Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, elogejter napisał:

@HeadBolt W sumie chcialbym osiagnac to chlodnikiem zeby, panna znow sie odezwala do mnie i zaproponowala cos, wspolne spotkanie czy cos, czy ona mysli w ogole o mnie w jakims stopniu czy typowo ma wyjebane...

 

Przecież  Forum nie jest o PuA tylko o męskim rozwoju. O rany chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Montella26 napisał:

Laska jest bardzo cwana. Widać, że jest mocna i widać, że wie o co w tej grze chodzi. Napisała Ci, że w niedzielę albo we wtorek. A Ty odrazu agresja i wyzywasz ją. A za chwilę się okaże zupełnie coś innego i znów przesadziłem. 

I jeszcze w między czasie się odezwie. Czy wychodzisz już teraz w tym momencie. I będziesz w ciągu 5 minut xd

Bo wkurwia mnie coś takiego. I tak masz rację pewnie tak będzie że odezwie się za jakiś czas i zaś będzie to samo. Chuj wie ja się już nie odzywam do niej

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 20:25, elogejter napisał:

 Bo w sumie poruchał bym. 

A nie możesz sobie ogarnąć coś na boku? Bo w miłości i inne "legendy" mam nadzieję już nie wierzysz? XD

Twoja dziewczynka już sobie fajnie flirtuje :3 A ty co nie możesz? Jakiś gorszy jesteś?

 

Ile ta twoja ma lat? Bo jak z 20 i odpierdala takie szajsy to LEPIEJ JUŻ NIE BĘDZIE. To nie z tych kobiet co chcą mieć faceta i iść przez życie i grać w jednej drużynie... Coś widać ma poyebane w główce... Mnie by zmęczyły takie podchody... kurwa mnie by się chciało bardziej iść na basen popływać a nie grać w jakiś szajs XD XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

A nie możesz sobie ogarnąć coś na boku? Bo w miłości i inne "legendy" mam nadzieję już nie wierzysz? XD

Twoja dziewczynka już sobie fajnie flirtuje :3 A ty co nie możesz? Jakiś gorszy jesteś?

 

Ile ta twoja ma lat? Bo jak z 20 i odpierdala takie szajsy to LEPIEJ JUŻ NIE BĘDZIE. To nie z tych kobiet co chcą mieć faceta i iść przez życie i grać w jednej drużynie... Coś widać ma poyebane w główce... Mnie by zmęczyły takie podchody... kurwa mnie by się chciało bardziej iść na basen popływać a nie grać w jakiś szajs XD XD.



Ona 28, ja 24, bede probowal ogarnac cos na boku, zobaczymy jak to bedzie wychodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejterfajnie, że słuchasz chłopaków z forum, którzy dają Ci rady. Tylko czemu cały czas się zgadzasz? Ok zrobię to itd. Masz swój rozum? Forum jest do tego by dostawać wskazówki, ale to Ty musisz wziąść swoje życie w garść. Nie ma nic gorszego jak facet bez swojego zdania. Zastanów się i pomyśl czego Ty tak naprawdę chcesz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zamknięty, co się pobawiłem to moje, z panną może się jeszcze spotkam jeśli się odezwie i coś zaproponuje, wezmę ją w publiczne miejsce, typu kawiarnia żeby jej tylko pocisnąć, zwyzywam ją od szlaufów kurew, i żeby wypierdalała raz na zawsze z mojego życia

 

 

 

1 minutę temu, Matthew88 napisał:

@elogejterfajnie, że słuchasz chłopaków z forum, którzy dają Ci rady. Tylko czemu cały czas się zgadzasz? Ok zrobię to itd. Masz swój rozum? Forum jest do tego by dostawać wskazówki, ale to Ty musisz wziąść swoje życie w garść. Nie ma nic gorszego jak facet bez swojego zdania. Zastanów się i pomyśl czego Ty tak naprawdę chcesz. 

właśnie dostałem w chuj rad od braci, a wiekszości  nie wykorzystałem, nie powinienem z nią odnawiać kontaktu w ogóle po tym co zrobiła rok temu, tyle że jedynie teraz też się pospotykaliśmy, poruchałem, pobawiłem się i w głowie jest całkiem ok.

bo rok temu w chuj cierpiałem po niej.

zresztą jak mówił @Iceman84PL szon, przed scianą. za stara jak dla mnie.

