Jump to content

Najlepsza w średniej cenie kamerka z widokiem wnętrza - proszę o polecenie czegoś dobrego

Recommended Posts

Jak w tytule, proszę o poradę - jaka jest najlepsza kamerka, która nagrywa to co dzieje się przed autem, i to co dzieje się w środku auta? Oczywiście cenowo jakoś bez szaleństw, ale nie musi być najtańsza.

Nie kupuję dla siebie jakby co.

• Like 1
Posted (edited)

Szczerze też się zbytnio nie znam na kamerach.

Znalazłem coś takiego za niewielkie pieniądze.

Może tobie brachu, któraś przypasuje z wyglądu i posiadanych funkcji😉

Xblitz TRUE 4K+ - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Mio MiVue C512 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Navitel AR280 DUAL - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Wideorejestrator 3w1 Samochodowy FullHD 1080p 170° - Telefony, Smartfony i Akcesoria - Allegro.pl

• Like 1
  • Similar Content

• By Patton
      Jak nagrywać film żeby podczas odtwarzania nie było po bokach czarnych pasków? I jeśli np gra którą chcę nagrać jest w oknie to jak zrobić żeby w nagraniu była na cały ekran?
    • By MoszeKortuxy
      https://apynews.pl/upadek-z-wiezowca-wu-yongning
      Na pewno kojarzycie zdjęcia, na których odważni ludzie wspinają się na najwyższe budynki świata i robią sobie zdjęcia, które później obiegają cały świat. Jeden z tego typu viralowych twórców zginął podczas swojego ostatniego wyczynu.

Znany szerzej jako Człowiek Pająk, Wu Yongning wspinał się na najwyższe budynki na świecie bez zabezpieczeń. Ostatnią wspinaczkę na 62-piętrowy budynek niestety przypłacił życiem. Zmarł w wieku 26 lat. 

Wu Yongning był gwiazdą na chińskim portalu społecznościowym Weibo oraz kaskaderem. Wu wspinał się na szczyty budynków dla pieniędzy. Potrzebował ich ze względu na to, że tuż po ostatnim wyczynie miał zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie i pomóc chorej matce. Za wspięcie się na 62-piętrowe centrum handlowe Huayuan Hua w mieście Changsha, miał otrzymać około 53 tysiące złotych. 
    • By CanoScan
      Od dłuższego czasu czytam sobie wszystko na tym forum i wiele się już nauczyłem i przemyślałem. A zwłaszcza zmieniłem w życiu i relacjach z dziewczynami. Niniejszym chciałem coś dać w końcu od siebie.

Jednym z miejsc, na które zaglądam, jest portal „Czasopismo Lege Artis” prowadzony przez prawnika. [ Nie mam nic z tym portalem wspólnego i nie chcę tu być posądzonym o ‘promocję’.]

Ale wczoraj pojawił się pewien artykuł, który wyjaśnia pewną kwestię. Otóż wielokrotnie przewija się na forum, w większości w przypadku spraw rozwodowych, kwestia nagrywania rozmów z żoną.
      Poniżej link do artykułu, który precyzuje tę kwestię: http://czasopismo.legeartis.org/2017/03/nagranie-prywatnej-rozmowy-dowod-przestepstwa.html

A jako podsumowanie zacytuję fragment podsumowujący ten artykuł:

Pozdrawiam kolegów i zapraszam do ewentualnej dyskusji!
    • By RedBull1973
      Bracia, 100 razy już o tym było , ale naprawdę...uważajcie na nagrywanie !
      ZAWSZE bądźcie czujni!
      Nie dajcie się sprowokować, pamiętajcie że one mają już przygotowane dyktafony, a nawet szkic, jak to wszystko ma wyglądać...
      Co powiedzą, żeby Was zabolało , żebyście eksplodowali, żeby Was szlag trafił...

Ja sam zostałem kiedyś perfidnie nagrany, gdzie na 100% Ex sprowokowała całą sytuację, od początku do końca...

Teraz dzwonił do mnie kolega, jego znajomy też został nagrany...
      Mało tego, dostał po tym nagraniu sądowy zakaz zbliżania się do swojego domu, zakaz kontaktów z dzieckiem ,itp.

Raz na kilka lat dał się ponieść emocjom, spokojny gość, no ale raz poniosło.....efekty opłakane...

• By Marek Kotoński
      Co polecacie tak do trzech stów? Ważne by nie była duża i w miarę dobry obraz dawała.
      Podbijam temat, proszę modów o przebaczenie za bumpowanie bodajże? Ale tylu nas tu jest i nikt nie używa kamerki w aucie? W biedronce widzę leży sportowa kamerka fullhd za 270 zeta, może takie cudo brać? Ma baterię pewnie mocną, jakoś podłączyć do gniazdka i by śmigało - ale nie pisze nazwy firmy, więc nie wiem jak ją sprawdzić.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.