Skocz do zawartości

Jutuber który wyśmiewał redpill i przedmiotowe traktowanie kobiet, znęcał się nad byłą dziewczyną


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał(a):

Ilekroć widzę rozmaitych umoralniaczy - czy to w jutjubach, czy to w TV, czy to w polityce (a zwłaszcza w polityce) - to zastanawiam się, co tam pod tą skorupką siedzi...

Coś jak rozmaite antytęczowe marsze chłopców spod znaku falangi, gdzie co drugi jest kryptogejem. Jest nawet jakieś oficjalne nazewnictwo takiego mechanizmu...

 

IMO Projekcja, wyparcie i racjonalizacja, to święta trójca kabotynów, usilnie moralizujących innych. 😊

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga Tak jak piszesz nie można Gonciarza i Gargamela wrzucać do jednego worka z gorszymi ale mnie przynajmniej, głównie chodzi o to że reprezentują sobą DOKŁADNIE te postawy, które krytykują.  Też nie śledzę tematów, gdzieś przy scrollowaniu facebooka czy serwisów, mi się coś wyświetli. Także nie wiem jaka jest reakcja Julek ale IMO powinny zdać sobie sprawę, że feminiści (na jakiego pozował np. Gonciarz) to niekoniecznie tak bardzo chcą ich "dobra" (jakkolwiek one sobie je definiują).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek Kśek Gonciarz wydał dzisiaj 10 minutowe expose.

 

Jakoś po 5-6 minucie jest ten wątek zdjęcia z lotniska, gdzie pani pośrednio go namawiała do tej sytuacji, a później

wykorzystała zdjęcie z wiadoma kartką jako argument za zbydlęceniem Gonciarza. 😊

 

IMO w większości się wybronił, chociaż odbiór na ten moment jest średni, 64% lajków, 36% dislajków.

I jak sortuje się komentarze od najnowszych, to widać, że sporo osób nie wzięło nawet tego materiału pod uwagę i jada po gonciarzu jak masełkiem po chlebku.

 

Ja mam do niego neutralny stosunek ogółem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Jakoś po 5-6 minucie jest ten wątek zdjęcia z lotniska, gdzie pani pośrednio go namawiała do tej sytuacji, a później

Ok czyli czegoś takiego ogółem nie było. 

 

BTW jak odczytujesz udział lików i dislików? Mnie to jutuba boża ukrywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krzy_siek napisał(a):

BTW jak odczytujesz udział lików i dislików? Mnie to jutuba boża ukrywa 

 

Skierowałem pismo i trzy ksera do google, ażeby przywrócili widoczność dislajków dla mnie. :P

 

A serio, ściągnąłem jakąś wtyczkę do chrome, bodajże to było to:

https://chrome.google.com/webstore/detail/return-youtube-dislike/gebbhagfogifgggkldgodflihgfeippi?hl=pl

 

Też ostatnio przejściowo nie działała i ukryło łapki w dół, bo coś kombinowali na YT, ale wróciła widoczność bez żadnych ingerencji.
Jak korzystasz z innej przeglądarki, to pewnie też są jakieś analogiczne wtyczki do tej powyżej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

IMO w większości się wybronił, chociaż odbiór na ten moment jest średni, 64% lajków, 36% dislajków.

IMO teraz każdy pocisk w stronę tego całego Gonciarza będzie przez większość ludzi uważany za wiarygodny, choć siła każdego kolejnego będzie coraz mniejsza.

 

Btw.:

 

c5e5cdf06849a15e0e73b69d90f8d309e0977829

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 @krzy_siek 

Poniżej komentarz spod tego filmiku gonciarza.

fd427dc30457af245d36d3ab4af7876e66e2bd40

 

Mózg rozwija się do 30 roku życia, więc wykorzystywanie 29 letniej dziewczynki to grooming. ;) 

Z tego, co ta typiara pisze wynika, że kobiety należałoby bronić przed nimi samymi - ale autorka na pewno tego nie zrozumie.

