Skocz do zawartości

Tok FM i media "agotowe" pochylają się nad incelami


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, maroon napisał:

A propos ruchania, to doświadczenie mi podpowiada, że alternatywka rucha się żywiołowo i bez nadmiernego skrępowania. Pati natomiast, gdzieś już po godzinie placówki zaczyna z lekka wilgotnieć. 🤔

Alternatywka jest aseksualna. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, maroon napisał:

A propos ruchania, to doświadczenie mi podpowiada, że alternatywka rucha się żywiołowo i bez nadmiernego skrępowania. Pati natomiast, gdzieś już po godzinie placówki zaczyna z lekka wilgotnieć. 🤔

Czyli te na górze polecasz a te na dole niekoniecznie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

 

I jeszcze chciałem dodać, że to bardzo śmieszne, że to kobiety biorą się za pisanie o incelstwie kiedy to właśnie one bezlitośnie alienują i przyczyniają się do ostracyzmu każdego kto tylko nie chce żyć tak jak one chcą (lewica, wolność i równość, przypominam).

 

Nie chcesz się żenić?

 

Wziąć kredytu jak wszyscy na około?

 

Spantoflić?

 

Jaka będzie reakcja kobiet na około....

 

Miłego pisania dziewczyny chociaż lepiej by wam wyszło pisanie jak się podżega, alienuje, złorzeczy i skłóca.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważalny trend jest taki, że przypisywanie łatek inceli zawsze pada z ust brzydkich kobiet.

Przypadek? Nie sądzę.

A co innego mają mówić sprane propagandą medialną alternatywki skoro są wkurzone na cały świat

a przede wszystkim mężczyzn, którzy je nie akceptują bo są nieatrakcyjne.

Dzisiaj każdy mężczyzna poniżej 7\10 SMV to dla kobiet incel tak samo jak prawiczek.

Nie zgadzasz się z kobietami, jesteś przeciwko, masz swoje zdanie, nie robisz tego co one jesteś w ich mniemaniu incel.

Zobaczcie co same robią mężczyznom i nie są za to karane ani poddawane ostracyzmowi społecznemu.

Ta nienawiść kobiet do słabych mężczyzn jest coraz bardziej zauważalna i wcale się z tym już nie kryją.

 

6 godzin temu, Orybazy napisał:

Ale jakie ataki

 

Może chodzi o to 😆

Zobacz incela w akcji po szkole podrywu.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Libertyn napisał:

Alternatywka jest aseksualna. 

Dawno, dawno temu, jak części Braci nie było jeszcze na świecie, wyszła taka książeczka Anastazji Potockiej (tj. Pani Marzeny Domaros), pod nazwą "Erotyczne immunitety" ( o promiskutizyźmie w obszarach polskiego Sejmu w latach wczesno -90tych). Kij już z tym, na ile z inscenizacji służb, a ile w tym było prawdy, ale przypomniało mi się jedno z niej zdanie, którego w tej intencji i intencji cytatu poszukałem w Sieci:

 

Każdą najbrzydszą babę wystarczyłoby wpuścić do Sejmu na 24 godziny, a wyleczono by ją tam z kompleksów do końca życia.

Tam jest taka atmosfera, że właściwie wszystko, co nie jest mężczyzną, jest do przewalenia. Przy odpowiedniej ilości alkoholu nawet Bogumiła Boba miałaby szansę. Z tym się człowiek styka natychmiast. Taka bomba erotyczna tam panuje.

Kiedy pierwszy raz wchodziłam z Iwoną do Sejmu, spojrzałyśmy na siebie jak wryte. Każdy facet miał to w oczach: zerżnął by nas na każdym stopniu schodów, bez mrugnięcia okiem. Jedno co ich trzyma w ryzach, to chyba to miejsce i ludzie. Wystarczy kiwnąć palcem, pójść w jakiś cichy kąt i nie ma problemu.

Tam jest takie zapotrzebowanie na cokolwiek, w postaci otworów, gdzie można umieścić swój korzeń, że trudno w to uwierzyć. Obrzydliwe. Nie można traktować tego globalnie, ale to aż bije w oczy, bo taka jest większość. Parę razy spotkało mnie coś takiego: podchodzi do mnie jakiś gościu i rzuca na przykład:

- Trzy-cztery-siedem. 

