Skocz do zawartości

Przyznać się, który to z was.


Rekomendowane odpowiedzi

Wygoglowałem sobie tą Paulinkę, niezła szprycha, tu tego. 

 

Zabawny koleś, w sumie moje relacje z kobietami,  to po czasie podobnie,  jedna wielka kłótnia ( nie jestem ugodowy, w dodatku uparty jak osioł i mam wyjebongo ) przerywane ruchaniem na zgodę, aż do zerwania znajomości.

 

Pieprzona kalka, za każdym pieprzonym razem :D 

 

Śmieszny koleś.

Natomiast martwi mnie cel dotacji na streamie " Na telefon, dla Paulinki" podejrzewam, że ciągnie mu nie tylko druta, ale też mocno z portfela ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ntech napisał:

Ja nie rozumiem, jak taki tłusty , niedojrzały sierściuch grający w  gierki dla dzieci może w OGÓLE interesować kogokolwiek.

Gość jest wyluzowany i ma wyjebke a to laski lubią + ładne zęby, fryz.

 

Otyłość i wulgarność to jego największe wady, nasuwa mi się myśl czego Ty byś od niego wymagał żeby go pozytywnie ocenić i nasuwa mi się myśl że dojrzały= w garniturku 5x8  tygodniowo zasuwać w korpo zamiast pajacować w necie to wtedy będzie dojrzały tak? Bombelek z Paulinką i msza niedzielna wtedy będzie git?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ntech napisał:

brak organizacji czasu i samodyscypliny.

Luzem samochodu nie zatankujesz.

Przecież on tankuje samochód z jutubowych/fejsowychj/twitchowych donejtów.

Patrząc na licznik na twitchu to każdy jego stream ma 100-200k wyświetleń + na początku 3 godzinnego streama liczniki pokazywał 2000 donatów, na koniec 2400.

400 zł za 3 godziny roboty? nieźle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ntech napisał:

Wiesz. W mojej ocenie jutuber to ani fach ani praca. Pierdolisz głupoty przed kamerą.

Z jednej strony sporo w tym racji. Z drugiej sam mam pomysł na live z rozwiązywaniem na żywo zadań dla maturzystów z matmy. Wciąż pierdolnie ale już trochę może z sensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje YT czy innych mediów jako MEDIUM ale treści i motywacji jakie się tam umieszcza. Gościu który prezentuje niskie cechy charakteru, publicznie drze łacha z kobiety z którą jest w relacji po to tylko żeby mieć statystyki popularności. Totalny brak granic, zasad i zrozumienia na czym polega relacja. Na zasadzie "daj mi lajka, zjem własną kupę".

Dno i wodorosty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ntech napisał:

Wiesz. W mojej ocenie jutuber to ani fach ani praca. Pierdolisz głupoty przed kamerą.

To jest fach w przemyśle rozrywkowym. ;) I to nie taki prosty, żeby się przebić.

E-sport też był tylko gierkami, a teraz zrobił się poważną sprawą. Z cała otoczką wartą ponad miliard USD rocznie.

 

Z ciekawości sprawdziłem najelpiej zarabiających streamerów z twitcha.

Za 2020

https://www.gq.com.au/entertainment/tech/these-are-the-10-highestearning-twitch-streamers-in-the-world-for-2020/image-gallery/ea556004f6c862070dc261ad2ff17d24?pos=5

 

Calkiem poważne sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale handlarze narkotyków, machlerzy giełdowi i lekarze łapówkarze nie są w mojej ocenie kimś wartościowym niezależnie od dochodów.

Jeżeli ktoś ma coś mądrego do powiedzenia chętnie posłucham. Jeżeli ktoś ma gówno w głowie i to pokazuje publicznie to pomimo iż inni za to płacą, nie zmienia tego gówna w lukier.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.