Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu, pamiętam ten film, oglądałem go jako dzieciak i nie potrafiłem zrozumieć jak dorośli mogą być tacy durni, strasznie współczułem małej Kasi :(. Jakiś czas temu, może z 3 lata temu odświeżyłem go sobie, jak dla mnie jeden z najlepszych polskich, bardzo wymowny i wzruszający.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lat minęło, niewiele się zmieniło w polskich Sądach...

 

Ale trochę się zmieniło - kolega od KILKUNASTU lat walczy o prawa do widzeń z córką. Matka ciągle uniemożliwia zasądzone wizyty...!

W końcu Sąd tak się wkurwił, że dowalił matce KARĘ 1000 zł na konto ojca, ZA KAŻDĄ NIEZREALIZOWANĄ WIZYTĘ! (trzy razy w tygodniu)...

Myślicie, że TERAZ matka pozwala widywać ojcu córkę się ? Heh...TAK, zgadliście - dalej nie pozwala! Śmieje się w nos pizda...

Gość już ma prawie  300 000 zł nazbierane, tylko - jak to ściągnąć z mamusi?...

Kolega rozważa pozwanie Polski do Strasburga o to , że państwo nie potrafi wyegzekwować wyroków Sądu od tylu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedBull1973, niewiarygodna historia. Czyli co? Ta kobieta w ogóle nie ma żadnych oficjalnych dochodów, oszczędności, ruchomości ani nieruchomości na siebie, że nie da się jej windykować? Sędzia nie zadał w takim razie pytania "z czego Pani żyje i utrzymuje córkę"?

Na miejscu tego faceta robiłbym wszystko, aby ten dług się chociaż nigdy nie przedawnił, tak aby ona do usranej śmierci musiała pozostać w szarej strefie bez majątku i bez kont bankowych (za parę lat brak konta będzie bardzo uciążliwy). Bo nawet jak dożyje sędziwego wieku, to raczej i tak nie będzie miała emerytury z której można by ściągać, skoro żyje cały czas poza systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny film dobrze że ten babsztyl na końcu spada z budynku. Ta scena jak ona zabija tego jego kolegę a potem z wanna zrobiła na mnie duże wrażenie jak kilka lat temu oglądałem.

 

A co myślicie o tym filmie? Bo według mnie też jest fajny może trochę za bardzo schematyczny ale pokazuje polskie realia. Polecam.

http://www.filmweb.pl/film/Prawo+ojca-1999-828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.