Zamykamy panowie nie gadamy juz o tym. wypierdalam jej zdjęcia z telefonu, chociaż te pół nagie sobie zostawie.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elogejter napisał:

wezmę ją w publiczne miejsce, typu kawiarnia żeby jej tylko pocisnąć, zwyzywam ją od szlaufów kurew, i żeby wypierdalała raz na zawsze z mojego życia

Szkoda prądu.

 

Przeciwieństwem wielkich emocji nie są inne wielkie emocje, ale z drugiej strony skali. Przeciwieństwem wielkich emocji jest brak emocji.

 

Urządzając publiczną awanturę dajesz mnóstwo atencji. Negatywnej, bo negatywnej, ale wciąż bardzo intensywnej atencji.

 

Nic nie boli tak jak brak atencji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elogejter napisał:

wezmę ją w publiczne miejsce, typu kawiarnia żeby jej tylko pocisnąć, zwyzywam ją od szlaufów kurew, i żeby wypierdalała raz na zawsze z mojego życia

+

Godzinę temu, elogejter napisał:

poruchałem, pobawiłem się i w głowie jest całkiem ok.

+

Godzinę temu, elogejter napisał:

wypierdalam jej zdjęcia z telefonu, chociaż te pół nagie sobie zostawie.

 

 i to wszystko w jednej wypowiedzi. Wydaje mi się że sam jesteś toksyczną osobą i masz wiele rzeczy nieprzepracowanych. Nic dziwnego że tak ciągniecie do siebie jeśli jak pisałeś ona sama ma nieźle porobione w głowie. Może zamiast ja wyzywać przyjrzyj się sobie?

 

I jeszcze raz poczytaj rady które dostałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Taboo napisał:

+

+

 

 i to wszystko w jednej wypowiedzi. Wydaje mi się że sam jesteś toksyczną osobą i masz wiele rzeczy nieprzepracowanych. Nic dziwnego że tak ciągniecie do siebie jeśli jak pisałeś ona sama ma nieźle porobione w głowie. Może zamiast ja wyzywać przyjrzyj się sobie?

 

I jeszcze raz poczytaj rady które dostałeś.

Czy ja jestem toksyczny, może przeklinam to fakt. Ale ona na to zasługuje drugi raz bawila się moimi emocjami, bo jak to inaczej określić? Zasługuje na to żeby jej pocisnąć i to zrobie jeśli wyjdzie z inicjatywa spotkania się. Jak nie kontakt urywam, zresztą teraz chce ogarniać inne opcje. Może młodsze jakieś dziewczyny. Będę próbował zagadywac na ulicy i napisze o tym posta prędzej czy później, jak mi idzie. 

Często dzialam może faktycznie pod impulsem, i wkręcam sobie do głowy że już ma panna innego bolca. Chociaż pewnie tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elogejter napisał:

Czy ja jestem toksyczny, może przeklinam to fakt

Oj kolego, to zupełnie nie w tym rzecz. Nie czytasz forum ze zrozumieniem, nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, o co chodzi w samodoskonaleniu i rozwijaniu się. Kobiety to rzecz poboczna. Tym co chcesz zrobić pokazujesz tylko jak Ci zależy na tych emocjach, na tym spierdoleniu które dzięki temu przyjdzie do Ciebie, nie do niej. Będziesz się dalej w tym wszystkim babrał, nie z tą to z następną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Taboo napisał:

Oj kolego, to zupełnie nie w tym rzecz. Nie czytasz forum ze zrozumieniem, nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, o co chodzi w samodoskonaleniu i rozwijaniu się. Kobiety to rzecz poboczna. Tym co chcesz zrobić pokazujesz tylko jak Ci zależy na tych emocjach, na tym spierdoleniu które dzięki temu przyjdzie do Ciebie, nie do niej. Będziesz się dalej w tym wszystkim babrał, nie z tą to z następną.

