Skocz do zawartości

Bad-boy optimum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiele można przeczytać o bad-boyach, samcach alfa na tym forum i innych redpillowskich stronach.

Pytanie tylko co to niby ma oznaczać?

Prosta odpowiedź to człowiek z zaburzeniami antyspołecznymi. Ale czyżby?

Niby bezwzględny, zły, chamski samiec alfa powinien mieć za sobą sznureczek chętnych panienek. Ale z tego co obserwuję to tacy goście z reguły są postrzegani jako dziwni, a laski się ich boją. Sam po przeczytaniu kilku artykułów próbowałem być arogancki, rozpychać się na korytarzach, a kto nie chciał zejść z grogi to go z bara. Groźna mina i spojrzenie. Moim zdaniem to świadczy o niskiej samoocenie a nie żadnym alfa. Tylko straciłem poprzez takie zachowanie bo dziewczyny do mnie się kleiły wtedy gdy byłem takim "słodkim żartownisiem" a nie chamem.

O co w ogóle z tym chodzi? Jaka postać filmowa idealnie obrazuje prawdziwego alfa? Nad jakimi cechami należy pracować?

PUAsi dużo gadają o tym ale na filmikach z podejść bardziej widzę spermiarstwo i zachwycanie się kobietą niż jakieś cechy ultra alfa, który z reguły nawet nie powinien zniżać się do takiego poziomu by podchodzić do dziewczyn.

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej być po prostu autentycznym, a nie zgrywać jakiegoś zabawnego, naburmuszonego twardziela? Nie staniesz się kimś innym niż jesteś, możesz oczywiście długo udawać, ale w ostatecznym rozrachunku jedynie się tym zmęczysz.

Wiesz, teoria teorią, a praktyka praktyką - z doświadczenia potwierdzam Twoje obserwacje, że dziewczyny lubią słodkich żartownisiów. Ważne jest to, żeby generować jakieś emocje, a humor i drobne złośliwości to klucz do kobiecego serca (oczywiście jeśli przy okazji masz odpowiedni wygląd 😁).

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć te mundrości PuA do kosza.
Chcesz obejrzeć samca alfa i twardziela  w filmie? Obejrzyj film Captain Fantastic. Ben grany przez Viggo Mortensena jest takim typem. Sprawczym a przy tym uczciwym i uczuciowym . Reszta to tylko ładnie opowiedziana historia na tle pięknych krajobrazów. 
Captain Fantastic po raz pierwszy w TV | zwiastun CANAL+ - YouTube

Edytowane przez Personal Best
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o granie. Alfa a chad to zupełnie inne osobowości. Alfa jest dostrzegalny w każdej możliwej grupie. Tu nie chodzi o walenie z bara przypadkowych ludzi, człowieku. Takie zachowanie może zostać uznane co najwyzej za aroganckie i butne, a osoba je reprezentująca może zyskać zainteresowanie organów ścigania, a nie atrakcyjnych kobiet. 

Masz grupę nauczycieli akademickich, doktoranta, doktora i profesora. Ktoś jest alfą? No nie będzie nim doktor. Masz grupę grupę pracowniczą, szeregowi pracownicy, kierownik brygady i właściciel firmy. Ktoś jest alfą? 

Podpowiem Ci coś, im wyżej w hierarchii społecznej będziesz się piął tym bardziej będziesz alfę dostrzegał :) 

 

A chad to wysoka atrakcyjność zewnętrzna (głównie wygląd + domieszka zachowania). To jest łatwo uchwytne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Sam po przeczytaniu kilku artykułów próbowałem być arogancki, rozpychać się na korytarzach, a kto nie chciał zejść z grogi to go z bara. Groźna mina i spojrzenie. Moim zdaniem to świadczy o niskiej samoocenie a nie żadnym alfa. Tylko straciłem poprzez takie zachowanie bo dziewczyny do mnie się kleiły wtedy gdy byłem takim "słodkim żartownisiem" a nie chamem.

O co w ogóle z tym chodzi? Jaka postać filmowa idealnie obrazuje prawdziwego alfa? Nad jakimi cechami należy pracować?

