Skocz do zawartości

Namaste (daj mi bezfluorową pastę!)


999Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie samczyki :> Jestem Przemkiem i mam 20 lat. Forum znam od początku, a naszego Najdłuższego Samca od jakichś 2 lat. W sumie nie wiem co tu pisać, ale coś napiszę :P Zaczęło się od podryw.org gdzie był początek mojej fascynacji psychologią. No i tak z czasem wyszedł ze mnie ogarnięty samiec, student psychologii :P


P.S. Post motywowany ostrzeżeniem za brak avatarka i tego wpisu :lol:

Edytowane przez 999Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm pikaczu fajny nick, no ale to nie ja XD tzn. on to nie ja ^^ Chociaż zdarza mi się pisać Przemeg ^^ Najdłuższy samiec to ojciec założyciel, chciałem trochę się podlizać :P Boicie się psychologów, bo w większości to idioci którzy niezbyt się rozwijają(siebie i swoją wiedzę) i sami mają ze sobą problemy. Trochę współczuję wam, że potraficie po jednej rzeczy ocenić czy ktoś jest dobry czy też nie XD No ale z drugiej strony to zrozumiałe, psychologowie to idioci xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, 999Przemek napisał:

Boicie się psychologów, bo w większości to idioci (itd.)

Jeszcze student a już spec-diagnosta. Ech. Miej na względzie, że ludzkość na długo przed Tobą naprawdę sporo osiągnęła.

Poza tym, nie sądzę, żeby ktokolwiek tu się bał psychologów/psychiatrów/psychotyków.

 

Trochę współczuję wam, że potraficie po jednej rzeczy ocenić

to byłaby genialna cecha, której można co najwyżej zazdrościć a nie współczuć jej posiadania.

 

Anyway, cześć.

Edytowane przez Rnext
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Assasyn napisał:

A ja wam mówie ze to alter ego @Pikaczu ?

 

Pszemeg, czy to Ty? ?

 

Witam.

 

No jasne kurwa ze nie ja a kto?%-)jeszcze sie nie dogadałem z druga pułkulą muskofą%-)

 

 

3 godziny temu, red napisał:

 

Coś ty, Pikacz by zrobił nick @Przemeg AC/DC

pszemeg.mam na imie pszemeg%-)


Witaj ziomus na forum.znaczy witam ja siebie na forum.ciebie w sumie%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka XD Co was tutaj tak odbyty bolą... zluzujcie :P ataki jak w gimbazie xD no cóż, w końcu jestem nowy i trzeba dojebać, w końcu to polskie forum xD

 

W sumie ja też trochę wyolbrzymiam (mam nadzieje) :P

Edytowane przez 999Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.