Skocz do zawartości

Cześć


maVen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy, mam na imię Krzysiek, trafiłem tu po przeczytaniu publikacji KOBIETOPEDIA, można by rzec że książka ta otworzyła mi oczy na wiele spraw związanych z moim życie i moimi nieudanymi związkami, sporo lat straciłem robiąc te same błędy i nie rozumiejąc czemu dostaje w głowę. Ale lepiej późno niż wcale poznać schematy działań człeka tudzież kobiety aby życie nabrało kolorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

 

1 godzinę temu, maVen napisał:

szkoda że wcześniej nie wiedziałem o tym forum ... nie musiałbym chodzić do psychiatry i doszukując się w sobie czegoś wadliwego nie łykałbym tych gównianych leków

 

Psychiatry czy psychologa?

 

Pisz co Ci wynaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maVen napisał:

... przebyta reakcja adaptacyjna F43

Czyli cos co trafia każdego człowieka, gdy życie zakręca w złą stronę lub lęk nieuchronnych i bliskich wydarzeń przerasta osobnika. Kwestia długości i formy adaptacji. Jeden zacznie chlac, drugi machinę ręką, trzeci zamknie sie w sobie... Rozumiem, ze ból istnienia juz Ci minął i kumasz teraz, ze rzeczami na które nie mamy wpływu nie należy sie przejmować?

 

Witam ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, XYZ napisał:

Rozumiem, ze ból istnienia juz Ci minął i kumasz teraz, ze rzeczami na które nie mamy wpływu nie należy sie przejmować?

 

Powiem tak, walec kilka razy po mnie przejechał ale dopiero niedawno mnogość wydarzeń spowodowała że byłem na kolanach. Trochę mnie wszystko przerosło i różne miałem myśli. Psychiatra jak się tego spodziewałem już na wstępie określił że nie rozwiąże moich problemów ale przepisze mi leki po których będę normalnie funkcjonował. Na necie siedząc kolejną bezsenną noc trafiłem na artykuł który mnie zaciekawił a później na książki Pana Marka i ostatecznie forum. Panowie to było jak zimny prysznic. Szok który czasami sprawia że aż trudno mi uwierzyć w to wszystko. Te wzorce i schematy działań kobiet czy nawet jak funkcjonuje nasza psychika ..... tyle lat psu w dupę. Jeszcze wiele pracy czeka mnie zanim zmienię swój wzorzec zachowań swoje myślenie ale jestem mam nadzieje ze na dobrej drodze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.