Skocz do zawartości

Moda męska. Tshirt


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo też zależy od typu sylwetki, nie polecę nikogo, ale sam swego czasu oglądałem na YT kilka filmików "jak się ubrać". 

Zawsze byłem nieco grubszy i odruchowo nosiłem koszulki XXL albo większe, celem przymaskowania tego, wydawało mi się że wyglądam ok, więc niekoniecznie własne odczucia są tymi najlepszymi.

YT się dowiedziałem, że efekt jest odwrotny i jak dobierać niektóre ciuchy do sylwetki. W pewnym momencie schudłem 15kg i nowe ciuchy kupowałem wg. nowej wiedzy, wyszło super. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. 

Własnie sylwetkę mam ok, rozbudowane bary i plecy, ale biodra szerokie - taka budowa kostna. No i lepiej wyglądam gdy t-shirt mam w spodniach, bo nie poszerzam się w biodrach luźna bluzką. Poślady też rozbudowane, w sensie kształt + brak ulania. Gdy testowo tak się ubrałem, czyli t-shirt w spodnie, to czułem na sobie wzrok kobiet, obczajanie od góry do dołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz, rozważać, to t-shirt nie jest okryciem wierzchnim, a bielizną. Można go założyć pod kurtkę, marynarkę, ale na wierz zdecydowanie lepiej koszulkę polo. Jak nie masz brzucha i spoko sylwetkę, to wkładanie do spodni jak najbardziej pożądane. Do tego pasek pasujący do butów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jaką masz koncepcję na siebie, i jaka to okazja.

T-shirt w spodnie się zdarzał, do tego casual marynarka.

Jak masz płaski brzuch, to główny problem tego połączenia znika.

 

Poza tym - skoro prawdziwy badboy się tak nosi, to czemu Ty nie ? ;>

https://www.youtube.com/watch?v=8zCCAtobNlA

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo koszulek z nadrukami, w których sobie normalnie paraduje po ulicy w sezonach letnich. Głęboko w dupie mam kto co sobie o tym myśli. Nie wkładam ich w spodnie, jedynie przy jesieni czy zimie, bo wygodniej. Moje koszulki, moja sprawa, ręce precz od moich koszulek😁

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2022 o 16:32, WolfSkin napisał:

Elo! Rzuć okiem na kanał YT ZOPHIA stylistka

Dziś obejrzałem sporo jej filmów. Dobry kanał, dzieki.

co do tshirtów w spodniach to mówi o tym w tym filmie w 2:45

 

 

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.