Skocz do zawartości

Czy nie przesadziłem?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracie.

Prosiłbym byście rzucili okiem na sytuację i skomentowali.

Otóż pisze na msg z pewną Panią. Nadmiernie że już kilka razy spotkaliśmy się.

Otóż bodajże w piątek po dwugodzinnej "rozmowie" na messnerze już pod sam koniec pisze jej by zrobiła swoje zdjęcie i mi je wysłała. No to wysłała z jakiejś imprezy odpicowane, w makijażu etc. 

A więc proszę raz jeszcze że chciałbym by zrobiła teraz bo chciałbym zobaczyć jej naturalność. Na to ona- cyt " Ciesz się że takie Ci wysłałam bo mogłam w ogóle nie wysyłać"

Więc ja piszę że bardzo nieładnie się do mnie odniosła i by uważała na słowa bo nie jestem jej poddanym.

Na to ona że nie analizuje każdego słowa i nie wie o co mi chodzi.

A więc grzecznie ją zrugalem, bez przekleństw czy innych niekulturalnych słów. I przestałem pisać.

 

Co myślicie Bracia o tej sytuacji? Czy nie przesadziłem z reakcją? Moim zdaniem nie ale "rzućcie okiem" sami. Panna milczy już 3 dzień, ja również. I nie zamierzam się odzywać.

 

Pozdrawiam Braciszkowie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był czadem to by Ci wysłała zdjęcie o każdej porze i w każdym miejscu, a że nim nie jesteś to pani ma na ciebie wyjebane.

 

Pewnie JESTEŚ jednym z wielu którzy piszą, ona ma ubaw xd

 

Gdy się spotykaliście był seks? 

 

Jeśli był i pani się podobało masz jeszcze szansę, jeśli nie było to next. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chadernest napisał:

Gdy się spotykaliście był seks? 

Tak. I to kiedy zechcę.

 

3 minuty temu, Chadernest napisał:

Jeśli był i pani się podobało masz jeszcze szansę, jeśli nie było to next. 

Tu nie chodzi że mam szansę bo na to mam wyjebane. Mam jeszcze inne opcje. Chodzi mi o ten konkretny przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, trop napisał:

Czy nie przesadziłem z reakcją?

Po prostu laski nie lubią wymagań, jest to dla nich coś mega nienaturalnego, że jak kurwa śmiesz wymyślać :D 

 

Tak samo, nie lubią się zobowiązywać, że coś dla Ciebie zrobią, załóżmy, że poznałeś laskę 100 km od siebie i gadasz że wpadniesz do niej do miasta, ale musi Cię nakarmić i oprowadzić, 99% robi mega problemy z tym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lupusrex napisał:

2h pitu pitu w piątkowy wieczór ? Wiesz ile jest innych możliwości aby takie 2 godziny spożytkować. 

A oczywiście. Lubię popisać. I jeszcze nie było tak by kobieta z którą pisze nic mi nie dała 😁 Bracia. Proszę o odniesienie się do pytania. Wszystkie te teorie co piszecie dobrze znam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachu bardzo dobrze zareagowałeś nie ma tu nic przesadzonego. 

Chciałes naturalne zdjęcie kobiety a ona wysyła Ci odpicowane bo pewnie na żywo musi wyglądać nieciekawie. 

Dlatego w pewien sposób ona cie oszukała a dla tego typu zachowań nie ma taryfy ulgowej. Skoro trzeci dzień się nie odzywa to stosuje manipulacje, pasywna agresję i poczucie winy kiedy to ty łaskawie się odezwiesz. 

Na moje relacja z tą kobita do zapomnienia, skasuj numer. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci jej zdjęcie jak już ją widziałeś na żywo?

Natualnie wyglądające kobiety prawie zawsze są brzydkie wiec pewnie się bała wysłać swojego naturalnego zdjęcia.

Przeżywasz jeszcze takie historie?? :D

Nic się nie stało. Wszystko ok zrobiłeś. Nie ma co się stresować jakimiś kwasami z kobietami. To ona winna, że jej się selfi nie chciało zrobić nie ty :D

Tysiące takich kwasów przerabiałem i teraz mam w dupie kto jest winny i o co chodzi. Jadę dalej z tematami. Nie zwracaj uwagi na takie rzeczy.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, radeq napisał:

ale musi Cię nakarmić i oprowadzić, 99% robi mega problemy z tym. 

