Skocz do zawartości

Już nie mogę wytrzymać z ludźmi autentyczne


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.05.2023 o 11:55, Montella26 napisał:

Drugi lvl 38. Cały łysy 115 kg. Ze juz taki jestem i pokazuje palec. By dwa miesiące później przyjść do mnie o poradę jak tego dokonałem. I że on też by tak chciał. 

Plus dla typa że się zreflektował i ogarnął swoją zazdrość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał:

Tak czytam te twoje komenty na tematy cielesne i dochodze do wniosku ze masz maly skill w relacjach miedzyludzkich . Podpowiem ci tylko tyle ze gdybys umial operowac sarkazmem na poziomie podstawowym mialbys juz ich z glowy .

Tak wiem. Odbijałem. Ale w pewnym momencie to już było zbyt dużo naprawdę. 

Teraz ja zacznę chodzić i cisnąć im że są ulani i od tego są same choroby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Montella26 napisał:

" ja ci kurwa zdjęcie zrobię jak się przebierasz. Ta Twoja klata. Dac Ci jeszcze stringi" 

" za bardzo dbasz o wygląd, za dużo na siłowni siedzisz" 

Odp na pierwsze : Jeeezu człowieku, dziwne fetysze masz ( i w szczery śmiech ale nie wredny tylko taki szczery).

Odp na drugie: No wiesz, hmmm właśnie chyba za mało, mógłbym wyglądać jeszcze lepiej... (poważnym tonem).

 

Poza tym, prawdą jest że w pewnych kręgach społecznych człowiek normalny będzie miał pod górkę... musisz zmienić pracę i tyle.


Sam pracowałem fizycznie, to niestety prawda, często fizyczny ma jakieś defekty charakteru bo łopatą może machać byle kto... i no niestety fizycznie często robią patusy.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Montella26 napisał:

Tak wiem. Odbijałem. Ale w pewnym momencie to już było zbyt dużo naprawdę. 

 

Miales problem z jakimis doopencjami w tej pracy , teraz zbierasz plony . Jak bedziesz mial dystans do siebie i  januszy to bedzie ci latwiej . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał:

Miales problem z jakimis doopencjami w tej pracy , teraz zbierasz plony . Jak bedziesz mial dystans do siebie i  januszy to bedzie ci latwiej . 

Bardzo prawdopodobne, że pani się mści. Nagadała a kukoldów nie brakuje. Tak czy siak wygrałem. 

 

Najważniejsze to robić coraz lepsza forme. Mieć coraz więcej siły i coraz lepsza kondycję i wyjebane na nich

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, t0rek napisał:

Tylko dla Ciebie to walka, a dla nich dzień jak co dzień...

Też mi się tak wydaję, że te wszystkie osoby co po pracy przychodzą do domu, mają robotę i ludzi co tam pracują w nosie. Dzień jak co dzień.

W dniu 4.05.2023 o 13:55, Arthur Morgan napisał:

 

Dokładnie. Odbijać piłeczkę tylko mocniej :D 

Odbijanie piłeczek.

Przydatny filmik jaki mi pomógł tylko, że po angielsku :)

 

@Montella26

Jakby tak zmienić te pracę na jakąś inną? Doraźne rozwiązanie. Atmosfera w zespole słaba i odechciewa się pracować bo niektórzy mogą wysysać z Ciebie energię poprzez te np. umniejszania.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom tego forum systematycznie spada, sądzę że już nawet raz na kilka miesięcy tu nie wejdę. 

Trochę dystansu do siebie i otoczenia, zobaczysz jakie życie stanie się łatwe. 

Problem o którym piszesz to problem który sam stworzyłeś.

W swojej głowie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.