Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

@nihilus

 

Całokształt, manipulowanie, alkohol pity przez nią, znudzenie materii chyba, nawet sex już nie jest taki jak na początku, jak był ogień, kurwiki w oczach, rozszarpywanie ubrań z siebie, z sexem oralnym nie było problemów ( teraz jest rzadko i niechętnie ) 

 

plus co tak zaważyło nad tym wszystkim,

 

Byliśmy z znajomymi w klubie na imprezie, chlopak mojej kolezanki spotal jej ex, ( ex nagadal o kolezance, ze szlauf itp , ze go zdradzala, chuj wie czy racji nie mial )

Zlapalismy tego typa, mieli tylko rozmawiac on w sumie nawet rozmawiac nie chcial, cala akcja trwala z 2-3h chodzenie wiesz, pilnowanie czy ktorys z tylu nie podejdzie nie pierdolnie kolegi, wyszlismy na pole, ja tam stoje z tymi chlopakami i kontem oka widze, ze do mojej panny przysiadl sie typo jakis

to podchodze i mowie

-czy tobie sie kurwa cos nie pomylilo?? typ przestraszony wstal patrzy na mnie cos tam wyjąkał i powiedzialem mu zeby sobie poszedl bo bedzie nie przyjemnie, posluchal grzecznie i sie oddalił. i zaraz panna awantura do mnie, ze ja moge z wszystkimi rozmawiac, zbijac piatki, a ona nie moze z nikim, ze nie jest zabawka i poszla do domu ? wtf w ogole

 

no i od tego sie  zaczeło nie bedzie mi na dobrej imprezie shittestów robić 

 

kilka dni pozniej awantura, nie pamietam o co dokladnie ale nie wytrzymalem i jej powiedzialem

 

- nie dziwie sie, ze zaden chlop nie potrafil z toba wytrzymac

-idz sie przeliz z x i y ( calowali sie kiedys jak bylismy znajomymi)

baba lzy w oczach i rzucila talerzem normalnie

 

i ogolnie wtedy mi tak cisnienie podniosla, ze poszly wyzwiska od najgorszych w jej strone

I przebieg bardzo nie pasuje, tez jej to wypominam a ta do mnie, czemu zaglądam w przeszłość, ona ma wyjebane z kim ja wczesniej sie spotykałem czy z kim spałem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elogejter napisał(a):

z sexem oralnym nie było problemów ( teraz jest rzadko i niechętnie ) 

 

W sumie to powyższe wystarczy aby stwierdzić, że czas się ulotnić z tej relacji.

 

Jakby nowy bolec u niej się pojawił to by było wciąganie dzidy po same kule - jak Tobie na początku - i Ty podświadomie czujesz, że tak by było.

 

Czas iść dalej. Dobrze że otrzeźwiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 21:08, elogejter napisał(a):

Chyba jestem uzależniony od emocji, od jakiegoś czasu stawiam dupy na piedestale.

To nie problem, pod warunkiem że chcą się ruchać tylko ze swoim providerem oraz dbają o dom i dzieci.

 

W dniu 30.06.2021 o 21:08, elogejter napisał(a):

Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp. [...] Foty wysyla polnagie, o ktore nawet nie prosze. [...] Co ona chce odemnie ?

Jeśli uważasz się za lepszego od jej poprzednich, to kto wie, może poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2023 o 20:29, elogejter napisał(a):

i zaraz panna awantura do mnie, ze ja moge z wszystkimi rozmawiac, zbijac piatki, a ona nie moze z nikim, ze nie jest zabawka i poszla do domu ?

Nie jest w Twojej ramie. To już nie jest shit test. Bo po zdanym shittescie zaraz by sie uspokoila i byla zadowolona. Nie odsunela by sie od Ciebie. A tak... wyszla i poszła z imprezy.

 

Nie patrzysz co mówi, tylko CO ROBI.

 

Nie chce inwestować w relację. Stąd zanik seksu takiego, jak na początku. Chętnie przeskoczyłaby już na inną gałąź, dlatego irytuje ją to, że innych samców, potencjalnych kandydatów, odpędzasz. W tej perspektywie patrzenia "ograniczasz ją". Znasz tę opinię, kiedy kobieta o "ex" mówi "bo on mnie ograniczał"...

 

Kiedy panna już ma ochotę na wylot a pan zaczyna mocno naciskać i nie odpuszcza. Egzekwuje zasady relacji / zaczyna ją upominać, że zachowuje się niewłaściwie to wtedy w głowie panny pojawia się "aha... oho... bo on mnie ogranicza".

 

W dniu 30.07.2023 o 20:29, elogejter napisał(a):

- nie dziwie sie, ze zaden chlop nie potrafil z toba wytrzymac

-idz sie przeliz z x i y ( calowali sie kiedys jak bylismy znajomymi)

Dajesz jej wprost informacje, że masz już jej dość. Że już nie jesteś nią zauroczony i że jej przeszłość Ci nie odpowiada. Zacząłeś się niejako nad nią znęcać emocjonalnie. Wyraźnie nie radzisz sobie z tym, co o niej myślisz, bo pewnie chciałbyś, żeby było jak wcześniej. Ale to nie ona się zmieniła. To Ty już nie jesteś nią zauroczony. Teraz Twój mózg walczy ze sobą. Chciałbyś wrócić do tego stanu sprzed roku... ale już nie ma tak. Różowe okulary opadły. Czas na ewakuację.

 

W dniu 30.07.2023 o 20:29, elogejter napisał(a):

baba lzy w oczach i rzucila talerzem normalnie

 

Trafiłeś w sedno. Zawsze, kiedy trafisz w punkt panna wybuchnie.

 

W dniu 30.07.2023 o 20:29, elogejter napisał(a):

I przebieg bardzo nie pasuje, tez jej to wypominam a ta do mnie, czemu zaglądam w przeszłość, ona ma wyjebane z kim ja wczesniej sie spotykałem czy z kim spałem

 

Zamiast powiedzieć "tak... popełniłam parę błędów, ale już jestem mądrzejsza" to umniejsza całej sprawie. Standart. Która baba za swoje błędy, których nie można odkręcić weźmie odpowiedzialność? Prawie ŻADNA. A tym samym nie będzie refleksji.

 

Czas na powrót do "Musisz wiedzieć". Wyjdź z tej relacji. Ona już się zakończyła. Lepiej nie będzie. Przestań się męczyć. Żyć przeszłością, która jest, de facto, tylko i wyłącznie Twoją projekcją z okresu demo i zauroczenia nią.

 

Najsilniejsze sygnały, to obraza majestatu podczas konfliktu, trzaskanie drzwiami, rzucanie "to ja odchodzę"... i patrzy czy jeszcze będziesz zatrzymywał i uspokajał czy już masz wywalone.

 

Teraz tylko brakuje, żeby zaczęła samodzielnie wychodzić do klubów z "koleżankami" czy wyjeżdżać na wakacje, bo ona musi odpocząć po tym wszystkim co się dzieje".

 

Co w prostym tłumaczeniu "Muszę się od Ciebie oderwać, bo widzę, że nie mogę przy Tobie znaleźć kolejnej gałęzi. A potrzebuję nowego fagasa zanim się z Tobą rozstanę".

Edytowane przez Miszka
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.