 

Ktoś to wrzucił na wykop, ja nie przeglądam tych komentarzy, bo kąpiel oczu by była wymagana. 😊

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krzy_siek napisał(a):

A jeśli 25-letni facet spotyka się na seks z milfem po trzydziestce, to ten facet pada ofiarą groomingu?

 

Wtedy pewnie jest wszystko git. :P 

 

Tak BTW ta typiara wyżej pisze, że 20 latkę jest łatwiej oszukać niż 35 latkę, pomijając, że niejedna 20 latka może być cwańsza od starszego

od siebie chłopa, to teraz trafiłem na taką wiadomość, szukając czegoś innego:

 

Cytat

Portal randkowy, "analityk z NATO" i oszukana 48-latka. Straciła 650 tys. zł

Środa, 5 lipca (13:34)

Dave Brian Garrison - tak przedstawiał się 48-latce osobnik, na którego kobieta natrafiła na portalu randkowym. Kosztowna znajomość zakończyła się, gdy gdańszczanka stała się uboższa o ok. 650 tys. zł, które przekazała na wskazane konta, co miało pomóc we wspólnym urlopie z nieznajomym.

 

Mieszkanka Gdańska zgłosiła się na policję opisując oszustwo, którego ofiarą padła.

48-letnia kobieta nawiązała kontakt z uczestnikiem portalu randkowego. W wersji, którą przekazał gdańszczance, miał to był Kanadyjczyk pracujący jako analityk z NATO w bazie wojskowej w Łasku.

Znajomość poprzez portal rozwijała się przez osiem miesięcy. W trakcie internetowych kontaktów pojawił się plan na spędzenie wspólnego urlopu.

W pewnym momencie "analityk" zgłosił kobiecie problem. Miał nim być brak zgody przełożonych na udzielnie urlopu. Wedle "Kanadyjczyka" z kłopotu miała go wybawić łapówka. 

Zapoznany zdalnie mężczyzna poprosił 48-latkę o pieniądze, które jak twierdził, miały być przeznaczone na to, by dowództwo udzieliło mu urlopu. Kobieta przystała na jego prośbę i dokonała kilku przelewów na wskazane konto. Najbardziej skuteczne miały być fundusze w euro i w tej walucie ofiara oszustwa przekazywała pomoc "analitykowi z NATO". Jak się okazało, łącznie przelała w ten sposób równowartość ok. 650 tys. zł.

 

https://www.rmf24.pl/regiony/trojmiasto/news-portal-randkowy-analityk-z-nato-i-oszukana-48-latka-stracila,nId,6883979#crp_state=1

 

Hmm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Z tego, co ta typiara pisze wynika, że kobiety należałoby bronić przed nimi samymi

Kiedyś tak robiono, przynajmniej do ślubu hah

Ciekawe czemu? :)

 

13 minut temu, krzy_siek napisał(a):

@Dworzanin.Herzoga A jeśli 25-letni facet spotyka się na seks z milfem po trzydziestce, to ten facet pada ofiarą groomingu?

A co jeśli 25-letni facet ma dziewczynę 26-letnią? Kto kogo "groomuje"? 

Ja bym od razu przywalił przykładem prezydenta Makarona i jego żony. 

 

7 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Tak BTW ta typiara wyżej pisze, że 20 latkę jest łatwiej oszukać niż 35 latkę, pomijając, że niejedna 20 latka może być cwańsza od starszego

od siebie chłopa, to teraz trafiłem na taką wiadomość, szukając czegoś innego:

Oszustwo na żołdaka US Army (albo jakiejś innej zachodniej armii) chyba jest najbardziej oklepane :P

Skuteczne okazało się też na przykład oszustwo na Willa Smitha:

 

