Skocz do zawartości

Ja tego nie dożyję. Gwiazdy w akcji


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Zielonooka napisał:

@bernevek ta, ale wy nie nie rodzicie, ani nie męczycie się co miesiąc. I macie większą siłę fizyczną :) hihi 

Używamy często tej siły dla kobiety, by choćby coś przenieść. Fakt nie męczymy się co miesiąc i kobiety też nie muszą (najprawdopodobniej) ale już w tym temacie się nie udzielam, ponieważ kobiety wiedzą lepiej i ostatnio dostałem pouczenie od młodych dziewczyn w tym temacie.

95% mężczyzn dostało może ze 2 komplementy w życiu i ich się trzymamy, nikt nas nie przytula gdy nam źle, nie mamy wielu przywilejów związanych z płcią. Nikt o nas nie mówi "płeć piękna" jesteśmy płcią widocznie brzydką i "łatwo zastępowalną", nie jesteśmy kochani za to, że jesteśmy tylko to co możemy dla was zrobić.

Wierz mi, świadomość że nigdy nie będziesz pokochana, w taki sposób jakim by się chciało być pokochanym przez kobietę nie jest czynnikiem pocieszającym. Kobiety, psy, koty są kochane bezwarunkowo nigdy nie mężczyzna. Kobieta/y przychodzi do Ciebie dopiero na finishu, nie mamy nikogo by się wypłakać, nam nie wypada. Jedyną opcją dla nas jest twardnieć i nie dać się zmieść.

Dlatego ja bym uważał z tym szafrowaniem, że jedna płeć ma jako niby lepiej od drugiej - ponieważ, większość kobiet używa takiej gadki zupełnie nie wczuwając się we faceta, szczerze to nie znam ani jednej kobiety, która by to zrobiła i mi o tym powiedziała, ponieważ jak mniemam jest to swego rodzaju blokada psychologiczna przez, którą ciężko kobiecie przejść bo używanie sztuczek mentalnych, wiązałoby się z pewnego rodzaju wyrzutami sumienia dla słabszej mentalnie części populacji męskiej a jest to arsenał, którego używa kobieta bez mrugnięcia okiem.

Mogę dać wiele powodów dla, których kobiety mają lepiej i na odwrót, dlatego uważam że nie ma sensu tego tematu rozbudzać zbytnio. Ciesz się swoją kobiecością @Zielonooka bo to dar być kobietą, gdy się używa mądrze tego daru, oczywiście.

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jatezzx napisał:
Godzinę temu, Zielonooka napisał:

Nie. A to, że ktoś pracuje w Biedronce to nie świadczy to o jego gorszości. 

Raczej bardzo często o jego braku ambicji, perspektyw, umiejętności.

Ciesz się, że są Ci ludzie bez "ambicji, perspektyw, umiejętności".

Gardząc innymi gardzisz samym sobą. Dodatkowo gdyby nie Ci prawie, że "podludzie z biedronki" to wybacz ale piwerka byś sobie nie kupił w jednym miejscu razem z bułeczkami, soczkiem i smarowaniem. 

 

Następnym razem powiedz pani sprzedającej, że w zasadzie poszedłeś do tego sklepu ale masz tak niskie mniemanie o sprzedającej, że chyba napijesz się z kałuży bo aż wstyd by skanowała Ci osoba produkt, która nie ma raczej perspektyw, umiejętności i ambicji. 

 

Ale rób jak uważasz, wszak nikt Ci nie zabroni i na pewni nie ja. Chciałem tylko nadmienić, że znałem jednego, który też miał takie mniemamie i wyżej dupę miał niż srał i paradoksalnie skończył nie w biedronce ale akurat w żabce, muszę przyznać że był to ciekawy widok, zobaczyć takiego cwaniaczka, który musiał zjeść własny ogon 😉 

 

I nie, żeby nie było nie pracuję w żadnym z takich sklepów ale to bardzo ciężka i pożyteczna praca, znacznie istotniejsza i bardzo wymagająca mentalnie wbrew pozorom.

I-speak-to-everyone-in-the-same-way-whet

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ciesz się, że są Ci ludzie bez "ambicji, perspektyw, umiejętności".

Gardząc innymi gardzisz samym sobą. Dodatkowo gdyby nie Ci prawie, że "podludzie z biedronki" to wybacz ale piwerka byś sobie nie kupił w jednym miejscu razem z bułeczkami, soczkiem i smarowaniem. 

 

Następnym razem powiedz pani sprzedającej, że w zasadzie poszedłeś do tego sklepu ale masz tak niskie mniemanie o sprzedającej, że chyba napijesz się z kałuży bo aż wstyd by skanowała Ci osoba produkt, która nie ma raczej perspektyw, umiejętności i ambicji. 

 

Ale rób jak uważasz, wszak nikt Ci nie zabroni i na pewni nie ja. Chciałem tylko nadmienić, że znałem jednego, który też miał takie mniemamie i wyżej dupę miał niż srał i paradoksalnie skończył nie w biedronce ale akurat w żabce, muszę przyznać że był to ciekawy widok, zobaczyć takiego cwaniaczka, który musiał zjeść własny ogon 😉 

 

I-speak-to-everyone-in-the-same-way-whet

Mylisz pogardę dla człowieka z pogardą podejścia do życia danego człowieka. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jatezzx napisał:

Mylisz pogardę dla człowieka z pogardą podejścia do życia danego człowieka. 😉

Wiem co masz na myśli ale nie o to chodzi.