Coś z forum wyniosłem, pisaliście mi że matura to must have. Zdałem maturę w tym roku. Pisał ktoś że studia warto zrobić, nawet nie dla samej pracy po a poszerzania choryzontow,zdobywania doświadczenia, poznawania ludzi. Idę na studia w tym roku. 

Horyzontów*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tylko pierwszy i ostatni post Autora, jest dogrywka, trochę nudnawo, ale wnoszę, że Autor mimo rozwoju osobistego na gruncie naukowym zaniedbał rozwój relacji damsko męskich i zdaję się, że nie dość, że nie zeszmacił jej totalnie w sypialni we wszystkie możliwe otwory, tylko szuka jakiegoś usprawiedliwienia dla zwalenia relacji z własnej winy braku czego trzeba między nogami. Mistrzu, dużo pracy przed Tobą. Pani trzeba dostarczyć odpowiednich emocji, czego zabrakło, a w dodatku pokazujesz całkowitą indolęcję chcąc ja wyzywać w miejscu publicznym. To trzeba rozegrać inaczej, a nie w ten sposób, bez negatywnych emocji, bez publiczności, bez jakichkolwiek emocji. Wtedy gdy masz  wywalone pokazujesz swoją strasznie pozytywną siłę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mati248 napisał:

Gościu proponował 3 tysie i się nie zgodziły,

 

Widocznie 3K to za mało dla nich za dostęp do kuciapki😁

Kolejna sprawa nie wiadomo czy to nie ustawka bo ten koleś ewidentnie jaja sobie robił.

Jest jeszcze jeden aspekt niestety bohater nagrania nie jest Chadem co myślisz @Analconda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Taboo napisał:

+

+

 

 i to wszystko w jednej wypowiedzi. Wydaje mi się że sam jesteś toksyczną osobą i masz wiele rzeczy nieprzepracowanych. Nic dziwnego że tak ciągniecie do siebie jeśli jak pisałeś ona sama ma nieźle porobione w głowie. Może zamiast ja wyzywać przyjrzyj się sobie?

 

I jeszcze raz poczytaj rady które dostałeś.

Tez tak uważam.

@elogejter Nie rób tak jak mówisz. Tylko się skompromitujesz a dwa ona będzie miała satysfakcję ze Cię to rusza. Największa karą jest obojętność. Po prostu nie chcesz z nią mieć nic wspólnego to ucinasz kontakt. Dała Ci dupy nieraz to wtedy fajnie a jak nie daję czy tam się nie odzywa to juz Szlauf , kurwa itd . Wyluzuj gościu. Take it easy man 👍

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał:

Zamykamy panowie nie gadamy juz o tym. wypierdalam jej zdjęcia z telefonu, chociaż te pół nagie sobie zostawie.

 

Chłopie nareszcie za długo to już trwało.

Te pół nagie foty też wywal po co Ci one konia będziesz walił przy nich czy co😁?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krugerrand napisał:

Przeczytałem tylko pierwszy i ostatni post Autora, jest dogrywka, trochę nudnawo, ale wnoszę, że Autor mimo rozwoju osobistego na gruncie naukowym zaniedbał rozwój relacji damsko męskich i zdaję się, że nie dość, że nie zeszmacił jej totalnie w sypialni we wszystkie możliwe otwory, tylko szuka jakiegoś usprawiedliwienia dla zwalenia relacji z własnej winy braku czego trzeba między nogami

Dużo racji w tym co mówisz, szybko dochodzę. Nie mam takiego doswiadczenia jak partnerka, poza tym starsza 4 lata. I w sumie przez ten czas to raz ja do prowadziłem jedynie do orgazmu, czyli dupcyngiel że mnie zaden. I fakt tak to wygląda panna daje wszystko fajnie, nie daje to ja wyzywam że szlauf. Nie tedy droga fakt. Dzięki za ta odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elogejter napisał:

 

 

 

Na pannę długo nie trzeba było czekać, już mi wysyła z rana wspólne zdjęcia że sobie wywołała. Co ona kurwa chce ugrać to nie wiem

