Skocz do zawartości

Kobieta prosi o radę - standard problem (uwaga długie!)


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

Marek pisał w temacie o dr Kowalskim, że ten regularnie zakłada tu konta i próbuje mącić na forum, żeby potem pisać że tu banuje się tu za wszelkie odmienne poglądy. Dziwne że jakoś ja bana nie mam pomimo, że mam radykalnie odmienne poglądy polityczno-gospodarcze, jak i np. w sprawie ezoteryki (krokodyle itd.) niż admin. Uważam że taką krecią robotę należy szybko namierzać i reagować, bo to szkodzi forum. TakaOna może być zarówno Sławkiem, jak i innym trollem, ale w każdym razie jest typem podejrzanym.

 

Racz zauważyć, że wypowiadasz się w Rezerwacie. Rezerwat rządzi się swoimi(kobiecymi) prawami.

 

26 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

Zobaczcie też, wysnułem wobec "niej" potężny zarzut, to przestała pisać, zero tłumaczenia się, zanegowania, tylko nagle się zmyła i już.

 

 

Enemy, ogarniaj. 24h bana ma za spamowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brzytwa napisał:

Czyli dokładnie to, co Ty robisz przez 99,9% czasu na tym forum.

Pokornie biorę sobie tę uwagę do serca i pozostałe 0,01% będę zwiększać.

 

1 godzinę temu, EnemyOfTheState napisał:

 

 

Pokorna - zwróć uwagę, że każda kobieta, która się tu zabłąkała i dostała odmienną odpowiedź niż oczekiwana, szybko się z tą wynosiła stwierdzając że to nie forum mężczyzn, tylko gimbaza itp.

 

 

 

To, że odpowiedzi im nie pasują i nie potwierdzają ich racji i ponownie się nie logują to nie znaczy, że nie czytają.

 

Marek  jest przekonany, że naprawianie kobiet to orka na ugorze, nie zaprzeczam, ale kobiety uczy i naprawia. To forum stworzone dla mężczyzn, ale idealne dla kobiet. Tak dobrego poradnika dla kobiet to ze świecą szukać.

 

To na co bardzo często Pikaczu zwraca uwagę, że leży komunikacja w związku i tu na forum kobiety mają wyjaśnione wiele spraw jak to widzą mężczyźni i dlaczego ich tak wiele denerwuje w kobietach, bo w ich związkach mężczyźni maja problem z przedstawieniem i z wyartykułowaniem co im się nie podoba, bo nie są tego nauczeni.

 

To forum jest bardzo dobre dla kobiet, które nie są wychowywane przez ojców, bo ich nie miały albo przez ojców nie ingerujących w ich wychowanie, nie tłumaczyli wiele spraw dotyczących relacji damsko-męskich z punktu widzenia mężczyzny  (wbrew pozorom spora grupa kobiet).

 

Tak dużo wskazówek jak kobieta ma pracować nad sobą i to w wielu aspektach,  tu jest od groma. Porozrzucane w wielu tematach, ale są. A dla kobiet najważniejsze jest to, że te porady są autentyczne, bo pochodzą od mężczyzn i to doświadczonych, widzących kobiety takimi jakie są.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, parafianin napisał:

Praktycznie każda kobieta która pojawia się na forum jest prowokatorką do której nic nie dociera, ale mąci. Od marysi wzwyż, wszystkie ma jedno kopyto, tylko jedne używały mądrzej brzmiących słów, drugie mniej, ale mechanizmy stosują te same.

 

Marysia miała TO COŚ, a inne to taki pew-pew <_<

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała być w centrum uwagi, więc osiągnęła to. Na każdy temat sprzeczka i pokazanie swej głupoty, odrealnienia, a jednocześnie przyciąganie uwagi samców. Może dla wielu to była jakaś chęć ujarzmienia pyskatej? Tyle że jesli tak miesza w jednej sytuacji to i namiesza w życiu. Dla mnie nie jest "to coś" ale każdy ma swe preferencje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brzytwa napisał:

Czyli dokładnie to, co Ty robisz przez 99,9% czasu na tym forum.

