Skocz do zawartości

Jeden dzień, dwie te same historie z doradzania kobietom. I ten sam - jeden wniosek


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Kobiety mają przeświadczenie, że wszystko im się należy najlepiej podane na tacy. Też zauważyłem brak kultury.

Kolejny raz przykład tego, że kobiety patrzą na własny czubek nosa a reszta ich nie interesuje. 

Współczesnym witaminkom przez gardło nie może przejść słowo cześć do mężczyzny a co dopiero dziękuje.

 

 

 

Też mam takie wrażenie. Facet sie odwdzieczy raczej, a kobita ni chuja. No more mr niceguy. Na szczescie red pill duzo pomaga w tym temacie :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fury King napisał:

@Wolverine1993 raz na 11 razy potraktowała Cię jak człowieka, 10 razy jak powietrze, a Ty podjarany opowiadasz jakie kobiety są fantastyczne bo kilka dni w miesiącu zachowują się jak ludzie. Powinno być chyba na odwrót. 

Skąd wiesz że jestem podjarany? xd 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bernevek napisał:

Jakoś od dawna odechciało mi się, żeby pomagać kobietom. A te dwa przypadki tylko to zapieczętowały.

A kto Ci każe im pomagać, ja np takie Julki wkręcam, sprzedaje fałszywe informację, czerpie z tego ogromną radość ;DDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ace of Spades napisał:

A kto Ci każe im pomagać, ja np takie Julki wkręcam, sprzedaje fałszywe informację, czerpie z tego ogromną radość ;DDD

 

Bardzo fajnie. Karma kiedyś wróci i jak będziesz w obcym mieście to też Ci "pomogą". Co szkodzi pomóc komuś, odpowiedzieć zgodnie z prawdą. A jak ktoś jest chamem i nie podziękuję to o nim świadczy.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ace of Spades

Nie jestem jakiś mściwy, ale w drugim wypadku laski polazły za mną, gdzie pociąg jedzie zupełnie w inną stronę. Miałem się odezwać, ale wyjebangoo. 

Jakoś sprzeczne byłoby to z moimi odczuciami, jakie zostawiły po sobie owe dziewczyny. Miałem się odezwać po tym, jak one ni me, ni be, ni spadaj gwałcicielu przegrywie? Może faktycznie wyglądam jak zbir? Albo wzbudziłem jakieś obrzydzenie czy pogardę? 

 

Serio, muszę sobie rozwinąć wewnętrznego bad boya i po takich pytaniach typu, gdzie znajdą sracz, odpowiadać że ja to nie chodzący znak informacyjny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Lenie, tylko odpoczywają w robocie i kasę dostają za nic. Feministyczna narracja, ale narodziła się już dawno, dawno temu.

 

Jakbym słyszał swoją EX - "co ty tam robisz w pracy, pójdziesz trochę pogadasz i tyle" - zapomniała o tym, że aby trochę pogadać to trzeba skończyć dwa fakultety plus 20 lat doświadczenia. I tak wygląda babskie pojmowanie tego co robi facet w pracy.

 

Naprawdę wyjątkowo można spotkać rzeczową babkę co ma poukładane w głowie. Większość niestety w relacji z mężczyzną ma tylko jakiś interes do ubicia, przy okazji udając wielką miłość, na co większość facetów daje się złapać.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yrl napisał:

Karma kiedyś wróci

Nie ma żadnej karmy, chyba, że dla zwierząt  :P

Po za tym, nie ma takiego złego uczynku, który nie zostałby nagrodzony :)

 

PS. Spoko Ziomkom zawsze pomogę.

1 godzinę temu, bernevek napisał:

Serio, muszę sobie rozwinąć wewnętrznego bad boya

Spoko, nie musi być BadBoy, więcej luzu, dystansu, nie jesteś nikomu nic winien a już na pewno nie jakimś przypadkowym Jukom. 

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, yrl napisał:

Ja tam czuje się nieswojo jak 18 letnia dziewczyna z okolicy (którą chętnie bym jeszcze ukuł) mówi mi dzień dobry

comment_1581614633e41uJygmHdIzUtcuq0Txs4 

I zaczynasz bajerę jak równy z równym :D

 

 

Co do tematu to ja już od dawna nie pomagam obcym kobietom. Raz sobie siedzę w aucie na parkingu, fajna pogoda, szyby uchylone i podchodzi do mnie feminoid na etapie ściany, coś tam mówi że musi jechać ale kapcia złapała, od razu czy jej koło wymienię, chyba nie muszę mówić że temat zapłaty nie został poruszony? Tak samo jak jej koło, odrzekłem grzecznie dla pani że mechanikiem nie jestem i ja takich rzeczy nie umiem robić(zwłaszcza obcym osobom na krzywy ryj). 

Także nie polecam się nieznanym kobietom.

 

 

Wśród znajomych kobiet chętnie pomogę, ale sukcesywnie uczę że daj to chiński sprzedawca jaj. Wystarczy wywiesić cenę i od razu szacunek większy, a to moje imię zdrobnią, a to podziękują czy poproszą nawet jeśli chodzi o zwykłe podanie pierdoły w zasięgu mojej ręki. Jedna gdzieś się autem wybierała, chciała żeby płyny jej sprawdzić i filtr powietrza wymienić - nie ma problemu, avec plaisir ale ja chcę od Ciebie to i tamto, wykonała jak rozkaz. Od razu jakoś tak przyjemniej :)

 

Nie ma co oczekiwać kultury w ustawieniach domyślnych, najpierw trzeba sobie samemu poustawiać. 

 

Były tutaj teksty "bo nie jesteś czadem blablabla". W jakimś show typu big brother był naprawdę przystojny gościu, ale charakter niczym ciepła klucha, panie szybko straciły zainteresowanie. Także sam wygląd to nie wszystko, są rzeczy które łatwiej zmienić.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim kobietom z twoich dwóch sytuacji po prostu się należało udzielenie informacji. Po co te panie miały dziękować, skoro są kobietami i je trzeba traktować z szacunkiem a dodatkowo służyć zawsze. W ogóle mogły te kobiety z tych dwóch sytuacji pomyśleć iż właśnie im powinno podziękowanie iż na Ciebie trafiło do udzielania informacji. 

Da się zawieść licząc na wdzięczność u kobiety. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.