Skocz do zawartości

Trenerzy personalni itp.


capsloc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale to jedyny bliski jaki znalazłem. 

Ile płacicie miesięcznie za jakiś coachów/trenerów personalnych/zwał jak zwał? Jakie parametry zdrowia/treningu/odżywiania wam poprawiają i omawiają? Jestem ciekawy. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam z ich pomocy, ale siostra od jakiegoś czasu korzysta (coś między pół roku a rok) i za 200zl miesięcznie ma dietę/trening/rozpiskę supli. 

Super zadowolona, mega progres siłowo wizualny. 

Szczegółów nie znam, ale chłop przygotowuje ludzi pod zawody, z sukcesami, także na pewno ogarnia temat.

I ta cena to dosyć niska, bo wielu innych w Wlkp to 350-500zl miesięcznie wołają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem takie oferty, pewnie zostane wysmiany, i nie zdziwie sie, ale ja za swojego daje 2000 miesiecznie. Z moim zdrowiem od zawsze bylo slabo i znalazlem goscia na ig, ktory calkiem sensownie mowi o zywieniu oraz o tym, co najbardziej szkodzi. Mam oprocz tego co wymieniles u twojej siostry interpretacje wynikow badan krwi i poprawe parametrow krwi. No i przyspieszenie tempa metabolizmu, bo mam wolny. Generalnie daze do jak najwyzszego poziomu testosteronu, natomiast jak zobaczylem kiedys propozycje Pawla DSM (pewnie mozecie go kojarzyc :D) za 600 zl, to poczulem sie z lekka oscamowany. Wiecie, ja w desperacji z moim zdrowiem i lenistwem chwycilem sie tego, ale teraz czuje sie, jakby to byla zbyt wysoka cena. Jestem mlodziakiem, na niedlugo mieszkam jeszcze z rodzicami wiec jak pojde do roboty, to jeszcze przezyje -2000 zl z pensji,a bede mial solidna motywacje. Ale czuje ze to za duzo jak na to, co tam jest a co oferuja inni. Ba, czuje sie wrecz, ze moze nie potrzebuje trenera (lub TAK DROGIEJ uslugi), bo moze z czasem wszystko sie polepszy w miare aktywnosci i wystarczy google lub dobry lekarz do badania? To też po to zalozylem tego posta, zeby podyskutowac o tym z wami. 

@Majlooo

Edytowane przez capsloc
Odpowiadam na posta tego uzytkownika
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał za kilka miesięcy sam się za to zabrać, skupić się na optymalizacji zdrowia, mając na celu poprawę zdolności kognitywnych, za pomocą zmian w żywieniu oraz stylu życia. Myślałem na początek o 100 PLN za 50minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Magos Dominus said:

@Anabol chyba jest trenerem albo źle wywnioskowałem z jego postów. Może powie jak to wygląda.

Sam nie korzystam z takich usług.

Wszystko zależy od podejścia, wiedzy, papierów, doświadczenia i "medialności" trenera. Ja wypełniam niszę z racji wykształcenia i konsultuję głównie zawodników stosujących doping/osoby spoza siłowni zgłaszający problemy hormonalne. Pracuję tylko on-line i pobieram 500-1500 PLN/mies. w zależności od wymagań które stawia klient (przeważnie stopień zaawansowania = stopień mojego zaangażowania i potrzeb co do "wiedzy tajemnej"). Ale tak generalnie to wyróżniłbym 3 główne kategorie:

 

1) Trenerzy "medialni" prowadzący intensywnie SM -> u nich kompletna rozpiska doping+żywienie+dieta to przeważnie 300-600 zł, ale jest to totalnie generyczne podejście z minimalnym wysiłkiem, dziesiątki jak nie setki klientów do obsługi w miesiącu nie pozwala na inny sposób prowadzenia działalności. Kupując od nich plan możesz z pewnością liczyć na progres bo bazuje na podstawowych aspektach rozwoju kulturystycznego (biologiczne prawidła), ale zapomnij o indywidualnym adresowaniu wypływających kwestii.

