Skocz do zawartości

Postępowy świat - temat zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

@GriTo: ja też tak czasem mówię, zależy.

Używam też liczby mnogiej żeby nie mówić 'he/she' - zamiast tego mówię 'they'. Nikt mnie jeszcze nie upomniał ani złe nie zrozumiał, a robiłem to nagminnie w robocie.

 

Znacznie więcej mówiąca jest forma 'you was' albo 'he do' zamiast 'does'. Tak mówi margines.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wrotycz napisał(a):

@GriTo: ja też tak czasem mówię, zależy.

Używam też liczby mnogiej żeby nie mówić 'he/she' - zamiast tego mówię 'they'. Nikt mnie jeszcze nie upomniał ani złe nie zrozumiał, a robiłem to nagminnie w robocie.

 

Znacznie więcej mówiąca jest forma 'you was' albo 'he do' zamiast 'does'. Tak mówi margines.

 

 

There is only two genders... Jest to niepoprawnie. 

- they owszem, używa się już od trzydziestu pięciu lat, aby uniknąć wchodzenia w tematy płci, plus zmieniasz na question tagach, aby nie męczyć mniej inteligentnych. 

Czy Cię ktoś nie upomniał - wszystko relatywne, niekoniecznie musiał znać swój język dobrze :) 

Ot, każdy widzi świat inaczej.

 

plebs mówi jeszcze gorzej, "you is" i inne :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wykop.pl/link/7369695/kobiety-vs-mezczyzni-dlaczego-kobiety-potrzebuja-przywilejow-xd

Było, ale warto przytoczyć parę szczegółów:

 

wpisy z reddita, grubą czcionką post, a zwykłą wybrane odpowiedzi.

 

 

 

 

I remember this show. Didn't the producers have to evacuate the women otherwise they wouldn't have survived?

 

Idk about evacuate, but I know the producers had save them twice with emergency supplies. I remember one of the big jug/containers they had for water they put something else in, effectively cutting their water supply in half.

 

They killed a wild pig with just a knife, then put the meat in a container but it got rancid sooo fast. With the tropical humidity and all.

 

Then they threw away their only water container because it smelled bad. It was such a shit show.

 

 

 

 

Not in this season but it was very close. They had to do urine tests and were told they were days away from being evacuated due to massive chronic dehydration.
Like, their urine was ORANGE.

Instead the producers had to tell them to go and get back one of their (of two) water containers back from where they had dumped it, after storing rancid meat in it and being too grossed out to clean it.

The show was also blasted for planting pigs nearby for them to kill so they didnt starve lol. It was two baby pigs and a very obviously sedated adult. (The women kept the pigs as pets for several days while actively starving)

 

They kept them as pets? lol god that’s perfect

 

They called them Sage and Onion, I wish I was joking.

There was also a clip of them seeing some sort of crabs, and just waving them off going 'Bye Mr Krabs!!' Like, ladies PLEASE try to survive lmao

(I know so much because I watched this season like, 2 weeks ago)

 

Apparently when speaking about the show we learn that off camera In the initial boat over the hosts encouraged both teams to fill up on fruits and nuts for calories, the men when at it and the women didn’t because they were worried about their figures, and seemed to just view the experience as going to be like a vacation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piguła po przyjęta. Teraz jak cukierki będzie schodziła nawet na wszelki wypadek. EllaOne. HRA pharma. Za Wikipedia: "8 września 2021 r. Perrigo ogłosiło plany zakupu HRA Pharma od firm inwestycyjnych Astorg i Goldman Sachs Asset Management w transakcji gotówkowej o wartości 1,8 miliarda euro (2,13 miliarda dolarów)." Ciekawe czy w końcu kupili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

Piguła po przyjęta. Teraz jak cukierki będzie schodziła nawet na wszelki wypadek. EllaOne. HRA pharma. Za Wikipedia: "8 września 2021 r. Perrigo ogłosiło plany zakupu HRA Pharma od firm inwestycyjnych Astorg i Goldman Sachs Asset Management w transakcji gotówkowej o wartości 1,8 miliarda euro (2,13 miliarda dolarów)." Ciekawe czy w końcu kupili?

 

15-latki co prawda nie mogą kupić piwa, a nawet energetyka, ale będą mogli kupić tabletkę dzień po :)

 

Ciekawe czy w ulotce jest ostrzeżenie, że mężczyzna też może zajść w ciążę?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.