dostał lekcję życia.  Życie niestety to nie jest baśniowa i super sprawiedliwa kraina marzeń, a różni ludzie chodzą po świecie. Niektóre błędy są nieodwracalne, co nie znaczy że jak zrobimy oczki nie widoczki, znikną ich konsekwencje.


 

Edytowane przez Anna
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ann napisał(a):

Wieczne ataki na kobiety, bo one są najgorsze, wszystkie, chcą tylko Waszych pieniędzy.

Ona by tak chciała.

Lecz forsa uleciała.

Czar prysł.

Do innego nogę dała.

Bo się niby odkochała.

....specialne rymy, w prezencie na urodziny.

Wystarczy nie wchodzić na forum jak kontent NE PASA.

 

KIEŁBASA, paradoX.

 

Amy od was chcemy tylko dupy.

Jest równowaga.

Jest impreza.

 

Skarpetki walają się po całej.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anna napisał(a):

Jeśli ta sytuacja komuś nie odpowiada to może warto pomyśleć nad tym, z kim się obcuje oraz ze seks to nie taka bułka z masłem jakby wszyscy chcieli, bo można łatwo wtopić i nie mowa tu o  jedynie o jaskrawych przypadkach jak baba odbijającą się od inseminatora do inseminatora czy oni sami.

 

HAhaha rezerwat  jak zwykle - kopalnia beki.😂

9 minut temu, Anna napisał(a):

margines i wymówka,

 

9 minut temu, Anna napisał(a):

, bo są takie przypadki, ale nie powszechne.

Tiaaaa....

 

10 minut temu, Anna napisał(a):

Misko w swoim filmiku, mówi racjonalnie.

Taaaa- szczególnie te katobzdety i podawanie swojej żony a raczej jej ubóstwionego opisu jako przykład.

 

12 minut temu, Anna napisał(a):

Po za tym według mnie kobieta uwikłana w przemocowca, kiedy dojdzie do swojej granicy za wszelką cenę będzie chciała się wyswobodzić. Chcąc chronic siebie czy dzieci, nie będzie myślała o jego mieszkaniu. 

Racja. To dowodzi tylko w jakim celu została wprowadzona ta ustawa. A później można wyczytać

Cytat

. Wieczne ataki na kobiety, bo one są najgorsze, wszystkie, chcą tylko Waszych pieniędzy.

😂

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Ann napisał(a):

Nie wyobrażam sobie konieczności urodzenia dziecka w przypadku np. gwałtu. Chciałabym je usunąć,  natychmiast, nie udźwignęłabym tego psychicznie. Dziś kobiety mogą nie otrzymać takiej pomocy. W przypadku choroby kobieta i jej partner też powinni mieć wybór.

 

To akurat reguluje konstytucja.

 

45 minut temu, Ann napisał(a):

Tu chodzi o prawo do wyboru w porozumieniu z lekarzami i własnym sumieniem a nie o aborcję jako sposób na antykoncepcję.  

 

Tak tylko na ten wybór muszą mieć również wpływ mężczyźni.

A obecnie to co chcą przeforsować lewaczki i feministki to prawo usuwania ciąży według widzi misie.

Czyli zwolnienie z odpowiedzialności i decydowanie samemu bez zdania mężczyzn.

Wtedy przypadkowa ciąża po pijaku, nie podoba sie partner(słabe geny) czy rozmyślenie się kobiety bo brak perspektyw będzie dopuszczalne.

 

53 minuty temu, Ann napisał(a):

Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu jestem coraz bardziej rozczarowana tym forum. Wieczne ataki na kobiety, bo one są najgorsze, wszystkie, chcą tylko Waszych pieniędzy.  Tak nie jest, może część z Was powinna zmienić towarzystwo? Pamiętajmy, że każdy medal ma dwie strony. Nie zamierzam nikogo wychwalać ale naprawdę znam mnóstwo wartościowych kobiet, które mają swoje majątki i pracę i nie czychaja na Wasze mieszkania.

 

Godzinę temu, Ann napisał(a):

I oczywiście rozumiem, że to miejsce dedykowane Panom ale chyba warto nauczyć się wzajemnego szacunku do siebie, zrozumienia, traktować jak ludzie a nie jak bankomaty lub sexlalki. 

Na szczęście w realu spotykam zupełnie innych mężczyzn co w zderzeniu z tym forum stanowi ciekawy kontrast.

 

Prosiłbym trzymać się tematu i nie odbijać gdzieś na boki.

To taka troche tania manipulacja z twojej strony bo mężczyźni śmią mówić o aborcji, domagać sie czegoś.

Nie musi Ci się to podobać bo widzisz świat z innej perspektywy.

Postaw sie w sytuacji statystycznego mężczyzny w PL i spróbuj sobie wyobrazić w jakiej niekorzystnej pozycji się znajduje.

 

56 minut temu, Ann napisał(a):

Naprawdę Panowie czytając to forum jako kobieta popadam w depresję.

 

Rozumiem, że ty jako kobieta dążysz przez całe życie do przyjemności a jak coś nie jest po twojej myśli lub prawda zaboli

bo mężczyźni mówią jak jest to od razu zło się dzieje😏

 

Dlatego prosiłem w temacie by nie podchodzić do tych spraw emocjonalnie. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ann napisał(a):

Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu jestem coraz bardziej rozczarowana tym forum. Wieczne ataki na kobiety, bo one są najgorsze, wszystkie, chcą tylko Waszych pieniędzy. 