 

Chodzi o to, że są różne sytuacje w życiu i uważam osobiście, że ocenianie innych na podstawie zajęcia by przeżyć, nie jest w porządku, tym bardziej jeśli jest to pożyteczne zajęcie. Jakie podejście mają to mają to ich sprawa nie nasza tak naprawdę.

Brad Pitt chociażby, chodził przebrany za maskotkę by przeżyć na życie, jeśli dobrze pamiętam. Nikola Tesla kopał rowery - jeden z największych mózgów kopał rowy by przeżyć 150 lat temu :) 

Nie uważam, żeby z tego powodu negatywnie go/ich oceniać, raczej pozytywnie. Każdy kto wykonuje swoje zajęcie dbale i jak najlepiej potrafi zasługuje na elementarny szacunek a podejście do życia niczego tu nie zmienia bo nie wiemy jaką drogę przeszli lub jak się im życie pokierowało. 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Wiem co masz na myśli ale nie o to chodzi.

 

Chodzi o to, że są różne sytuacje w życiu i uważam osobiście, że ocenianie innych na podstawie zajęcia by przeżyć, nie jest w porządku, tym bardziej jeśli jest to pożyteczne zajęcie. Jakie podejście mają to mają to ich sprawa nie nasza tak naprawdę.

Brad Pitt chociażby, chodził przebrany za maskotkę by przeżyć na życie, jeśli dobrze pamiętam. Nikola Tesla kopał rowery - jeden z największych mózgów kopał rowy by przeżyć 150 lat temu :) 

Nie uważam, żeby z tego powodu negatywnie go/ich oceniać, raczej pozytywnie. Każdy kto wykonuje swoje zajęcie dbale i jak najlepiej potrafi zasługuje na elementarny szacunek a podejście do życia niczego tu nie zmienia bo nie wiemy jaką drogę przeszli lub jak się im życie pokierowało. 

 

Pozdrawiam.

No chyba nie do końca rozumiesz. Co innego jest zajęcie by przeżyć bo coś tam, czym innym jest szczyt osiągnięć i marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, PyrMen napisał:

Przerażające że można w taki sposób wypowiadać się o czyjejś bardzo potrzebnej pracy. 

Ale co w tym przerażającego? Szacunek do czyjejś pracy (wcale nie tak bardzo potrzebnej, ale o tym kiedy indziej) nie powinien przesłaniać faktu, że jest to praca mało ambitna i nie wymagająca specjalnie wysokich kwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zielonooka napisał:

@bernevek ta, ale wy nie nie rodzicie, ani nie męczycie się co miesiąc. I macie większą siłę fizyczną :) hihi 

Inwalida argument. Nikt płci nie wybierał. Każdy ma wybór - Ty możesz nie rodzić. Siła fizyczna w dzisiejszym świecie niewiele znaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bernevek napisał:

Siła fizyczna w dzisiejszym świecie niewiele znaczy.

Ale się przydaje, dzięki sile fizycznej można podjąć pracę jako budowlaniec itp. Przynajmniej nikt nie będzie się Ciebie czepiał, że Twoja płeć nic nie osiągnęła ani zbudowała. Często się spotykam z czymś takim w internecie. 🤷🏻‍♀️
No i dodam jeszcze @bernevek oczywisty fakt, że kobiety dużo szybciej się starzeją.

 

@SzatanKrieger kobiety również kocha się warunkowo, bardzo często za wygląd. I tak, potrafię się wczuć w sytuację kogoś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zielonooka napisał:

No i dodam jeszcze @bernevek oczywisty fakt, że kobiety dużo szybciej się starzeją.

 

Ale to mężczyźni szybciej umierają :P To, że się "godniej" starzeję i tak niczego nie zmienia bo się....starzeję :D 

7 minut temu, Zielonooka napisał:

@SzatanKrieger kobiety również kocha się warunkowo, bardzo często za wygląd. I tak, potrafię się wczuć w sytuację kogoś innego. 

Jak ktoś Cię kocha za wygląd to, jest to miłość warunkowa, co w sumie miłością nie jest na dobrą sprawę.

8 minut temu, Zielonooka napisał:

Ale się przydaje, dzięki sile fizycznej można podjąć pracę jako budowlaniec itp.

Zręczność kobiet, jest również piękna i podjąć przy tym prace choć jako krawcowa 🙂 

8 minut temu, Zielonooka napisał:

Przynajmniej nikt nie będzie się Ciebie czepiał, że Twoja płeć nic nie osiągnęła ani zbudowała.

Powiedz, że przynajmniej moja płeć nie biega tylko bo ktoś z waszej płci ma ładne nogi z wywieszonym jęzorem 😉 

Na resztę to możesz odpowiedzieć, że nie zna podziału ról i to kobiety nie budowały domów, ale podbudowywały swoich mężczyzn by Ci wznosili budowle.

 

Poza tym jeśli ktoś Ci tak piszę to ma problemy z kobietami i dnia by nie wytrzymał bez naszych pięknych pań, "bogiń" - taka prawda. 

 

Trzymaj się okozielona.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2021 o 14:07, JudgeMe napisał:

Też uwielbiam stabilizację, ale po kilku miesiącach zaczyna mnie to cholernie nudzić.

:D

To małe słówko "ale" zawsze budziło mój szacunek, podziw niemal.

Tylko trzy małe literki mają wielką moc.

Kasują znaczenie całych zdań przed nimi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.