Skocz do zawartości

Bracia, sięgajcie po Azjatki!


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Analconda napisał:

W Polsce nie wiem. Ale wiem, że kuzynka pojechała do Hiszpanii na orgazmusa się puszczać.

 

Hej rycerzu! Gdzie Twoja biała zbroja? 

Zaprzeczysz rozwiązłości Polek?

Hahahah no tak bo Polski to największe kurwiska a reszta żeńskiej cywilizacji to same aniołki. Pokaż mi jakieś rzetelne dane na ten temat, tylko żeby to nie był artykuł z pudelka itp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Hahahah no tak bo Polski to największe kurwiska a reszta żeńskiej cywilizacji to same aniołki. Pokaż mi jakieś rzetelne dane na ten temat, tylko żeby to nie był artykuł z pudelka itp

Nie - ale obiegowa opinia jest na niekorzyść Polek. Najwidoczniej zapracowały sobie na nią.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, zychu said:

Gdybyś doczytała do końca, to byś wiedziała. Poczucie humoru mam, ale wyższych lotów - pajaców nie słucham.

Doczytałam. Jestem bardzo uważną czytelniczką, rozmówczynią. Ale Pan z wyższych sfer poczucia humoru. Tu się niestety wykopyrtnęłam ? W takim układzie nie pozostaje mi nic innego jak ukłonić się i oddalić w poszukiwaniu kompanów prostackiego poczucia humoru celem odmóżdżenia się przy tejże oto czarownej niedzieli mego urlopu, tudzież w poszukiwaniu kompanów do trudnych rozmów obsługiwanych prostymi słowami. Uszanowanie moje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colemanka napisał:

Ale Pan z wyższych sfer poczucia humoru. (...) W takim układzie nie pozostaje mi nic innego, jak ukłonić się i oddalić w poszukiwaniu kompanów prostackiego poczucia humoru (...) Uszanowanie moje.

 

Bez wzajemności. Odsyłam do tematu "idiokracja". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Analconda napisał:

Ogólnie Polki, Rosjanki + kobiety z ruskich narodów mają ciągoty do czarnych bolców i rozwiązłości.

Ogólnie Francuzki, Włoszki, Hiszpanki też :) Jak to ujął Houellebecq żyjemy w cywilizacji w której każda kobieta marzy o tym by klękać przed czarnym kutasem. Bardziej ufam jemu niż badaniom.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jasne, z Polkami jest coś mocno nie tak i odleciały na jakąś lewacką, konsumpcjonistyczno-prozachodnią planetę ale to nie znaczy, że nagle mamy szukać szczęścia w barze z Sajgonkami...

 

Przyszłość jest na wschodzie ale tym dużo bliższym: Białoruś, Rosja, po części Ukraina, kraje nadbałtyckie... Ciekaw jestem jak Czechy i Słowacja, Rumunia i Bułgaria lub cała była Jugosławia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jestem szczerze rozczarowany i zażenowany naszymi polskimi Paniami. Odkąd znieśli obostrzenia związane z Covidem zacząłem szukać kobitki do czego na dłużej i naprawdę jest tragedia. Kiedy wcześniej spotykałem się wyłącznie na sam seks, który następował zwykle po pierwszej randce to nie zauważałem jak my polscy mężczyźni jesteśmy głęboko w dupie jeśli chodzi o szukanie partnerki do związku. Teraz idąc na randkę staram się zawsze poprowadzić rozmowę w ten sposób, aby nie zahaczać o tematy seksualne, tylko dowiedzieć się czegoś ciekawego o danej osobie. Jak narazie jedyne co słyszę to instagram, podróże, makijaż, imprezy, moda. Szukam dalej, ale już powoli tracę wiarę i chyba niedługo wrócę do starych nawyków.