 

Oczywiście, że chcecie naszych pieniędzy. Bo jak inaczej wychować wasze i nasze potomstwo?

Widzisz. Wasze złe wybory i tak są przenoszone na Nas jako ogół.

 

To, że popełnisz swój błąd, nie wysondujesz swojego partnera przed zajściem w ciążę a potem się okaże, że zawiódł Twoje zaufanie to i tak przekłada się na "Kapitana Państwo" a więc i na wszystkich mężczyzn.

Bo taki mamy klimat. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD, ten się dalej łudzi, że przejdzie przez sferę instyntktu i emocji kobiety do racjonalności, już mówiłem kilka razy...z kobietami na takie tematy się nie rozmawia basta.

24 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

Rozumiem, że ty jako kobieta dążysz przez całe życie do przyjemności a jak coś nie jest po twojej myśli lub prawda zaboli

bo mężczyźni mówią jak jest to od razu zło się dzieje😏

 

Dlatego prosiłem w temacie by nie podchodzić do tych spraw emocjonalnie. 

 

Proszę ja Ciebie nieeeeeeeeeeeeeee

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Anny, ja przypadkowo, nikogo nie pytając dowiedziałem się:

 

Jeden kumpel opowiadał, że kobieta chciała dziecko, a on nie chciał, ale musiał je zrobić:O

 

Drugi człowiek, nie wierzył, że kobieta z którą odbywał stosunki zaszła w ciąże, bo wszystko zawsze zabezpieczył. Jednak badania DNA wykazały, że to jego. Jest dużo możliwości.

 

Ciekaw jestem historii z otocznia, które nigdy nie dotarły do mnie:O

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jorgen Svensson napisał(a):

matka lewaczka

Najbardziej mnie ciekawi jakie wartości wpoi swojemu dziecku matka lewaczka i co z takiego dzieciaka wyrośnie. Wystarczy, że posłuchałem tego raczyska, te dzieci mogą mieć niezły kocioł w głowie jak dorosną. Munandthecity czy jakoś się tam piszę

 

DSC02355-1920x1280.jpeg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Egregor Zeta napisał(a):

e898d684b9b4eeb253732ba8f8d52247.jpg

 

Rozwiązanie na Wasze problemy...

Statystycznie większość związków jest tworzona między pracującymi ludźmi. 

 

Są jednak maniacy kontroli którzy myszke wmanipulowują w bezrobocie (bo w pracy może być romans). Znajoma musiała wypierdalać z sześciomiesięcznym dzieckiem od przemocowca. Też miało być fajnie, on miał zarabiać, ona zajmować jego upragnionym dzieckiem. Ale po porodzie się odwidziało. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz Floryda napisał(a):

Bo nawet jak ktoś jest redpillowcem i tak szansa przejścia na MGTOW jest bardzo niska stąd przechodzenie na stronę konserw, które nota bene są bardzo mocno zdegenerowane a niektórzy nawet twierdzą, że tak samo jak lewaki

Właśnie też to zauważyłem. Jest to również widoczne w treściach zagranicznych, ale w szczególności tutaj na forum tendencje konserwowe z elementami indywidualizmu liberalnego (ale takiego spod znaku parówek przewracanych na drugą stronę paluchami Korwina) są wręcz przytłaczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Drogie Anny, ja przypadkowo, nikogo nie pytając dowiedziałem się:

 

Jeden kumpel opowiadał, że kobieta chciała dziecko, a on nie chciał, ale musiał je zrobić:O

 

Drugi człowiek, nie wierzył, że kobieta z którą odbywał stosunki zaszła w ciąże, bo wszystko zawsze zabezpieczył. Jednak badania DNA wykazały, że to jego. Jest dużo możliwości.

pierwszego przypadku nie rozumiem, jak musiał, skoro nie chciał i  co chcesz przekazać skoro napisałam:

3 godziny temu, Anna napisał(a):

Jest ciąża to i poród, jest dziecko, które trzeba utrzymać, jest potrzeba alimentów. Tutaj kończy się dyskusja. Jeśli ta sytuacja komuś nie odpowiada to może warto pomyśleć nad tym, z kim się obcuje oraz ze seks to nie taka bułka z masłem jakby wszyscy chcieli, bo można łatwo wtopić (...)  Życie niestety to nie  baśniowa i super sprawiedliwa kraina marzeń, a różni ludzie chodzą po świecie. Niektóre błędy są nieodwracalne, co nie znaczy że jak zrobimy oczki nie widoczki, znikną ich konsekwencje.

Jakie inne propozycje rozwiązania problemu już poczętego dziecka niż poniesienie odpowiedzialności za posiadanie wspólnego dziecka nawet w wyniku błędu i wmanewrowania w relacji z toksyczną osobą i potraktowanie tego jako nauka na przyszłość za też wasze złe wybory?

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Anna napisał(a):

 

W pierwszym wypadku była relacja z dominującą, nieszanującą gościa kobietą. Chciałem przez to pokazać co się dzieje w koło i jakie mamy realia w stosunkach damsko-męskich. Większość kobiet nie szanuje swoich mężów, gorzej, traktują ich jak szma**. Widzę to od lat w Polsce, doświadczyłem z bliska.

 

Sprawa dzieci z wpadki, wrabiania w dziecko itp. jest dla mnie jasna:

 

1. Keks tylko z partnerem z którym buduje się rodzinę.

2. Usunięcie ciąży jest niedopuszczalne.

3. W przypadku rozpadu związku, należy łożyć na dziecko, oboje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.