Skocz do zawartości

Dlaczego p00lki kochają ciapatych, murzynów itd?


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Krugerrand napisał:

Temat na forum już wałkowany,

 No mnie zastanawia właśnie, że userzy, którzy są Tu dłużej ode mnie i mają 3-4 x więcej postów zakładają tematy, które na forum są już przer**ne z każdej strony w każdą możliwą dziurę niczym p0lka "mama na peUen etaD", która wróciła do kraju z takim ciemnym przychówkiem po kilku latach spędzonych na Zachodzie. ;) 

 

Czyżby to wpływ wody święconej, która batman pokropił święconkę  zakładających takie tematy?🤔🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

 

Pamiętam, że kiedyś trafiłem na statystyki rozwodów w związkach międzyrasowych w USA. Najmniej trwałymi małżeństwami były te pomiędzy czarnym i białą kobietą, z kolei najbardziej trwałymi małżeństwami były te pomiędzy czarną kobietą i białym facetem.  

 

Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem, chodź się domyślam.

9081863746418ab5dae19edb72ba423076d0f375

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Powodzenia ale beze mnie na pokładzie.

Kiedyś poznałem fajną dziewczynę przez pewne grono, był tam też znajomy mi pakistańczyk, czasami z nim gadałem. Powiedziałem mu że fajna, młoda, chyba będę musiał gdzieś ją wyciągnąć - pokazał mi co do niego pisała, tak jak mówiłeś leciała jak pies na wsi za samochodem.

 

I tak czar prysł, do dziś mnie bierze obrzydzenie że mogę mieć coś z laską lecących na ciapatych. Tfu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik właśnie o to mi chodzi.

 

Dla nas standardy są następujące :

 

Dostajesz całą listę życzeń do spełnienia od podłogi po sufit po której mysia ma już zawsze być "szczęśliwa"

 

Oczywiście jeśli jesteś głupi, zdesperowany albo w najlepszym wypadku nieświadomy spełniasz wymogi mysi chcąc ją uczynić szczęśliwą bo przecież szczęśliwa kobieta jest najważniejsza.

 

Po spełnieniu wszystkich punktów z listy oczywiście nie dostajesz nic poza nadal nadętą roszczeniową mordą i kolejną równie długą listą coraz bardziej absurdalnych wymysłów, której wykonanie również nie przynosi żadnych efektów.

 

I tak możesz robić z siebie idiotę do usranej śmierci.

 

Standardy dla ciapatego :

 

"wyruchaj mnie od razu"

 

______________________________________________________________________________________

 

A jeśli już opowiadamy sobie anegdoty o ciapatych opowiem ci jak byłem z ciapakiem w pizzeri. O tym, że mamy na osiedlu Tunezyjczyka, który żyje już tu prawie 2 dekady i mieszkał w 17 krajach (min na zachodzie) ostatecznie uciekając do polski bo jak sam mówi społeczności muzułmańskie to patola i on nie chce między nimi żyć już nie raz opowiadałem.

 

Stoimy na schodach do pizzeri bo ktoś tam jarał szlugę w między czasie zaczepiają go z 2-3 dziewczyny o numer i w ogóle świrują przy nim pawiana.

 

W knajpie sytuacja się zaostrza, kelnerkom zaczyna odpierdalać zamiast obsługiwać gości skupiają się aby jak najwięcej czasu spędzać przy naszym stoliku i ryć tunezjana o numer/spotkanie.

 

Kulminacja następuje w momencie kiedy dosiada się do nas turbomilfa z dzianym podstarzałym kukoldem (tj ona przysiadła się pierwsza on przylazł za nią) i o mało co nie wskoczy na tunezjana kompletnie olewając swojego frajera (po nim widać, że się gotuje ale się nie odzywa. Nie dość, że baba mu się kurwi to poważny gość w garniaku pewnie na jakimś dobrym stanowisku siedzi z małolatami w dresach przy jednym stole trochę mu to nie pasowało wizerunkowo na pewno).

 

Sytuację "ratuję" kolejna pojawiająca się z nikąd mega nachalna samica mająca mega chrapkę na naszego hebanowego kolegę. Robi się mega zamieszanie, które kukold wykorzystuje aby poderwać swoją milfe za rękę i niemal wybiec z nią z tej pizzeri.

 

Po takich momentach w życiu mówisz sobie "nigdy nie kiwnę palcem aby postarać się o p0lcie, nigdy".

 

ps. tunezjan ma poniżej 170cm wzrostu jakby ktoś dalej fiksował się na punkcie wzrostu......

