Skocz do zawartości

Dzień dobry


mksp1317

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie użytkowników forum.

 

Mam 38 lat. Nie mam dzieci, nie byłem żonaty, ale kilka ciężkich historii z kobietami miałem. Teraz już się w LTRy nie bawię.

 

Interesuje się sportem, treningiem, psychologią, relacjami, finansami, rozwojem osobistym.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Edytowane przez mksp1317
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa historia.

Powiem Ci, że nawet nie chce mi się tego streszczać, bo szkoda czasu na to.

Z mojego doświadczenia (niemałego jak na statystycznego mężczyznę), muszę stwierdzić, że spotkałem tylko 2 kobiety na poziomie.

Obecnie żałuje, że nie myślałem głową, a wacławem i zajmowałem się pierdołami. Tyle czasu, tyle kasy, tyle książek nie przeczytanych, tyle żelastwa nie przerzuconego, tyle nerwów straconych na szarpanki z tymi babami. Nie warto było.

 

Ostatnia załatwiła mnie już nie na hajs, a zblokowała mi psa. Ale mam nadzieję, że uda mi się pieska odzyskać.

Teraz będzie trening, siłownia, dobra dieta, książki, żadnego telewizora, wysypianie się, może medytacja, ćwiczenia Qigong, musze też pewne rzeczy przepracować, jesli chodzi o toksyczną rodzinke, zacząć znowu podróżować samemu, wziąć się na poważnie za strzelnice, może uda się wrócić na sporty walki. Troche tego jest.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mksp1317 napisał:

Ostatnia załatwiła mnie już nie na hajs, a zblokowała mi psa. Ale mam nadzieję, że uda mi się pieska odzyskać.

Witaj. Dobrze, że wyrażasz tyle chęci do działania (ogień wewnętrzny do podstawa). Z Twojej wypowiedzi wynika, że sprawa zacytowana powyżej boli Cię teraz najbardziej. Jakie podejmiesz działania aby postawić na swoim? [Warto walczyć]

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę ostatnie graty zabierał to i temat psa zostanie poruszony

 

Red pisał o umowie kupna sprzedaży psa, muszę ją najpierw znaleźć - zobaczę co tam wpisane. Jeśli ja jestem jako właściciel, to lessi wraca ze mną :)

 

No co mam Ci powiedzieć, że pies kocha bezwarunkowo, a kobieta wiadomo. Nie będziemy o oczywistościach rozmawiać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mksp1317 napisał:

Jeśli ja jestem jako właściciel, to lessi wraca ze mną :)

Tak jest :) jeżeli jako współwłaściciel to pies też powinien zostać z Tobą bo kobieta potrzebuje go tylko jako narzędzie satysfakcji, aby Ci wbić szpilę (czyli nie kieruje się zupełnie interesem pieska). 

 

3 minuty temu, mksp1317 napisał:

No co mam Ci powiedzieć, że pies kocha bezwarunkowo, a kobieta wiadomo. Nie będziemy o oczywistościach rozmawiać :)

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.