Skocz do zawartości

Leci na mnie pasztet w pracy...


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz jej, że poznałeś ostatnio fajną dziewczynę na imprezie i z racji tego, że jest kobietom i widać po niej, że ma dobry gust to może poleci Ci jakąś fajną knajpkę do, której możesz wyskoczyć ze swoją drugą połówką.

 

Edit. A jak to nie zadziała to zjedz przy niej koze z nosa. Albo podaruj jej kobietopedie jako prezent na święta zaznaczając przy tym, że to twoja ulubiona książka.

Edytowane przez Lucjusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patton napisał:

Nie trolluj.

Przepraszam wysoki sądzie, już nie będę (w tym temacie).

Jak to mówią chirurdzy "odłóżmy jaja na bok" i czekamy z niecierpliwością, niech autor napisze co zrobił i jakie były efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trudny, bo jak kobieta odtrąca adoratora, to jest OK ale jak facet odtrąca kobietę, to już może mieć problemy i to także w gronie wspólnych znajomych (studentów, pracowników). Padłem nieraz ofiarą tego za młodu. One mają "prawo" wieszać się na Tobie, przytulać i klepnąć w dupę i musisz naprawdę główkować jak dać jej najdelikatniej do zrozumienia, że nie chcesz, fizyczne odsunięcie jej rąk jest niebezpieczne! 

Najlepiej zrób tak, żeby myślała, że kogoś już masz. 

4 godziny temu, horseman napisał:

Chyba nie wiesz jak kobiety reagują na takie słowa... Znajomy jest pedałem, a i tak przez odtrącone Panie miał problemy w pracy.

Można też taką łatkę otrzymać chociaż się nim nie jest ale ona pomyśli że "coś z nim musi być nie tak skoro nie korzysta z okazji jaką mu daję, powiem o tym koleżankom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 09:50, Anonim84 napisał:

że wychodzisz do toalety.

I jeszcze przyznaj się, że jesteś gejem i pójdź z jakimś kolegą do toalety :):) Mistrzostwo, jestem genialny.

W dniu 17.12.2020 o 21:26, Ursus napisał:

Najlepiej w grzecznych słowach jej powiedz, że jest fajną kobietą, ale nie jest w twoim typie.

Krótko, zwięźle, na temat, tak według mnie najlepiej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2020 o 19:32, Adam_pogadam napisał:

Witam 

 

Tak jak w temacie, w mojej pracy pojawiła się nowa pani i zaczęły się moje dylematy. Pani ewidentnie na mnie leci, sama zagaduje, przymila się i niby fajnie tylko, że ona jest dla mnie brzydka. I teraz nie wiem jak mam to rozwiązać. Do tej pory starałem się ją olewać, ale tak sobie pomyślałem, że ona jak się obrazi to mogę mieć spore problemy typu jakiś czarny piar czy nawet jakieś oskarżenia o molestowanie etc. Nie ma nic gorszego od nienawistnej baby.

 

Chciałem z nią pogadać szczerze, ale jak powiem, że mi się nie podoba to będzie podobny efekt pewnie... Co robić Panowie?

Bracie pracuje w dużej korporacji gdzie jest pełno kobiet i miałem podobną sytuacje jak twoja czyli kilka brzydkich kobiet na siłę wręcz

próbowały mnie poderwać. 

Gdy nie odwzajemniłem ich uczuć zaczęły mi robić czarny PR.

I wiesz co zrobiłem zareagowałem od razu powiedziałem przy świadkach ,że nie życzę sobie takiego zachowania i zgłosiłem sprawę przełożonemu

o stalking, mobbing i dyskryminacje ze strony tych kobiet.

Efekt mam święty spokój do dzisiaj?

Także radzę ci zrobić to samo nie czekaj z problemem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.