Skocz do zawartości

Bracia, sięgajcie po Azjatki!


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Z Polek żadna

Kuarła a podobno wszystkim facetom, podoba się 80% kobiet XD

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

a na Tajki nie głosuje bo pewno poduchę zrobiłaś i mają parówę między nogami, dla bezpieczeństwa i by na noc mi się nie śnił Tajek to dla świętego spokoju, pass ?

 

A nie wiem, nie zaglądałam im Xd

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Chociaż czekaj, czekaj gdybym był kobietą wstawil bym tam swoję zdjęcie dla niepoznaki , hmmm dobra deomi Ty to nr 3 bo wiek się zgadza, ehhh nie ze mną takie numery @deomi ?

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi, równie dobrze mogę wrzucić zestawienie brzydszych polskich kobiet i Azjatek 10/10. Tyle że to manipulacja, tak samo jak twój post (i jeszcze na dodatek Tajki, gdzie przeróbki z chłopca na dziewczynkę są dość popularne).

Kolejna polska samica z bólem tyłka. Pogódźcie się z tym, że ze Wschodu idzie silna konkurencja. Będziecie dalej zadzierać noski, to się was kopnie w dupy i weźmie lepszy model. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu Ale ja mam wywalone, jedzcie nawet dzisiaj :D :D

 nawet Wam tripa zapodałam jak nie ruszajac tyłka z domu, sprowadzić sobie tajeczke na chatę ?

Żadna manipulacja, pierwsze z brzegu foty. Ba nawet uważam że w tym zestawieniu tajki od polek i "polek" ładniejsze. 

Ot po prostu chciałam Wam pokazać jakie okazy skrywa badoo.

 

Może macie jakieś propozycje miast? To Wam sprawdzę z dobroci serca Panowie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, deomi napisał:
12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Z Polek żadna

Kuarła a podobno wszystkim facetom, podoba się 80% kobiet XD

Ostatnio dziewczynie, której powiedziałem, że jest według mnie praktycznie z ryja 9 na 10 to mi nie uwierzyła, także wiesz i za żadne skarby nie dala sobie powiedzieć, twierdziła że ściemy walę ?

 

Ale serio mi się mało, która podoba tak tylko z ryja jak wysłałaś a z wiekiem coraz gorzej normalnie, pogarsza mi się ?

To znaczy z ciała to dużo mi się podoba ale te twarze to musi mieć hmm - napisze niczym rasowa kobieta "te coś" ?

Poza tym wiesz, że ja jestem inny @deomi co Ci poradzę, to moje przekleństwo ?

 

A te Azjatki, to wyżej bym ocenił w mojej skali jak te Polki jakoś. 

Ale mojej opinii nie bierz pod uwagę ja jestem niczym błąd statystyczny z moim gustem ?

No ale @deomi jako, że Ty to ta trójeczka i masz taki uśmiech to masz gratisowe punkty smv od forum znaczy ode mnie haha ?

Czyli jesteś 11 i pół na 10 ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

I tak i nie. 

 

Ale ja nie patrzę tylko na wygląd, dla mnie wygląd to naprawdę za mało. No ale jeśli mówimy strikte o seksie to mniej więcej, każdą z tych szanownych dam jako facet mogę "pocisnać" ale jeśli chodzi o coś więcej to żadnej z nich bym nie brał pod uwagę, po prostu nie mają tego co szukam - nie jestem w stanie opisać tego zrozumiale. 

Można by to może ująć tak, że ja bardziej szukam bratniej duszy niż ciał do zaliczeń. I po samym ryju często widzę, że chleba z tego nie będzie. Może to błąd mojej percepcji albo uszkodzenia mózgu nie wiem, tego Ci nie powiem choć są czasem sympatyczne ryje na ulicach nie przeczę, ja po prostu szukam kogoś specyficznego, dobra koniec mojego off topa.

 

Ej @deomi

Wklej facetów teraz ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ale serio mi się mało, która podoba tak tylko z ryja jak wysłałaś a z wiekiem coraz gorzej normalnie, pogarsza mi się ?

To znaczy z ciała to dużo mi się podoba ale te twarze to musi mieć hmm - napisze niczym rasowa kobieta "te coś" ?

:D 

Ty miałeś Becky szukać, a nie "tego czegoś" :D 

 

@deomi wrzuć Japonki (w sensie, kobiety nie klapki) jak masz pod ręką :) 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, deomi napisał:

jedźcie nawet dzisiaj 

A po co jechać, jak w Polsce jest ich pod dostatkiem?