:DDDDDDDDDDDDDDD

Tak piszesz jakbyś miał w porywach 7 lat i wczoraj urwał się z choinki, albo trollujesz, albo jesteś kobietą (i trollujesz).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież bad boye to ruchają karyny, jesiki i inne patuski co piją i ćpają. Gorszy sort. 

Chad natomiast towar z górnej półki i tyle w temacie. Chad czyli wygląd. Ons i te sprawy. 

To, że pociągniesz kogoś z bara to nie znaczy, że laska będzie miała mokro 

 

Ja jebie troll 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samce Alfa, Chady czy Bad boye mają przede wszystkim wysoki poziom testosteronu dzięki temu dobrze wyglądają bo mają zdrowe geny.

Kolejna sprawa w naturalny sposób są odważni, męscy, silni psychicznie, niekiedy fizycznie, nie boją się kobiet ba nie traktują ich poważnie.

Dlatego tak działają na kobiety bo dostarczają masę pozytywnych emocji robiąc na przemian rollercoaster emocjonalny.

I teraz jak ty byś chciał coś takiego zrobić czy być tym samcem dominującym to w oczach kobiet wygląda to komicznie.

Bo nie dość, że nie masz powodzenia u płci przeciwnej, udajesz kogoś kim nie jesteś i jeszcze wymagasz by cię akceptowały to nie dziw się, że tak cię klasyfikują.

Kobiety słabość wyczuwają w mgnieniu oka po wyglądzie, zachowaniu, mowie ciała, głosie, reakcjach czy oblanych shit testach.

Kobiety gardzą słabością a kochają siłę i na widok słabego samca mają odruch wymiotny.

To tak samo jak ty widzisz grubą czy brzydką kobietę, co by musiało się stać byś ty poczuł do niej pożądanie?

Co do pua mamy na forum jednego sławnego uwodziciela, który wprost się przyznał, że to wszystko jest robione pod kobiety i nie ma na celu pomocy mężczyznom.

Bo jak możesz mieć dobre rezultaty z kobietami i bawić się w podchodzenie do kobiet na ulicy jak nie wyglądasz czy jesteś nieśmiały?

Puasi Ci tego nie powiedzą tylko nie poddawaj się podejdź do 1000 kobiet może jakaś się z litości zgodzi😆

Zamiast ich słuchać skup się na  zwiększaniu samooceny, pewności siebie, luzu do kobiet i nie nakładania sobie presji, naucz się odmawiać bo z tym mężczyźni mają problem,

nie bój się również powiedzieć kobiecie co myślisz. 

Oczywiście skiluj do maximum swój wygląd, status społeczny i zarabiaj pieniądze bo to są trzy afrodyzjaki działające na kobiety.

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Bad-boy optimum
2 godziny temu, Fury King napisał:

Dobrze napisane powyżej, alfą się nie staniesz z dnia na dzień ale próbuj.  Kopulowałeś z tymi, które się do Ciebie kleiły?

 

Niestety nie kopulowałem bo na pierwszym roku studiów byłem zbyt nieśmiałym prawiczkiem-białorycerzem i czekałem na tą jedyną- dziewicę nieskazitelną.

Myślałem sobie "jakto ona chce sie roochać? tak od razu? bez związku?" itd. 

Teraz dopiero od tygodnia nie jestem prawiczkem bo byłem u divy i widzę jakie to koorwa proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

jak możesz mieć dobre rezultaty z kobietami i bawić się w podchodzenie do kobiet na ulicy jak nie wyglądasz czy jesteś nieśmiały?

No ale jak? 

Forumowe chady mówili o afirmacjach, mądrych książkach i innych duchowych oczyszczeniach.🤣

21 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Pytanie tylko co to niby ma oznaczać?

To oznacza że masz nierówno pod sufitem.

Jest mało takich gości którzy łączą to z powodzeniem u kobiet.

 

Więcej jest ,,złych gości" którzy nie mają nic i nikogo. 

 

Co różni tych złych chłopców od siebie autorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlacKnight Afirmacje są dobre do podwyższenia samooceny i pewności siebie poprzez powtarzanie pozytywnych słów, ktore z kobietami odgrywają ważna rolę, czytanie mądrych książek rozwija słownictwo, horyzonty, wiedzę, świadomość czy bycie ostrożnym w danych sprawach.

