Skocz do zawartości

Videorekorder/wideorejestratory


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o rady dot.polecenia dobrej kamerki do samochodu. 

 

Po ostatnich irracjonalnych doświadczeniach w trasie :

 

kobitka wymusiła mi na rondzie, zatrzymała się, drze się przez szybę do mnie; całe rondo stanęło, a ta 10 sekund się drze, trąbienie ją jedynie jeszcze bardziej rozkręca; inna baba na skrzyżowaniu ze sygnalizacją świetlną, jako pierwsza na światłach (pas do jazdy prosto, czyli środkowy), co robi... Wysiada z auta i idzie do pobliskiej budki (przy tej krzyżówce) po pieczywo...

Nie zaciągnęła nawet ręcznego, auto jej zaczyna zjeżdżać... Rozumiem, że to skrzyżowanie jest mało uczęszczane, ale takiego kosmosu bezmyślności nie mogę pojąć... 

Czy facet bez spodni wtargnął mi na drogę (pan żulek). 😆😅

 

Dlatego jazda samochodem wyłącznie teraz z kamerą! Co by się móc bronić i nawet mieć z czego się pośmiać...

 

Czego potrzebuję w tej kamerze?

• Opcji wyłączenia wyświetlania prędkości (choć jeżdżę zgodnie z przepisami);

• Łączenia się z telefonem (nie jestem techniczna, chodzi mi o to fajnie by było obsługiwać kamerę telefonem pod jakimś względem, np.obejrzenie na telefonie nagrania; zgrania go na telefon). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.