Wszystkie Chinki, które znam, żyją tutaj. A że są od was lepsze? Cóż, bywa. :)

Ale spoko, na pewno jakiś uchodźca z przyjemnością się do was przytuli. :P

18 minut temu, Colemanka napisał:

Ale wole o wiele bardziej czarnoskóre kobiety. I nie chodzi o kolor skóry tylko o budowę.

Rzeczywiście, czarnoskóre kobiety bywają zjawiskowe. Ale nie generalizujmy, budowy ciała mają bardzo różne, w zależności od etnosu.

 

No i oczywiście baby nie zrozumiały, o co się rozchodzi. A nie rozchodzi się wygląd, a o charakter. Bo nie przeczę, Polka nadaje się do wyruchania, ale raczej do niczego więcej. W przeciwieństwie np. do takich studentek z Chin.

 

Po prostu na przestrzeni lat zrobiły się z was sukowate księżniczki z rozbuchanym ego i nierealnymi oczekiwaniami od życia. Cały życiowy pragmatyzm sprowadza się do: "a nadstawię mu dupki, a potem przez resztę życia niech na mnie zapie*dala, dureń jeden".

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyślij tych gejów @deomi najwyżej, może będą tam kobietki, tyyyyy deomi może te gejki to mój typ ?

Tajka gejka cis to jest to. Może muszę szukać miłości w jednej z 52 płci ? a ja debil ograniczałem się do jednej ?

 

17 minut temu, Wielokropek napisał:

Ty miałeś Becky szukać, a nie "tego czegoś" :D

Becky mają właśnie te coś w ryjach ale nie wszystkie, tylko baby/Becky jednorożce ?

Ale jak to Becky mają w zwyczaju -siedzą w chatach i ryje pochowane, stąd ciężko je wyczaić. 

No ale czasem się trafia taka 9 na 10 - wtedy to jest ogień dym ?

 

W ogóle to też jest problem wagi państwowej:

Człowiek, znaczy ja chciałby napisać komplement ale nie wypada, napiszesz że ładna to nie uwierzy, napiszesz że brzydka to uwierzy ale będzie czuła w tym podstęp, nic nie napiszesz to w ogóle strach i powie, że się zawiodła (myślałam, że jesteś inni niż wszyscy), także koniec końców trzeba im napisać, prawdę czyli- ładna jesteś! I mieć nadzieję, że akurat zagryza czekoladę w tym samym czasie, wtedy ponoć jest szansa, że uzna komplement i go przyjmie (tak ponoć radzą na stronce www.poznajbecky.pl

?

 

No ale kto wie od tego momentu znaczy komplementu się wściekła, także chyba ta stronka to scam ? - nie polecam.

 

Te Japonki fajne @deomi ? Ta przy tych książkach jest fajna, bo to becky widzę po oczach ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@gladia

 

Ta obok niej Mi twenty one jest ostra ?

Eeee, juz wolę Lize 24, bardzo naturalna i wygląda na sympatyczną. Najdziwniejsza ta ostatnia.  Minę ma jak srający kot na puszczy :D 

 

Nie, no geje paskudni. Wolę już te Japonki :D

Ale Dan i Manuel wyglądają na w miarę spoko, w sensie, że można z nimi normalnie pogadać.

Edytowane przez gladia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gladia napisał:

Minę ma jak srający kot na puszczy :D 

Bo to są ryje ala "Stacy" myślą, że są sexy. Mi się kojarzy jakby wąchała własnego bąka i starała się to zrobić w sposób seksowny.

 

Nie no mi, Mi twentyone się podoba, gdyby zmyć jej te farbki z ryja by bylo fajno w ogóle.

Prosta, czyta książkę obok ma książki jak dobrze mówić po polsku, czego chcieć więcej ?

 

Z tych Choco Brown żadna.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chyba jestem ukrytą rasistką, czarni ludzie mi się nie podobają w ogole. W sumie skośnookie też... Nie wzięłabym na partnera takiego nigdy. Zresztą jak tu takiemu spojrzeć prosto w oczy??

 

Choć jestem hetero to dla Bellucci zrobiłabym odstępstwo :lol: 

To jest tak zmysłowa i seksowna  kobieta, że szok. 

Co prawda już posunięta zębem czasu, ale mimo wszystko... ;) 

Edytowane przez gladia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.