I odchodzi.

Nie wiedziałam, o co chodzi, dopiero Iwona mi wyjaśniła, że to chodzi o numer pokoju, do którego masz pójść.

- Przecież nie znam w ogóle faceta.

- Nie szkodzi, poznasz w pokoju.

Większość myśli tylko o tym, żeby się napić i popieprzyć. Seks, wóda i ploty.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Zauważalny trend jest taki, że przypisywanie łatek inceli zawsze pada z ust brzydkich kobiet.

Z ust ładnych też. Ale trzeba dodać, że kiedyś na takiego faceta mówiono: pedał. To była taka ostateczna obraza definiująca faceta, który podpadł jakiejś kobiecie. Teraz już nie wypada na nikogo tak mówić, poza tym w pewnych kręgach to nawet nobilitacja być gejem, więc wymyślono incela. Następnym stadium będzie pewnie zapakowanie wszystkich inceli wraz tymi, którzy nie chcą się szczepić, nie podoba im się system itp itd do jakiegoś obozu. Kiedyś moja dość ładna znajoma, w przypływie szczerości powiedziała mi, że rzygać się jej chce kiedy jakiś obleśny facet nawet się na nią tylko patrzy. Dla niej to była obraza.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:

Dawno, dawno temu, jak części Braci nie było jeszcze na świecie, wyszła taka książeczka Anastazji Potockiej (tj. Pani Marzeny Domaros), pod nazwą "Erotyczne immunitety" ( o promiskutizyźmie w obszarach polskiego Sejmu w latach wczesno -90tych). Kij już z tym, na ile z inscenizacji służb, a ile w tym było prawdy, ale przypomniało mi się jedno z niej zdanie, którego w tej intencji i intencji cytatu poszukałem w Sieci:

 

Każdą najbrzydszą babę wystarczyłoby wpuścić do Sejmu na 24 godziny, a wyleczono by ją tam z kompleksów do końca życia.

Tam jest taka atmosfera, że właściwie wszystko, co nie jest mężczyzną, jest do przewalenia. Przy odpowiedniej ilości alkoholu nawet Bogumiła Boba miałaby szansę. Z tym się człowiek styka natychmiast. Taka bomba erotyczna tam panuje.

Kiedy pierwszy raz wchodziłam z Iwoną do Sejmu, spojrzałyśmy na siebie jak wryte. Każdy facet miał to w oczach: zerżnął by nas na każdym stopniu schodów, bez mrugnięcia okiem. Jedno co ich trzyma w ryzach, to chyba to miejsce i ludzie. Wystarczy kiwnąć palcem, pójść w jakiś cichy kąt i nie ma problemu.

Tam jest takie zapotrzebowanie na cokolwiek, w postaci otworów, gdzie można umieścić swój korzeń, że trudno w to uwierzyć. Obrzydliwe. Nie można traktować tego globalnie, ale to aż bije w oczy, bo taka jest większość. Parę razy spotkało mnie coś takiego: podchodzi do mnie jakiś gościu i rzuca na przykład:

- Trzy-cztery-siedem. 

I odchodzi.

Nie wiedziałam, o co chodzi, dopiero Iwona mi wyjaśniła, że to chodzi o numer pokoju, do którego masz pójść.

- Przecież nie znam w ogóle faceta.

- Nie szkodzi, poznasz w pokoju.

Większość myśli tylko o tym, żeby się napić i popieprzyć. Seks, wóda i ploty.

Tylko chodzi o to że dla niej sex i tematy okołoseksualne są tak emocjonujące jak dla nas promocja na tampony czy wyścigi ślimaków na dystansie stu metrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamil9612 napisał:

Chcą zrobić kasę na ludzkim nieszczęściu, nic więcej.

Ja bym się nie podniecał,że laski podnoszą ten temat- odwrócą kota ogonem i zrobią z siebie ofiary patriarchatu.

