Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zupełnie szczerze i obiektywnie, to dziewczyna niewątpliwie jest ładna, ale czy nadaje się na miss świata, to nie wiem. Jak dla mnie jest przerysowana. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jest tak, że to nie te najładniejsze wygrywają.

Niby to tylko moja opinia i gusta są różne, ale czytając komentarze na jej temat, można stwierdzić, że wielu osobom się nie podoba.

Paulina Krupińska mi się zdecydowanie bardziej podoba, ale to tylko mój gust. Uważam, że jest przepiękna.

Z drugiej strony fajnie, że Polka w końcu wygrała.

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Angel_Sue napisał:

Tak zupełnie szczerze i obiektywnie, to dziewczyna niewątpliwie jest ładna, ale czy nadaje się na miss świata, to nie wiem. Jak dla mnie jest przerysowana. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jest tak, że to nie te najładniejsze wygrywają.

Oglądałem ten konkurs piękności i w tej grupie kobiet z całego świata,

nie było ładniejszej, bo wszystkie inne Panie były brzydsze. 

https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/miss-world-aneta-kreglicka-byla-pierwsza-polka-z-tytulem-miss-swiata-oto-jej-kariera/clelcwj

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kobieta, ale dla mnie mało subtelna, a makijaż tylko to uwydatnił. Wygląda dość wulgarnie.

Wolę inną polską Miss- Kręglicką. Łączy wyrazistość z eterycznością, co w rezultacie tworzy tą sensualność, a nie tylko seksapil. W tym względzie miss 2021 wypada blado.

 

z25443952V,Aneta-Kreglicka.jpg

 

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/cb367113d5b8482038f2ded34785fda04db75602.jpg

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 23:18, Iceman84PL napisał:

Jak dla mnie taka 7/10 SMV czyli ujdzie. 

 

Dla mnie też jest 7/10. 🙂

 

Widziałem w Polsce w realu wiele ładniejszych kobiet i ona nie powinna być nawet Miss Polonia, nie mówiąc już o Miss World. 

 

Rozmawiałem o konkursach miss z kilkoma naprawdę bardzo pięknymi kobietami i one powiedziały, że wokół takich konkursów są układziki i dziwne klimaty. 

 

https://natemat.pl/141403,korona-za-seks-newsweek-o-ciemnych-stronach-wyborow-miss

 

"Sponsor pozwalał sobie na znacznie więcej niż mógł. – Był, nachalny, wydzwaniał – opowiada dziewczyna. Czekał na nią w sypialni i chciał, aby z nim spała. Kiedy poskarżyła się organizatorowi, w odpowiedzi usłyszała, że to główny sponsor, więc „mogła się tego spodziewać”. Miała dość, odważyła się publicznie opowiedzieć o ciemnych stronach wyborów i lawina dyskusji ruszyła."

 

"Szybko okazało się, że nie jest sama. Przyznaje, że zaczęły odzywać się do niej inne dziewczyny, które również były w ten sposób traktowane. Dostawały oferty wprost: korona za seks. Niektóre – niestety – godzą się na taki układ."

 

A potem ludzie się zastanawiają dlaczego konkursy miss wygrywają dziewczyny, które wcale nie są najpiękniejsze. 😂

 

https://www.o2.pl/artykul/18-spowiedz-dziewczyny-mafii-od-wyborow-miss-do-prostytucji-6311163409447041a

 

"– Dziewczyna była brzydka, niska i do tego bez wyrazu – Anna nie oszczędza konkurentki. – Ale jakimś cudem przeszła pomyślnie casting. "

 

Chyba wiadomo o co chodzi. 😂 Zrobiła gałę komu trzeba, to przeszła casting. 😂

 

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23284199,polskie-celebrytki-pracowaly-jako-luksusowe-prostytutki-w-dubaju.html

 

"Polskie celebrytki pracowały jako luksusowe prostytutki w Dubaju. "Jedna z nich wygrała konkurs Miss Polonia"."

 

Zupełnie mnie to nie dziwi. 🙂

 

21 minut temu, Lalka napisał:

Mi też się nie podoba, przeciętna. 😕 

 

Bez przesady w odwrotną stronę. 🙂 Ona mimo wszystko jest ładna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Armengar napisał:

Widziałem w Polsce w realu wiele ładniejszych kobiet i ona nie powinna być nawet Miss Polonia, nie mówiąc już o Miss World. 

 

Dokładnie tak.