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jakie ma to znaczenie? Mnie egzotyka jakoś szczególnie nie pociąga, jedynie jako kulturowa ciekawostka, ale nie jako jeden z życiowych celów by coś w tym temacie osiągnąć. Z drugiej strony jestem kompletnie pozbawiony tego niepokoju, że Polki z mojego otoczenia mogą woleć Makumbę czy jakiegoś południowego Adonisa. No wolą i co? Każdy ma jakies preferencje w życiu. Zresztą nie lubię tych wielkich generalizacji w stylu "Polki to wolą to, Polacy tamto". Bo ile tak naprawdę naszych rodaków czy rodaczek przepytano o preferencje? Ja znam co najmniej 3 kobiety, które w luźnej rozmowie orzyanly, że np. murzyni ich nie pociągają, nie i już. Ktoś powie - na pewno kłamały, czarne pały im się śnią. Bzdura, to jest właśnie ta generalizacja jak ja to nazywam - popkulturowa, czyli ruch w McDonalds w weekend oznacza, że Polacy najbardziej lubią śmieciowe żarcie, prawie wszyscy Polacy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I

Uważam że w takich sytuacjach facet ma prawo swoją "myszke" przeciągnąć samochodem gola dupą po asfalcie jak tak jej go brakuje :) Oczywiście aż mu się znudzi :)

 

Zwierze ma więcej godności. Określając takie kobiety sukami obrażamy każdą samicę psa.

8 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Po takich momentach w życiu mówisz sobie "nigdy nie kiwnę palcem aby postarać się o p0lcie, nigdy".

Dlatego ja nie mówię nie, ale nie jednej pani na pierwszym spotkaniu kazałem wprost wypierdalać. Szony w ludzkiej skórze.

 

Oczywiście można to za mordę trzymać nawet z dobrym skutkiem, ale komu się chce na dłuższą metę walczyć wiecznie ze wscieklizną? Ja podziękowałem. Himalajka albo won :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Ale to nie chodzi o samą narodowość tylko rasę. 

No właśnie nie tylko o rasę. Nie wiem czy byłeś w ogóle w Azji ale ja mieszkałem kilka lat na dalekim wschodzie i nie potwierdzam, że rasa biała daje ci jakieś fory poza pannami z zacofanych krajów gdzie ludzie myją się w misce.

Przede wszystkim ważny jest wygląd, wzrost, itp. tak jak wszędzie (możesz być hindusem ale będziesz miał branie jeśli wyglądasz jak perski książę). Po drugie, ważna jest pewność siebie, bezpośredniość, cechy, których azjatyccy faceci nie mają. Oni często gęsto są jak nasze kuki, będą miesiącami urabiać dziewczynę ale wielu z nich już nawet nie próbuje, tak jak na zachodzie. Po trzecie jak nie jesteś z jakiegoś kraju, który oni fetyszyzują to możesz się zdziwić bo lasce opadnie entuzjazm jak tylko się dowie, że nie jesteś native speakerem jakiegoś języka, którego ona chce się nauczyć albo nie zabierzesz ją na wakacje do rodziny do Paryża. Po czwarte, obcokrajowiec jest często kojarzony z niskim statusem społecznym (w Azji) bo dużo ich tam przyjeżdża aby żyć na minimum ucząc angielskiego, itp.

Dodatkowo oni niekoniecznie wiedzą o lewicowym spierdoleniu zachodu. Mnie zdziwiło jak niewiele wiedzą o zachodzie w ogóle (no chyba, że tacy co się wyjeździli). Wszystko przechodzi przez filtr ich popkultury.

 

W skrócie biały może mieć lepiej tylko od strony wizualnej (większy, bardziej męski) oraz charakterologicznej (bardziej pewny siebie, bezpośredni). Jeśli nie masz tych cech to nikt nie będzie walił sobie pod kolor twojej skóry.

 

@Redbad fakt, że #notAll itp. ale coś w tym jednak jest i warto o tym pamiętać. Już nawet nie chodzi o sytuacje jak z antyfaszystą roku (gdzie niewiadomo ilu facetów zaraziło się od swoich kobiet adidasem) ale to jak wiele pań wartościuje faceta ze względu na jego pochodzenie (i cechy fizyczne z tym związane) i czy rzeczywiście chcemy inwestować w kogoś kto został przenicowny przez stado Turasów a nie jest z żadnym tylko dlatego, że oni nie chcieli. Już wspominałem na forum moje czasy studenckie i imprezy dla "erazmusów" (de facto obcokrajowców z różnych części świata), gdzie laski śmiały się z nich ale chodziły bo ciekawość była zbyt silna. Imprez z erazmuskami dziwnym trafem nie było. Ja przynajmniej o nich nie słyszałem. Historii gdzie laska była w rocznych "związkach" z Turkami, z których jeden drugiemu ją "polecał" jak wracał do Turcji a ten drugi jechał dopiero do Polski to też mi się nie chce w całości przytaczać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, nie lecą. I weźcie przestańcie je oczerniać. Żałosne jest to serio. Nie usprawiedliwiajcie swojego braku powodzenia, tym że Polki lecą głównie na kolorowych. 

 

Ogólnie moja dziewczyna mieszka w akademiku z kolorowymi i nie ma tam żadnych ekscesów. Jakiś czas temu jeden taki jej groził. Potrafi pokazać pazur:

 

e6zQLmp.png

 

Przemawiają przez nią silne prawicowe wartości. Ogólnie to ja ją kocham, a ona mnie. I pokusom się nie poddaje, mimo że ma Turków i Nigeryjczyków na piętrze i na sąsiednim też. Mimo, że kolorowy nie jestem. Nie mogę się doczekać, gdy zobaczy pierścionek zaręczynowy! :wub:

Edytowane przez manygguh
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.