Zarabiają a jak. Łącznie 300 złotych za artykuł. Który powstawał kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te panie mają wspólne konto na Wykopie:
https://www.wykop.pl/ludzie/herzyk_wieczorkiewicz/

Konto założone, żeby rozmawiać z incelami i osobami z tagu #przegryw. Zaczęło się od tego posta:
https://www.wykop.pl/wpis/57066309/czesc-przygotowujemy-wlasnie-reportaz-do-duzego-fo/

 

Tutaj rozmowa z jedną z nich (Patrycją Wieczorkiewicz) w temacie, za darmo, bez żadnego paywalla:

 

Sam link:
https://open.spotify.com/episode/24ImJ5ECrOL9xJ6npzq7dg

 

Jak dla mnie jest to tyle ciekawe, że mocno pękła bańka na lewicy. Praktycznie wszystkiego bzdury na temat inceli zostały obalone. Nie będzie też tak łatwo nadużywać pojęcia incela i rzucam nim na prawo i lewo w stosunku do przeciwników politycznych. Sporo osób na lewo, zwłaszcza feministek już dupcia zapiekła. Inba warta co najmniej uwagi. :D

Edytowane przez Enemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kleofas napisał:

Kiedyś moja dość ładna znajoma, w przypływie szczerości powiedziała mi, że rzygać się jej chce kiedy jakiś obleśny facet nawet się na nią tylko patrzy. Dla niej to była obraza.

 

Bo kobiety urodę mężczyzny utożsamiają z przyjemnością, zdrowiem i dobrymi genami dla jej przyszłego bobasa

dlatego zauważ jak się mężczyzna nie podoba kobiecie to nawet nie chce z nim rozmawiać, jest niemiła, agresywna.

Kobiety już tak odjechały w świat fantazji, że chcą decydować kto co może a kto nie i gdzie powinien być zakaz.

Najgorsze jest to, że mężczyźni na to sobie pozwalają gdzie kiedyś było to nie do pomyślenia. 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Bo kobiety urodę mężczyzny utożsamiają z przyjemnością, zdrowiem i dobrymi genami dla jej przyszłego bobasa

dlatego zauważ jak się mężczyzna nie podoba kobiecie to nawet nie chce z nim rozmawiać, jest niemiła, agresywna.

Kobiety już tak odjechały w świat fantazji, że chcą decydować kto co może a kto nie i gdzie powinien być zakaz.

Najgorsze jest to, że mężczyźni na to sobie pozwalają gdzie kiedyś było to nie do pomyślenia. 

 

 

No niestety taka jest brutalna i gorzka prawda odnośnie kobiet dzisiejszych czasów.

To zawsze istniało, mechanizmy biologiczne zawsze w kobietach były takie, ale takie zapędy były pod ostrym nadzorem społecznym otoczenia, rodziny, rówieśników, wychowania od rodziców.

 

Teraz wszelkie kagańce hamujące Panie zostały pozdejmowane celowo wprowadzaną od lat sukcesywnie inżynierią i mamy to co mamy.

Im szybciej przełknie się tą gorzką pigułkę, że to co było z Paniami już nie wróci, im szybciej pogodzimy się z tym zajmując się swoim życiem, pracą, hobby, zainteresowaniami, sportem, wyjazdami w męskim gronie mając wywalone na cały ten cyrk kobiet tym lepiej dla naszej psychiki.

 

Dbać o siebie, mieć skitrany kapitał na przyszłość, mieć i dbać o lojalnych kumpli, bliskich, bo nie wiadomo co przyniesie przyszłość. Na peewno nic dobrego, ta dymana bańka gloryfikacji Pań w końcu pierdolnie z dużym hukiem. Bądźmy mądrzy przed szkodą.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w pracy jak kobiecie się facet wizualnie nie podoba wtedy nie ma zamiaru z nim rozmawiać. Od tego oczywiście jest wyjątek, gdyby był na wyższym stanowisku np. szef, prezes wówczas gadka by się toczyła. Natomiast jeśli kobieta ma równe stanowisko a nawet wyższe od faceta jaki jej się nie podoba, wtedy nie rozmawia z nim ze wzgledu na wyglad dla kobietki odpychajacy. Ta sytuacja dotyczy całego życia. Szkoła itp.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.