2) Podrzędni trenerzy z siłowni sieciowych, przeważnie po/na dietetyce lub fizjoterapii -> świetny wybór dla początkujących (nauka fundamentów f2f), przeważnie trening kosztuje 150-200 zł/1h (z czego >50% prowizji pobiera klub) i w tym masz zaplanowaną ścieżkę treningową, ułożoną dietę. Przeważnie brakuje im doświadczenia specjalistycznego i sami nie reprezentują swoją sylwetką zbyt wiele.

3) Osoby mojego pokroju, jest ich trochę w sieci ale to zdecydowana mniejszość. Nie stawiamy na hype tylko na jakość usług, mamy sporo doświadczenia praktycznego i dużą wiedzę teoretyczną. Pracujemy on-line bo naszym zadaniem jest naświetlenie strategii i stworzenie złożonego planu który egzekwują podopieczni znający dobrze podstawy. Jeśli chcesz dobrego trenera w tej kategorii te 500 zł/mies. prowadzenia to absolutne minimum. Ja za kompleksową opiekę (trening+żywienie+doping) nie biorę się poniżej 1200 zł obecnie.

 

Jak masz jakieś specyficzne pytania to zapraszam.

Edytowane przez Anabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@capsloc kup sobie książę Toma Venuto ,,Spalaj tłuszcz, buduj mięśnie”. Bardzo fajnie, prostym językiem opisał wszystko- ta wiedza Tobie wystarczy.

 

Dla mnie 2000 zł jest zdecydowanie za dużo i nie płaciłbym tyle. Kiedyś nikt nie potrzebował trenerów personalnych i dawał radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Trener na bombie ty będziesz myślał, że się zrobisz jak on gdy Ci sprzeda magiczną dietę kopiuj wklej z pizdy dla każdego to samo. Idź pan w chuj. Kiedyś człowiek był głupi i wierzył w te pierdololo o ryżu i kreatynie. :D

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 PLN a ciało mam jak młody Bóg. 

Doświadczenie, wiedza z neta, wymiana informacji z kolegami z siłowni + najważniejsze POZNANIE WŁASNEGO CIAŁA w zupełności wystarczy aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki a więc cieszyć się zdrowiem i fajną sylwetką.

 
Ale ja zaliczam się pomału do ludzi starej daty, gdzie przygodę z siłownią zacząłem u kumpla, który jedyny w miejscowości miał ławeczkę i trochę odważników. Zbierało się 10 chłopa i ogień. Później pojawił się internet a więc szukanie wiedzy. 
Teraz mam wrażenie ludzie chcą iść na łatwiznę i myślą że jak zapłacą to już wszystko się samo zrobi. Motywacje trzeba znaleźć w sobie a wiedza dzisiaj jest ogólnie dostępna dla każdego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@capsloc 

Jestem twoim rówieśnikiem.

Zamiast wydawać hajs na trenerów, catering i inne pierdu pierdu to ćwicz w domu, parku etc. Jest sporo miejsc do podciągania się na drążku.

Nie pij, nie pal. Unikaj cukru i fast foodów. 

Tyle Ci wystarczy,

Obejrzyj na YT gościa Fraser Wilson. Stopniowo rób takie ćwiczenia jak on.

 

Edytowane przez Lannes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego, który jest trenerem i uczęszcza ze mną treningi. Jako że znajomy, to bierze po 100 od treningu (~1,5h+) i widzę zajebisty progres w skali miesiąca. Wiem, że bez niego nie uzyskałbym podobnych rezultatów, ponieważ daje mi wiedzę + poprawną technikę + kiedy stoi obok mnie, to wiem, za co płacę, jaki chcę mieć efekt i motywuje mnie to do jeszcze lepszego treningu. Na początek można pochodzić na różne grupy zajęciowe (ja tak chodziłem przez wiele lat, crossfit/śianka/kalistenika 2x/tyg), ale IMO nic nie da Ci tak szybkich efektów jak indywidualne podejście. Od siebie jeszcze rozpisał mi dietę i daje wskazówki do mierzenia parametrów i badań -> to taki dodatek.

2000PLN to byłoby dla mnie za dużo, mimo że mieszkam w Wawie i tanio nie jest:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.