Skocz do zawartości

Black pill z TikToka


Miraculo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje qrwa, czemu nie ma tu nikogo kto W REALU sprawdził te całe newsy? Przecież internet to jest kompletnie inne środowisko od realu... NIKOGO tutaj oprócz nie wiem, 2 osób chyba nie ma które działają coś w realu... Tylko tacy ludzie są zajęci i odciągnięci od kompa i może dlatego nie pisza XD

 

To tak jak z lewakami, mocni w necie i wyszczekani a mnie NIGDY żadna panna z kolorowymi włosami nie zwyzywała albo nie pobiła XD Mogę powiedzieć że właśnie bardzo miłe są i normalne.. a może sie kryją? Przecież w internecie wypowiadają się przeważnie ludzie których już NIKT  nie chce w realu słuchać albo oni by się wstydzili takie rzeczy mówić...

INTERNET PRZYJMIE WSZYSTKO

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

a teraz przyrównaj to z ilością biadolenia o kwadratowych szczękach i chadeuszach.

Największym błędem jest popadanie w skrajność, czy black czy red, bez znaczeniami. Przecież to i to się uzupełnia i tyle. 

 

A jeśli jesteś 2/10 nie pomoże E60 na felonie, tu musi być co najmniej Porsche, i bynajmniej nie Cayenne za 30 tysięcy tylko minimum za trzysta.

 

A mężczyzna 9/10 będzie atrakcyjny dla 99 procent kobiet, choćby jeździł maluchem (miiiiiś ale ty masz styl!). Więc jedno i drugie się uzupełnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Król Jarosław I said:

Pomoże.

Czym społeczeństwo jest bogatsze, a  z reguły po prostu bogaci się w czasie, tym status i pieniądze mniej znaczą. Tu możnaby dyskutować godzinami, ale kiedy FACEandLMS wrzucał swoje pierwsze filmy na youtube 7-8 lat temu, to siła statusu i pieniądza była większa niż obecnie. Nikt nie mówi, że pieniądze i status nie mają znaczenia, tylko po prostu że ich znaczenie marginalizuje się na rzecz wyglądu( z każdym rokiem wg mnie). Poza tym, wiele zawodów które kiedyś nadawały statusu już nie mają takiej siły przebicia w obecnych czasach wśród młodych. Ile kobiet jara się tym, że facet pracuje w policji, albo jest prawnikiem a ile kiedyś? Teraz trzeba być celebrytą Internetowym i mieć tak conajmniej kilkadziesiąt tysięcy subów na IG albo na yt. Co do pieniędzy, to kobiety mają albo własne pieniądze, albo są w stanie zarobić kwoty wyższe niż we własnej pracy robiąc zdjecia stóp czy wirtualny striptiz(Onlfy fans i polskie odpowiedniki). 

 

Mówienie ludziom, że ciężką pracą będą mieli efekty takie jak ci genetycznie obdarzeni, albo że życie seksualne mężczyzny zaczyna się po 27 czy 35, czy 40 roku życia to okłamywanie tych ludzi i dlatego piszę te posty i zakładam tematy, bo nie mogę tolerować wprowadzania ludzi w błąd. Do 27 roku życia, to mój przeciętny znajomy miał conajmniej kilka kobiet, niektórzy po kilkanaście a rekordziści po kilkadziesiąt. Nie musieli mieć żadnego statusu ani pieniędzy. A tu mówi się gościowi, rób swoje, nagroda czeka. Nie, nagroda nie czeka, może jak będziesz rzeczywiście ustawiony finansowo to piękna madka polka z dwoma bąbelkami będzie chciała wprowadzic się na twój kwadrat, albo pani która zawodowo wysysa z hajsu mężczyzn i jak już jej kupili co chce to przenosi się na innego żywiciela.  Dlatego  wygląd > status/fejm > pieniądze.  Jeśli w swoim otoczeniu nie jesteś w stanie złapać randki, to je zmień, może to oznaczać zmianę miasta lub województwa, a może kontynentu, bo rasa i kolor skóry mają znaczenie, a my żyjąc w PL albo Europie nie korzystamy z tego przywileju. 

Edytowane przez Miraculo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Król Jarosław I said:

@Miraculo z twoim mindsetem nic nie czeka.... nawet z milionem przy dupie....

To właśnie są projekcje osób które utożsamiają ludzi którzy mówią prawdę z tymi którzy się poddają bo twierdzą, że nic nie można. Ogólnie nie wiem czy widzisz jaką słabość pokazujesz. Nie dość, że zwracasz się ad personam bo nie masz argumentów. To jeszcze zakładasz, że ja nie mam opcji. Nie popełnie tego błędu i już Ci nie odpiszę. Jeśli chcesz sie wypowiadać to śmiało, tylko mnie już nie taguj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.