Byku ona nic nie chce ugrać, po prostu się Tobą bawi, ale nie ma to nic wspólnego z jakimiś uczuciami NIE BĘDZIECIE SZCZĘŚLIWĄ RODZINKĄ, po prostu weź to sobie wbij do łba i od tego zacznij punkt wyjścia, mordo ja rozumiem jedna, druga, trzecia akcja ale z tego co czytam to już chyba z setna taka akcja, tutaj trzeba naprawdę terapii szokowej w twoim wypadku, odetnij wszelkie możliwe kontakty z nią zablokuj wszędzie, masz możliwość jest lato wyjedź z znajomymi na 2-3-4 dni złap dystans może kogoś poznasz, a jak nie to spędzisz miło czas, uwierz mi że to jedyne rozwiązanie z nią już ABSOLUTNIE NIC nie będzie was łączyło, ona wodzi Cię za nos i pewnie ma bekę bo wie że siedzisz teraz podjarany i pewnie 10 raz oglądasz to wywołane zdjęcie wizualizując sobie wspólny dom za 5 lat. Pozdro będzie dobrze ! Tylko przejrzyj na oczy 😄😁

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szop96 napisał:

Byku ona nic nie chce ugrać, po prostu się Tobą bawi, ale nie ma to nic wspólnego z jakimiś uczuciami NIE BĘDZIECIE SZCZĘŚLIWĄ RODZINKĄ, po prostu weź to sobie wbij do łba i od tego zacznij punkt wyjścia, mordo ja rozumiem jedna, druga, trzecia akcja ale z tego co czytam to już chyba z setna taka akcja, tutaj trzeba naprawdę terapii szokowej w twoim wypadku,

Nic nie wizualizuje i nie oglądam tych zdjęć tak jak mówisz tak 10 raz. A panna niech sobie myśli co chce. Nie odpisuje jej ale nie będę jej blokował narazie. Tak to jest jak człowiek myśli jedynie kutasem. 

 

 

Odpaliłem tindera wczoraj. Mam jakieś 4 parę w tym z jedna wczoraj podpisałem. Nawet sama pod koniec mi napisała, że jest jej bardzo miło że się odezwałem, i od razu konkrety. W weekend chyba z panna wyskocze w góry. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elogejter napisał:

Nawet sama pod koniec mi napisała, że jest jej bardzo miło że się odezwałem, i od razu konkrety. W weekend chyba z panna wyskocze w góry. 

Brawo o to chodzi 👏, nie ma nic lepszego żeby zapomnieć niż nowy obiekt.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Zemsta sremsta, tylko pajaca z siebie zrobisz, a ona będzie zgrywać pokrzywdzoną ofiarę. Najlepiej zacznij ją olewać.

Nic tak nie boli kobiety jak facet który ma na nią wyjebane. 

Prawda.

Pokazać lasce, że bez niej nasz świat jest naprawdę dobry. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elogejter napisał:

Odpaliłem tindera wczoraj. Mam jakieś 4 parę w tym z jedna wczoraj podpisałem. Nawet sama pod koniec mi napisała, że jest jej bardzo miło że się odezwałem, i od razu konkrety. W weekend chyba z panna wyskocze w góry. 

Znowu się napalasz jak szczerbaty na suchary. Nie znasz tej laski wiec najpierw się umów z nią na zapoznanie na jakąś kawę, piwo, drinka czy spacer, może coś z tego będzie a może nie, a nie że razu w góry chcesz z nią jechać. Może się okazać, że na żywo Ci nie podejdzie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy tu kolegę hazardzistę, który nie boi się ryzyka :) .

 

Z tematu wynika, że nie jesteś zafixowany na: ślub, bąble, domek, płotek i piesek z tą niewiastą. Wręcz przeciwnie - zastanawiasz się, czy nie zasadzić jej kopa w d*pę , a bracia Ci doradzają, że to dobra decyzja😅.

 

Po czym  przyznajesz się do zasuwania panny bez kalosza. xD

 

Tak z ciekawości - obstawiasz duże sumy u bukmachera/ w kasynach? ;)

 

Myślę, że w woju mógłbyś zostać z saperem, jak jeszcze panna nie zaciążyła :) :) .

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.