Nieprawda, ja co prawda dawno temu ale wychodziłem z pustymi jajami i pełnym żołądkiem.

 

Wogle nie które rzeczy na forum pasują do mnie  jak piszecie o chadzie.😁

 

Kurwa a może ja jestem introwertycznym z małymi umiejętnościami społecznymi + nie wysokim chadem.😂

 

@Analconda teraz bym cię potrzebował a ciebie nie ma.

Godzinę temu, trop napisał:

Co myślicie Bracia o tej sytuacji?

A po co ci jej zdjęcie, zdjęcia nie wyruchasz a gdy jesteś romantykiem nie wejdziesz w LTR.

 

Ja też bym nie dał zdjęcia obcej osobie i ta jeszcze by się pruła do mnie. No kurwa chłopie, ma racje że się nie odzywa.

 

Musisz spojrzeć na sytuacje z każdej strony a nie tylko z twojej.

Edytowane przez BlacKnight
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BlacKnight napisał:

Ja też bym nie dał zdjęcia obcej osobie i ta jeszcze by się pruła do mnie. No kurwa chłopie, ma racje że się nie odzywa.

Jakiej obcej osobie? 😂😂😂Poczytaj wątek ze zrozumieniem. 

Nie będę się uzewnetrzniał tylko powiem Ci że nie jestem dla niej obcą osobą 😁Gdyby to była obca osoba oczywiście masz rację.

 

Edytowane przez trop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlacKnight napisał:

I to nie jest obca osoba?

Skoro ciężko przeczytać ze zrozumieniem napiszę wprost.

Ostry sex kilkanaście razy, widać że czuje "miętę" do mnie, zawsze inicjowała kontakt, znamy się 3 lata a teraz po delikatnej reprymendzie taki chłodnik.

Stawiam na shit test.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trop napisał:

Ostry sex kilkanaście razy, widać że czuje "miętę" do mnie, zawsze inicjowała kontakt, znamy się 3 lata a teraz po delikatnej reprymendzie taki chłodnik.

Stawiam na shit test.

No dokładanie, robi chłodnik- klasyczny shit test.
Ciekawe ile wytrzyma :D 

One się raczej same nie odezwą, więc de facto już straciłeś laskę na segz :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza czy dasz sobie w kasze dmuchać. Chce przeciągnąć trochę władzy na swoją stronę. Pewnie liczyła na to, że zaczniesz się prosić, a tu nie dość, że wybrzydzałeś to jeszcze ją zjebałeś. Nosz co za cham. Muszę się obrazić to pewnie przyjdzie z kwiatami i futrem z lisa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Ciesz się że takie Ci wysłałam bo mogłam w ogóle nie wysyłać

 

Na to zdanie mogłeś zareagować w dowolny sposób. Moim zdaniem skasztaniłeś, bo wybrałeś opcję wejścia w jej ramę i zacząłeś werbalnie domagać się szacunku, którego w twojej ocenie ci nie okazała (swoją drogą mogłeś się po prostu mylić w tym wypadku, ona mogła nie mieć na myśli niczego złego tylko po prostu palnęła głupotę lub droczyła się). 

 

Ja dlatego właśnie nie prowadzę nigdy dłuższych rozmów przez telefon, messengery, smsy - za dużo niedopowiedzeń wynika. Transfer danych jest jak na modemie, w porównaniu do światłowodu podczas realnego kontaktu.

 

Zdanie, które ona napisała wypowiedziane podczas spotkania mogłoby wybrzmieć zupełnie inaczej i nawet nie przeszło by ci przez myśl, że to jakakolwiek forma braku szacunku. Intonacja, mowa ciała itp. też są częścią kontaktu międzyludzkiego, płynie tam więcej danych niż w słowach, a szczególnie kiedy jesteś kobietą. 

 

Edytowane przez salt0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jonash napisał:

To sobie odpal w google "zdjęcia ładnych kobiet" Będziesz mógł je oglądać godzinami. No ni cholery nie rozumiem, tzn rozumiem, że to taki twój fetysz a z resztą nie ważne, nie muszę rozumieć 😆

 

To takie trochę kolekcjonerstwo. Jeden zbiera znaczki, a inny "zdjęcia ładnych kobiet".

Sam mam niezłą kolekcję i nie są to znaczki. 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.