Skocz do zawartości

Pan Szumowski i Morawiecki - współcześni ewangeliści zdaniem bp Dlugosza


Rekomendowane odpowiedzi

Święci ludzie pozwolili robić eventy kościelne gdzie pieniążki do kabzy lecą, a efekty już widać zarażone dzieci i rodzice na przygotowaniach do komunii, zarażeni parafianie na mszach, ale co tam zniszczone zdrowia wiernych, co tam pogrzeby w rodzinie (na nich też się zarobi) grunt że owce przychodzą na strzyżenie, a ci którzy to umożliwili to święci ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzałem ten materiał to najpierw mi but chciał lecieć w kierunku telefonu.

Potem mnie naszła myśl czy czasem ktoś nie pomylił się z 1 kwietnia bo ten incydent pasuje do prima apris czyli dzień robienia sobie jaj.

Ja się dziwie że reszta księży nie podniosła larum i nie ekskomunikowali tych księży za takie herezje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski kościłek  nie umie jeszcze w nowe media. Nie wiedzą , że każdy bzdety który wypuszczą katabasy jest zaraz nagłaśniany, często jak w tym przypadku do monstrulnych rozmiarów. Mimo , że jak większość treści które oni przekazują to typowa mowa trawa bez jakiegokolwiek znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to mogliby to prosto ogarnąć, dobrzy spece od mediów, którzy przynajmniej będą wypowiedzi publiczne hierarchów recenzować przed wygłoszeniem ich publicznie.

 

Dobry rzecznik prasowy, który ogarnie to wszystko.

 

Do tego jak pojawia się jakiś grubszy skandal typ pedofilia, defraudacja, ciężkie przestępstwa winnych niezwłocznie wydalić ze stanu kapłańskiego, publicznie napiętnować.

 

I ludzie zupełnie inaczej patrzyliby na KK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.