Skocz do zawartości

Agresja, sąsiedzi, plaża, wychowanie i mendzenie bab


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fire napisał:

Przecież na te jej bzdury wystarczyłoby jedno słowo: pisałem o większości Polek, a nie każdej Polce.

No ale po co to nawet pisać, jak ona, jak to Polka, argumentując, że Polki nie drą ryja... drze ryja.

To się pisze „większość”, za dużo napisać jedno słowo. Oznaczasz mnie w poście i posiłkujesz się moim wynikiem testu tłumacząc przy tym dlaczego Polki się drą i źle wychowują dzieci. 

 

11 minut temu, Mroczek napisał:

Reszty mi się nie chce czytać bo wydzierasz sie na bogu ducha winnego chłopaka jakby Ci co najmniej matkę zabił i to jest właśnie to o czym piszemy, zero samokrytyki. 

Samokrytyki do czego? Bo nie wiem z czym mam mieć do siebie samokrytykę? Ja nie pasuje do tego co ten Pan tam napisał. Kompletnie od tego odstaje, jednakże mój test wskazuje, że jestem emocjonalna wiec może się tak zachowuje. Nie. Po prostu to plus - jestem empatyczna. Takie osoby są w stanie jak najbardziej poświecić się dzieciom i je lepiej zrozumieć. Empatia ogólnie pomaga, w zrozumieniu także drugiego człowieka. 
 

W ogole muszę odczytać post bo sama jestem ciekawa zachowania tej kobiety. Spotkałam takie i tez mnie bardzo dziwiło te zachowanie. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fire napisał:

Typy EXXJ - to takie najczęściej szukają zwady. A więc wszelkiej maści ESTJ, ESFJ, ENFJ, ENTJ.

Z ENFP jest już troszkę lepiej, są troszkę lajtowe, ale też wierz mi, tylko do pewnego momentu. Wbrew pozorom też lubią przyrządzać, tylko trochę mniej.

Generalizowanie - polecam psychologie. Charakter to jakiś procent ekstawertyzmu i introwertyzmu. Na jakieś zachowanie wpływa wiele czynników. Często tez wynika ono z problemów wewnętrznych, jakiś konfliktów. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mroczek napisał:

To skoro nie pasujesz do kobiet dracych ryja to po co drzesz ryja, że nie drzesz ryja? 

Nie drę - pisze z ironia i bije brawo za takie podsumowania. Jakbyś mnie zobaczył to nie darłabym ryja a bym po prostu poklaskala i powiedziała to samo bardzo spokojnym cichym tonem. 
 

 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bruxa napisał:

 

@deomi to mam pytanie, po co utrzymujesz takie znajomości gdzie dajesz za dużo od siebie?

Bo nie tak prosto poznać nowe osoby.

18 minut temu, Bruxa napisał:

Drugie pytanie - mogłabyś dawać dużo od siebie z przyjemnością jeśli to nie byłby typ sebixa/karyny 'dej mi'?

Tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fire napisał:

Co do przekomarzania się z Tobą nie mam czasu, bo doskonale wiem jak wygląda to u ENFJ i jaki kontrolujący i wydzierający się jest ten typ w realu. Zresztą, już tu dałaś popis.

Taaa, za to widzę jak to twój typ ma problem z generalizowanie wszyskich i wszystkiego. Dla kogoś ironiczny wpis to „darcie ryja” no ciekawe, ciekawe. I podsumowywanie widzę top 1.

 


Myślalam ze rozwiązywanie testów, to spoko sprawa przecież nikt generalizować niw bezie a tym bardziej podsumowywać. To samo co napisałam można powiedzieć normalnym tonem. Ale jeśli ma to tak wyglądać, że potem ktoś mnie w coś wpasowuje bo tak mu się widzi, no to faktycznie nauczyłam się - lepiej nie rozwiązywać bo potem cię wpiszą, będą generalizować, podsumowywać. 

 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fire napisał:

Typy EXXJ - to takie najczęściej szukają zwady. A więc wszelkiej maści ESTJ, ESFJ, ENFJ, ENTJ.

Z ENFP jest już troszkę lepiej, są troszkę lajtowe, ale też wierz mi, tylko do pewnego momentu. Wbrew pozorom też lubią przyrządzać, tylko trochę mniej.

 

Natomiast bardzo wiele Polek to właśnie EXXJ. Te typy lubią kontrolować i przyrządzać. Ja nie pisałem, że każdy ten typ to agresor, bardziej, że do agresora tym typom bardzo krótka droga. To mam na myśli. Wierz mi, dla EXXJ, do agresora baardzo krótka droga.

Sama jestem ENFJ, ale nie odczuwam potrzeby wyladownaia agresji, jak mam wkurwa to ide na spacer ? Mam w ogóle wrażenie ze jestem bardziej po środku, bo czasem lubię byc sama ze soba a ludzie mnie męczą. A innego dnia zupełnie na odwrót ? 

Znam też introwertyków rasowych, ktorzy wyjątkowo szybko wybuchają. Ale nie łączę tego z ich "I" ?

Musze sie wgłębić bardziej w te wszystkie typy, bo to jednak ciekawa sprawa jest. 

 

Skończyliście już się kłócić? 

 

4 godziny temu, fire napisał:

Niezależnie co byś napisała, że z Tobą jest inaczej - nie wierzę.

Nikt Ci nie każe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch ale to od mężczyzn zależy jak będą traktowani i to nie ma znaczenia czy to introwertyczka czy ekstrawertyczka... jest...

 

A zależy od mężczyzn z tego względu, że jeśli nie będą mieć szacunku do siebie, to i Chinka anioł z pantofli faceta, jeśli ten ma zbyt mało energii męskiej w sobie. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fire napisał:

typy mocno ekspansywne, troszkę zaborcze, kontrolujące i narzucające swoje racje, a często to wszystko przeradza się w konflikty, czasem w agresję.

Czytałam opisy, fakt, ze za głęboko jeszcze sie nie wczytywałam, ale niczego takiego tam nie było. Raczej pisano wlasnie o empatii i checi niesienia pomocy, przejmowaniu od ludzi ich emocji itd

 

Nie mam potrzeby, by mi anonimowi współużytkownicy forum wierzyli na słowo i udzielali porad. Don't worry. 

Sama sobie doczytam co będę chciała ?

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bruxa napisał:

p. Gonciarz po mieszkaniu w Japonii (nie wiem czy jeszcze tam siedzi) wygląda jakby miał umrzeć.

Ty @Bruxa włączyłem go sobie, bo ostatni raz coś tam od niego oglądałem z rok temu i faktycznie słabo z nim. 

Idę o zakład, że bierze jakieś narkotyki, tylko nie wiem jakie może metę.

 

Chyba ten związek z tą fifty na pół go zajechał i rozwalił. Bardzo schudł na bank coś bierze, tylko się nie znam co dokładnie. 

Jeszcze materiał o mariuanen pod poznaniem ;) 

18 godzin temu, Bruxa napisał:

Raczej na odwrót, ja bym chlała, a Ty byś narzekał że nie sprzątam. :D

 

Haha :D W sumie nie przepadam za sprzątaniem ale bym mógł, gorzej z Twoim chlaniem ? 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.