Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss Świata 2021.

 

 

Pani Karolinie gratuluje. 

 

Wśród konkurentek ciekawa byla taka czarna z Afryki, chyba z Wybrzeża Kości Słoniowej - ja tam w kolorach się nie lubuję ale pani ładna. 

 

https://images.app.goo.gl/EbngyS26AGY1unH16

 

 

Więcej p. Karoliny...

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czarnuszki i brązetki wkurwione, zarzucają rasistowskie uprzedzenia. 😆

 

Godzinę temu, RealLife napisał:

Szkoda tylko, że nawet Afrykanie muszą ulegać temu 'matrycowaniu'. Biała, czarna, Azjatka - wszystkie jak z jednej taśmy...

 

A zwyciężczyni - plastik...

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Ładna jest i trzeba się cieszyć że wygrała, ale oczywiście hejterki będą gadać że widzieli/mieli w łóżku lepsze 🤣

 

Tak samo jest w każdej dziedzinie jak Polak/Polka coś osiągnął...

To ja może powiem tak patrząc przez yotuba to nie moja księżniczka :D z czego wynika ze mam inny gust niż większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Staś napisał:

To ja może powiem tak patrząc przez yotuba to nie moja księżniczka :D z czego wynika ze mam inny gust niż większość.

Ale przykładowo to że Lewy nie jest Twoim ulubionym piłkarzem to nie znaczy że trzeba mu umniejszać a nawet krzywdząco hejtowac i wyzywać od drewniaków i tego typu pełno określeń słyszałem od zawistnych hejterkow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Ale przykładowo to że Lewy nie jest Twoim ulubionym piłkarzem to nie znaczy że trzeba mu umniejszać a nawet krzywdząco hejtowac i wyzywać od drewniaków i tego typu pełno określeń słyszałem od zawistnych hejterkow.

Zgadłeś Lewandowski jak i żaden inny nie jest moim ulubionym piłkarze. Nawet nie ma dla mnie większego znaczenia ze gra tu i tam. Po prostu taka ma praca i stał sie rozpoznawalny dzięki niej medialnie. Duża grupa Polaków jest specjalistami tyle że nie w medialnych dziedzinach i nikt o nich nic nie wie i jest ok Tak ze : pokój !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Staś napisał:

Zgadłeś Lewandowski jak i żaden inny nie jest moim ulubionym piłkarze. Nawet nie ma dla mnie większego znaczenia ze gra tu i tam. Po prostu taka ma praca i stał sie rozpoznawalny dzięki niej medialnie. Duża grupa Polaków jest specjalistami tyle że nie w medialnych dziedzinach i nikt o nich nic nie wie i jest ok Tak ze : pokój !

To był przykład tylko i wyłącznie.

 

Chodziło mi o fakt, że w naszym społeczeństwie często gęsto osoby ktore coś osiągają są bardzo mocno hejtowac przez duży procent osób które są po prostu zazdrosne i zawistne.

 

Ja się np wyzbyłem tej złej cechy i życzę każdemu dobrze w życiu 🙂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

To był przykład tylko i wyłącznie.

 

Chodziło mi o fakt, że w naszym społeczeństwie często gęsto osoby ktore coś osiągają są bardzo mocno hejtowac przez duży procent osób które są po prostu zazdrosne i zawistne.

 

Ja się np wyzbyłem tej złej cechy i życzę każdemu dobrze w życiu 🙂

Tacy są ludzie po prostu, nie jest to żadna cecha narodowa.  Na hejtowanie szkoda czasu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Montella26 napisał:

nyomi banxxx

 

No to prawda Nayomi jest o wiele lepsza😁

 

Nyomi Banxxx - Wikipedia

 

11 godzin temu, RealLife napisał:

Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss Świata 2021.

 

Posłuchajcie co nowa mis wygaduje.

Ona ma misję pomagać kobietom by stawały się silniejsze.

Uważa również, że kobiety są silniejsze od mężczyzn i trzeba to udowadniać, podkreślać na każdym kroku.

Kolejna Julka i jej mądrości.

Jak dla mnie taka 7/10 SMV czyli ujdzie. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.