Pamiętam jeszcze 10-15 lat temu takie "7/10 SMV" kobiety były na wyciągniecie ręki dla przeciętnego beciaka a dzisiaj zapomnij bo tylko dla wybranych😆

Dałem w cudzysłów bo to w makijażu tak wygląda bez to pewnie 5.

Przeważnie to co chodzi po polskich ulicach to 3-6/10 SMV, rzadko można spotkać lepsze do tego naturalnie pięknych bez makijażu to jak szukanie igły w stogu siana.

To pokazuje jak na przestrzeni lat zmienił się obraz kobiety, jej uroda i jak pogorszył rynek matrymonialny gdzie mężczyźni mogą co najwyżej wyjadać resztki z pańskiego stołu.

 

Tutaj kilka fotek poszczególnych miss oceńcie sami czy p0lska witaminka jest taka najładniejsza😁

 

Miss Universe

Indie - Harnaaz Sandhu

Miss Universe 2021. Wygrała Harnaaz Sandhu. Jak wypadła Agata Wdowiak?

 

Miss International

Tajlandia - Sireethorn Leearamwat

Zar De Misses : Bint Sireethorn Leearamwat | MISS INTERNATIONAL 2019

 

 

Miss Grand Internacional

Wietnam - Nguyễn Thúc Thùy Tiên

Nguyễn Thúc Thùy Tiên: Vướng ồn ào quỵt nợ vẫn xuất sắc thắng Miss Grand  2021

 

Miss World

USA - Milf - Shaylyn Ford

Shaylyn Ford of America wins Mrs World 2022 – The Great Pageant Community

 

Miss Earth

Belize - Destiny Wagner

 My phone is blowing up" says Destiny Wagner, Miss Earth 2021, as  congratulations pour in

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie żadna miss ale urocza dziewczyna w dodatku to jest idiotyczne by oceniać kogoś urodę na podstawie tony nałożonych kosmetyków.

 

Niech zmyją tym całym miss te wszystkie upiększace, farby i inne masakry to wtedy mamy szansę obiektywnie ocenić urodę kobiety. 

 

Póki co to oceniamy coś nieprawdziwego, co nie istnieje nawet w świecie realnym.

(Ja bardzo nie lubię kobiet w makijażach, mnie pociągają naturalne)

 

Niech wstawi zdjęcie po tym jak się obudziła i umyła włosy - tylko tyle jest potrzebne i wtedy możemy ocenić obiektywnie. Póki co to jest absolutnie bezsensowny konkurs, już nie mówiąc o tym że X kobiet by się tam dostać pewno zapłaciło w naturze co przeczy tym, że obiektywnie atrakcyjniejsza, która tego nie chce zrobić, pewno by się nie dostała na wybieg tak czy siak.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.03.2022 o 11:26, Iceman84PL napisał:

Pamiętam jeszcze 10-15 lat temu takie "7/10 SMV" kobiety były na wyciągniecie ręki dla przeciętnego beciaka a dzisiaj zapomnij bo tylko dla wybranych😆

 

Teraz kobiety oglądają profile instagramowe modelek, widzą ich facetów z wysokim SMV i wydaje im się, że im też się tacy "należą". 

 

Potem przeciętna z wyglądu panna ma nierealne wymagania, których nie spełnia przeciętny facet, a ten z wysokim SMV jej nie chce, bo ma lepsze opcje. Do mnie często startowały przeciętne panny, które liczyły nie wiadomo na co. Jeszcze potem było zdziwienie i ból na twarzy, że ja nie chcę. One nie rozumiały, że jeżeli mają SMV 5, to facet z SMV powiedzmy 8 nie jest dla nich. 

 

To się nie stanie, ale moim zdaniem powinno się zakazać Instagrama i mącenia ludziom w głowie wizjami luksusu i bajkowego życia. 

 

 

W dniu 29.03.2022 o 11:26, Iceman84PL napisał:

Tutaj kilka fotek poszczególnych miss oceńcie sami czy p0lska witaminka jest taka najładniejsza😁

 

🤣

 

W mojej ocenie:

 

Indie Harnaaz Sandhu:

 

 

 

"Miss Universe"  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ja znam W POLSCE Hinduski ładniejsze od niej. 

 

Ta Shaylyn Ford to drugie nieporozumienie. Ona wygląda staro jak na swój wiek. Jest z 1984 roku, a myślałem, że jest po 40-ce. Z celebrytek nasza Natalia Siwiec jest od niej starsza o rok, a moim zdaniem wygląda lepiej i trochę młodziej. 

 

Tajlandia i Wietnam słodko wyglądają, o wiele lepiej od tych z Indii i USA. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.