 

6 godzin temu, Pokorna napisał:

Pokornie biorę sobie tę uwagę do serca i pozostałe 0,01% będę zwiększać.

 

Cienko to widzę, skoro masz problemy nawet z czymś tak prostym jak system dziesiętny:
99,9 + 0,01 = 99,91% < 100%

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie za dużo wymagacie od samic?
Przecież ich jedynym celem w życiu to mieć potomstwo, kto by sie tam przejmował systemem dziesiętnym czy jakimś hobby, po co mieć pasje zainteresowania, przecież najlepiej być super pierdołą która ładuje browary siedząc na fotelu.
Wiadomo przecież że jak jednej babie po 30 na 100 000 sie udało złapać faceta i być w "szczęśliwym związku" to jej też sie uda, czy to nie jest oczywiste?

Skąd u was tyle logicznego myślenia, nie możecie być przez chwilę średnio inteligentnymi szympansami?

Przecież od dawna wiadomo że samorozwój, wiedza praca nad sobą nie daje nic sensownego, bo przecież trzeba pracować na dom, toyotę a i na kredyt który jest we frankach.
Broń boże nie róbcie testów dna "swoim " dzieciom, to przecież skrajny brak szacunku i zaufania do kobiety, lepiej żyć w niewiedzy.
Tak w ogóle to jesteście puści, płytcy, nie dojrzali, chamscy i nie znacie realiów świata kobiety to bezbronne istoty, to nic że ma nie twoje dziecko, i cie ojebie z całego dorobku życia i spadku po rodzicach przy rozwodzie,

bo najważniejsze to usługiwać pani.
to co tutaj pokazujecie to jakieś bzdury, jak kobiecie ma sie podobać męski facet, nieee one wolą takich co im pomalują paznokcie, wysłuchają o tym że baśka ma (sra ta ta tata),

Gdy pani będzie mieć humory to bedą doskonale wiedzieć że to ich wina, nie tego że samiczka ma zryty gar, nie to nie możliwe przecież ona jest ideałem a jej pierdy pachną bzem i konwaliami.  
Czy to nie jest oczywiste ?
A tak na serio przepraszam za brak Spidermana w wątku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten temat nie jest w dziale typu "niedojrzałe emocjonalnie kobiety" ?

 

TakaOna to chorobliwa narcyzka widać to po tym co piszę , jak dajecie jej odpowiedzi a ona to przeinacza .(piszę to po przeczytaniu 5 stron bo dalej mi się nie chciało czytać , bo do niej nic nie trafiało ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kontynuując swoją teorię na temat TakiejOnej dodam na koniec że dostrzegam pewną analogię pomiędzy pisaniem jej i niejakiego scOOta. Do złudzenia podobny schemat:

-najpierw opowiadania historii z dupy wziętej

-rzekome olśnienie, przejęcie forumowego slangu, "biały rycerz" itd.

-po okresie "pękł mi kręgosłup moralny białego rycerza" nagły powrót do starego sposobu myślenia

-ciągłe zmienianie historii, zmiany zdania, mącenie, bawienie się forumowiczami

 

Powiadam wam że ktoś (może to być też kilka osób) nieźle sobie leci w kulki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Rnext napisał:

Ja się tylko zastanawiam, skąd Spiderman zakładając ten temat od razu wiedział i ostrzegł "uwaga długie!".

 

Widocznie wyniuchał karmę. 

 

PS. U mnie w robocie babeczki 45+ i nawet 50+ uważają się za całkiem "atraktiw" :wub: Niektóre podobniesz znajdują partniorów :ph34r: 

 W dobie starzejącego się społeczeństwa milfizm jawi się niektórym jako przyszłościowa opcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.