 

Co do Azjatek, akurat mnie nie jarają bo mają dziecinną budowę ciała i cipeczki w bułeczkę, co dodatkowo potęguje efekt 5-letniej dziewczynki pod względem fizycznym. Ja natomiast lubię kobiece kształty i cipeczki motylki co kojarzy mi się z dojrzałością fizyczną danej Pani.

 

Jeśli chodzi o inne narodowości to oddałbym majątek za związek z Wenezuelką. Śledzę sobie taki kanał na YT "Bez planu" i jego autor jest już w związku z drugą 20-letnią Wenezuelką w ciągu chyba 2 lat. Jeśli ktoś wie z tego forum gdzie można spotkać i poznać Wenezuelki w Polsce to poproszę o info.

 

Tak wyglądają Wenezuelki:

 

Od 1:39 Pani z Wenezueli siedzi w środku:

 

Od 16:17 Pani z Wenezueli pływa w deszczu:

 

Od 6:31 bieg po plaży innej Pani z Wenezueli:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ludzie z Azji są bardzo mile dla oka proporcjonalni. 
Mi osobiście podoba się ich pogoda ducha i mam wrażenie, że dużo się śmieją. Przeraża mnie ich pracowitość. Choć to może być obraz medialny bo osobiście nie poznałem nikogo z tego świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Chadeusz said:

Jeśli chodzi o inne narodowości to oddałbym majątek za związek z Wenezuelką. Śledzę sobie taki kanał na YT "Bez planu" i jego autor jest już w związku z drugą 20-letnią Wenezuelką w ciągu chyba 2 lat. Jeśli ktoś wie z tego forum gdzie można spotkać i poznać Wenezuelki w Polsce to poproszę o info.

Wenezuelki, o ile mnie pamięć nie myli, były ze wszystkich narodowości najczęściej wybierane na Miss Świata. Przepiękne. A cóż stoi na przeszkodzie żeby pojechać tam na miejsce i przywieźć sobie jedną? Ewentualnie szukaj po szkołach językowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

A cóż stoi na przeszkodzie żeby pojechać tam na miejsce i przywieźć sobie jedną?

Eee, wojna?

+ gangi, napady, kradzieże, handel organami

+ koszty itd.

 

 

@Chadeusz ta Wenezuelka od Bez planu wymiata.

1 godzinę temu, Chadeusz napisał:

Pani z Wenezueli pływa w deszczu:

Ale super popływałbym z nią :d

Najgorsze jest to, że teraz bardzo dużo jest seks turystów w tego typu krajach jak Kolumbia i rynek się psuje.

 

@sobol

Skąd poznane te Azjatki wybierające się do PL?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przywieziesz do kondominium, to zrobi się nomen omen Sajgon. Bez pożegnania się z dziwnym krajem nad Wisłą to się nie uda. Mojej Białorusince wystarczyły dwa lata, by nastąpiły nieodwracalne zmiany w mózgu. Mimo, że po tym czasie wywiozłem ją, najszybciej jak mi się udało - do Italii - i tak się spóźniłem. Przesiąkła tym lewactwem, hiperrobociarstwem, używkami i imprezkami ze stadem białych rycerzy skaczących koło niej jak małpki. I bagno wessało ją z powrotem.

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, deomi napisał:

Która Wam się podoba? ?

Ty deomi Ty!?

 

Z Polek żadna a na Tajki nie głosuje bo pewno poduchę zrobiłaś i mają parówę między nogami, dla bezpieczeństwa spasuję,  by na noc mi się nie śnił Tajek jeszcze niepotrzebnie to dla świętego spokoju, passssssss ?

 

 

Chociaż czekaj, czekaj gdybym był kobietą wstawil bym tam swoję zdjęcie dla niepoznaki , hmmm dobra deomi Ty to nr 3 bo wiek się zgadza, ehhh nie ze mną takie numery @deomi ? 

W końcu wiem jak wyglądasz ❣️

11 minut temu, deomi napisał:

Ta bo facetowi to robi różnice

Mi robi, jestem sapioseksualna czy coś tam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.