Skocz do zawartości

Przykra fantazja faceta


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

Ale on chce trójkąt, że 3 osoby w relacji, czy w łóżku? ustal to przed zakończeniem znajomości.

 

Czy to fantazja taka z głowy, czy propozycja w dalszych kontaktach?

 

Jeśli to fantazja z której Ci się zwierzył, że tak sobie marzył, że jest w łóżku z dwoma babami, to jest to dziwne, ale mogę sobie to jakoś wizualizować. Inne konfiguracje, związek w 3 osoby, czy keks w 2 chłopa przerasta moje obecne możliwości poznawcze.

 

Jak gościowi podoba się kobieta, to nie ma takich zboczonych pragnień. Wg mnie zwyrodnialec, nie jest to materiał na partnera, który będzie dbał o Ciebie i rodzinę, tylko szukał ekstremalnych wrażeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

i nie nadstawiłaś szpary?

Cóż za bezpośredniość.🤣🤣

 

Może coś sugerowała

9 minut temu, Imiennik napisał(a):

Chciał błysnąć w trójkątem na kontroli ale okazało się że gaśnica pusta

, ale kolo skleił, że nie sprosta i dlatego " skrzydłowego" jej zasugerował ( nadal nie wiemy w jakiej to konfiguracji miało by się odbyć).🤣🤣🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo panna o jakiś flepach fantazjuje albo na takiego trafiła, innej opcji nie widzę. Siedem randek nie poruchać, każda powiedzmy po godzinie, to już za minimalną krajową na rokse by zarobił. A panna rozważa jeszcze. 

 

Rozum i godność człowieka left the chat. O szacunku już napisałem i chyba wystarczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał(a):

Albo panna o jakiś flepach fantazjuje albo na takiego trafiła, innej opcji nie widzę. Siedem randek nie poruchać, każda powiedzmy po godzinie, to już za minimalną krajową na rokse by zarobił. A panna rozważa jeszcze. 

 

Rozum i godność człowieka left the chat. O szacunku już napisałem i chyba wystarczy.

Może wstydzi się pójść na roksę.

10 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Ps. Wstydź się nie popuszczania szpary - dziś to nie wypada. 7 randek było jakieś jedzenie? Czy spacery? 

I to, i to. Inne atrakcje również.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, serafina napisał(a):

Byłam u niego, ale do niczego nie doszło.

 

To nawet znaczków nie oglądaliście?

 

A nie znalazłaś żadnych śladów innej kobiety?

Szczotki, waciki, szminki, szpilki, cały ten syf...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, GriTo napisał(a):

To nawet znaczków nie oglądaliście?

Tindera oglądali, ziomek dostał parę a panna deficyt atencji i teraz będzie klepać biedne kawałki o wstydach i roksie.

 

Myliłem się, już wiem kto ma tutaj fantazję, a plomba to siedzi jedynie na liczniku wody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.