35-latka straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych po tym jak uwierzyła, że pisze z amerykańskim aktorem Willem Smithem. Oszust poprosił kobietę o odebranie diamentów i kilku milionów dolarów gotówki.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Tak BTW ta typiara wyżej pisze, że 20 latkę jest łatwiej oszukać niż 35 latkę, pomijając, że niejedna 20 latka może być cwańsza od starszego

od siebie chłopa, to teraz trafiłem na taką wiadomość, szukając czegoś innego

Z tym oszukiwaniem emerytów, to dotyczy obojga płci, ostatnimi miesiącami jak czytałem wiadomości regionalne to była plaga, normalnie emeryci na lajcie się umawiali pod biedronkami i oddawali oszustom w reklamówkach dziesiątki lub setki tysięcy złotych.

Sprawą tą powinno się zająć Biuro Interwencji Obywatelskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po przesłuchaniu tego materiału mogę raczej powiedzieć, że gość słaby, i nieobeznany a jednocześnie typowy zamordysta i simp. Laska chciała się chyba na nim wybić ale jej nie wyszło więc postanowiła se ponagrywać i ujawnić to za trzy lata. Manipulacja i wyrachowanie na wysokim poziomie.

 

Nie będę gościa (gargamela) bronił choć autor materiału go niesłusznie tytułuje "feministą" za to, że jest słaby,  zaborczy i zazdrosny w związku. To nie jest objaw feminizmu tylko słabości i braku doświadczenia.

Z samego tego nie wynika, że ten gargamel jest feministą, tylko że jest słaby i simp.

Sam taki byłem, może nie aż tak żeby się płaszczyć przed jaską żeby wróciła ale typowo kobiece zachowania przejawiałem bo tego zostałem nauczony przez kulturę, media, szkołę.

To, że ktoś jest słaby nie wynika z tego, że jest feministą a że, albo jest słaby, albo, częściej, że został tak "wychowany", przez kulturę, media, społeczeństwo. Wychowany, a w zasadzie zindoktrynowany przez postępowe społeczeństwo.

 

Nie można każdego nazywać feministą. Ten DSM, ktokolwiek to jest jest w tym uciążliwy i wychodzi z tym na frustrata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, krzy_siek said:

Nie wszystkie zasoby są odnawialne

 

Poza dziećmi to jedynym nieodmawialnym zasobem jest czas.

Czas jest niematerialny. Więc może tak - wszystkie materialne zasoby, poza dziećmi są odnawialne.

Mimo wszystko rozmnażamy się wg strategii K a nie r i strata potomka jest nieodmawialna. Formalnie bardzo trudno odnawialna w praktyce, często niemożliwa.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Zasoby są odnawialne, ten nie jest. Jak ci zabiorą, zabiją dziecko to jak je odrobisz?

W przeszłości był prosty sposób - mnożyło się na potęgę. A teraz idziemy w jakość. Jak to się nazywa? A, inwestycja :P

 

6 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Może dla państwa ale nie dla mnie.

System nie zna pojęcia "dla mnie, czyli jednostki" :)

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Perun82 said:

W przeszłości był prosty sposób - mnożyło się na potęgę.

 

To nieprawda. W społecznościach nieco bystrzejszych uprawiam dzieciobójstwo jeśli warunki nie pozwalały dziecka wykarmić.

Tak że nie wszędzie mikrobiologia się na potęgę. Nawet zwierzęta ograniczają rozmnażanie w warunkach trudnych. W Europie, od tysiąca lat mamy warunki trudne, głównie wskutek wysokiej konkurencji, dlatego lepiej mieć mniej wykarmionych niż więcej głodujących.

 

Mogę co najwyżej poluźnić się stanowisko i stwierdzić, że dzieci są inwestycją bardzo kosztowną i bardzo trudno odnawialną. Nie są zasobem per se, choć, w warunkach pierwotnych, potrafią na siebie zapracować*.

Jadł już powiedziałem, zasobem to może one są dla państwa, ale państwo to sztuczny twór; znacznie bardziej niż małżeństwo.

 

* Foraging complexity and the evolution of childhood

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.