Technika uwalniania emocji też jest ważna by nie czuć do kobiet gniewu. 

To wszystko sprawi, że nieśmiałość zniwelujesz do znośnego poziomu, niektórym udaje się definitywnie to zwyciężyć. 

Jednak to połowa sukcesu, niestety bez wyglądu kobieta nie będzie cie w naturalny sposób pożądać. 

Wiem, że było dużo śmieszków z Anala, który zawsze o tym mówił i miał rację tylko przedstawiał to w tak blackpillowy sposób, że wychodził na oszołoma. 

Wygląd jest bardzo ważny, ale nie kluczowy bo później trzeba tą kobietę przy sobie zatrzymać. 

Zwłaszcza w podrywie na ulicy gdzie kobiety w pierwszej kolejności patrzą jak wyglądasz, jak jesteś ubrany później dopiero wchodzą inne czynniki, które sprawiają, że jest bądź nie tobą zainteresowana. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 17:21, Władimir Władimirowicz napisał:

Wiele można przeczytać o bad-boyach, samcach alfa na tym forum i innych redpillowskich stronach.

Pytanie tylko co to niby ma oznaczać?

 

Tak, też uważam że to nie jest proste i nie ma jednoznacznego, zerojedynkowego wzoru na "alifzm" (jakkolwiek byśmy go definiowali).

Niektórzy łączą osobowość Alfy z mroczną triadą, przeciwieństwem triady klasycznej, czyli:

 

* triada klasyczna - prawda, dobro, piękno,

* mroczna triada - narcyzm, makiawelizm, psychopatia.

 

Czyli cechami osobowości zaburzonej, bywa że niebezpiecznej, ale również bywa że skutecznej. W różnych sytuacjach życiowych. Od zawodowych po relacje damsko - męskie. Chodzi Ci pewnie o tę ostatnią część, dlaczego bywa skuteczna? Bo daje emocje. Szerokie spektrum emocji, które człowiek o klasycznej że tak powiem osobowości uznałby za koszmarne w takiej ilości. Bo trudno coś w stu procentach przewidzieć. Tak jak masz zróżnicowane grono kobiet z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem i aspiracjami, od tych, które tego typu zachowania potrafią uwielbiać w formie skrajnej, tj. patologicznej, vide alkoholizm, realne zachowania przemocowe, konflikty z prawem, po bardziej "wygładzone" akcje typu: regularne zaskakiwanie mnie ma w genach. I to zaskakiwanie również w formie negatywnej. Może i dużo częściej negatywnej.

 

Typu - raz cię zabierze na spontaniczny wypad, raz zniknie bez słowa na parę dni i nie będzie się odzywał. Dodatkowo nadal będzie uwielbiany i "wyczekiwany", nawet jak wykaże duże kłopoty z wiernością.

 

Osobiście wolę inną definicję. Alfa pozytywny. Lider. Dający przykład, za którym podążają ludzie. Z własnej, nieprzymuszonej woli. Wymagający najpierw od siebie, potem od innych. Dla którego stanie w miejscu to cofanie się.

 

Tu masz ciekawą analizę:

 

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kim-naprawde-jest-samiec-alfa/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 16:21, Władimir Władimirowicz napisał:

Sam po przeczytaniu kilku artykułów próbowałem być arogancki, rozpychać się na korytarzach, a kto nie chciał zejść z grogi to go z bara

Co za dzban...

 

W dniu 8.12.2021 o 16:21, Władimir Władimirowicz napisał:

O co w ogóle z tym chodzi? Jaka postać filmowa idealnie obrazuje prawdziwego alfa? Nad jakimi cechami należy pracować?

Frank Castle, Punisher. Zeby stać się nim załóż rodzinę i pozwól, żeby zabili ją bandyci.

Niezły też jest Bruce Wayne, Batman. Tutaj postaraj się o adopcję przez krezusa. Następnie starego kropną. Ty pakujesz, jesz i wysypiasz się (ale zarazem ganiasz nocami w Batmobilu) w wolnym czasie zarządzasz biznesem.

Edytowane przez Casus Secundus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.