Skocz do zawartości

Ojciec truje całą rodzinę. Tak tyylko tu to zostawię....Ale qrwa obejrzyjcie.


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś już pisałem, że jakbym miał sprawę w sądzie w jakiejkolwiek z takiego uniwersum  to bym nie przyszedł a nawet jak bym przyszedł to z dupą umazaną nutellą i w pewnym momencie wstał obrócił się i ściągnął spodnie.

 

Serio w socjalizmie to podziała lepiej niż łażenie po psychologach sądowych i płaszczenie się zapewniając, że nadaje się na ojca i inne stawanie na głowie.

 

Tutaj (obejrzałem tylko kilkadziesiąt sekund) gość oskarżany o pedofilie (słusznie czy nie, nie ważne) dostaje dziecko na wyłączność 🤣kiedy wielu facetów bez takich jazd ma ciężko, żeby w ogóle widzieć dzieci raz na 2 tygodnie.

 

Tak jest, umorusana dupa jest dzisiaj warta więcej niż bycie praworządnym obywatelem.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać od razu, że baba kłamie i ciągle coś zmienia, a argument, że w domu nie robił, bo to nie jego absolutne mistrzostwo 😆 Nagła zmiana tematu, bo on w domu nie robił tyle, co ona chciała. Niewolnika się zachciało, chłop nie chciał robić to został pedofilem. Co za chore babony.

 

Żadnych małżeństw i robienia dzieci tym bardziej bez rozpoznania, co za kobieta, historia rodziny i tak dalej.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Kiedyś już pisałem, że jakbym miał sprawę w sądzie w jakiejkolwiek z takiego uniwersum  to bym nie przyszedł a nawet jak bym przyszedł to z dupą umazaną nutellą i w pewnym momencie wstał obrócił się i ściągnął spodnie.

To dostałbyś karę porządkową w postaci grzywny. Poza tym mógłbyś zostać skierowany na przymusowe badania psychiatryczne.

Poza tym pomysł jak z Monty Pytona. Ha ha ha. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Legionista napisał:

To dostałbyś karę porządkową w postaci grzywny. Poza tym mógłbyś zostać skierowany na przymusowe badania psychiatryczne.

 

W normalności tak.

 

23 minuty temu, Legionista napisał:

Poza tym pomysł jak z Monty Pytona. Ha ha ha. 😀

 

No właśnie sens mojej wypowiedzi był taki, że rzeczywistość często takową przypomina.

 

Podejrzewam, że w niektórych przypadkach wstanie i powiedzenie do sędziny "jestem uzależniony od ćpania, alko, hazardu i spłukany róbta co chceta" skończy się lepiej niż dla niejednego, który się stara.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bassfreak napisał:

Widzę że nie tylko ja wpadam na takie metody resocjalizacji 🤣

Przerobić na karmę dla świń. Potem zarżnąć świnie i zrobić dobrą wędlinę oraz wędzonki. Obornikiem użyźnić działaczkę i cieszyć się dorodnymi warzywami.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.