Skocz do zawartości

Jutuber który wyśmiewał redpill i przedmiotowe traktowanie kobiet, znęcał się nad byłą dziewczyną


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pomyślmy nad motywami tych panów. Bo już ich kilku się znalazło i z każdym jest chyba bardzo podobnie. Niżej moja diagnoza/rozkmina:

 

Taki typ zakłada, że będąc feministą, wda się w łaski kobiet. Zatem chodzi na te marsze, w mediach popiera postulaty kobiet, błyskawice, moja macica te sprawy. Po czasie jednak zdaje sobie sprawę, że nic mu to nie dało (działania podejmował interesownie a nie z pobudek moralnych), zatem zmienia tok postępowania z kobietami na dokładnie taki, jaki krytykuje w swoich social mediach. Manipulacje, nadużycia, wykorzystywanie naiwnych. Natomiast w social mediach utrzymuje wykreowaną przez siebie personę, tam nic nie zmienia, dalej pisze posty feministyczne - aby zatrzymać obecnych obserwatorów, nie tracić subskrybentów i dalej zarabiać na naiwnych.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że z Gonciarza taki badboj. Przymuszanie do dragów, ruchania, łobuz kocha najmocniej, kolońska i szlugi, z tobą lajw był za długi...

 

A wyście myśleli, że to flepiarz. :P 

 

Cytat

zwycięstwo moralne i gała xD

A jednak zwycięstwa moralne mogą być ważkie. :D 

Edytowane przez zychu
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał(a):

A wyście myśleli, że to flepiarz.

Może być jeszcze gorzej 🤣... on tak sobie cringowo żartował, bo myślał, że to seksy skracanie dystansu - niczym z kursu PUA - a panna wzięła go za perversa i zrobiłą #meetoo. 

Nie dość, że nie zaliczył to jeszcze pójdzie w pasiak. ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał(a):

Ale że z Gonciarza taki badboj. Przymuszanie do dragów, ruchania, łobuz kocha najmocniej, kolońska i szlugi, z tobą lajw był za długi...

 

A wyście myśleli, że to flepiarz. :P 

 

Tutaj dla kontrastu:

 

 

Choć podejrzewałem, że to oficjalna wersja, żeby jego działalność nie miała wpływ na karierę aktorską córki. :P 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też nie jestem fanem tych youtuberow i można rzecz złośliwie, że się im należało i dostali rykoszetem z własnej broni ale warto chyba spojrzeć na to szerzej bo to może spotkać każdego.

 

Mamy dwóch całkiem wpływowych osobników spotykających się z małolatami z problemami narkotykowymi (jak w ogóle można brać takie osoby na poważnie), które od czasów nastoletnich zbierają na nich haki. 16/17 laski robiące to z wyrachowaniem. Oczywiście, ze oni może i byli dla nich atrakcyjni w pewnym momencie, byli też swego rodzaju trampoliną. Te osobniki, stoją po stronie lewactwa, czyli zostaje złamana kolejna granica. W tym momencie już każdy facet jest wrogiem tego systemu i każdego można zdyskredytować ot tak. 

Co ciekawe ci faceci wiedzą, że tu nawet nie ma sensu się temu opierać tylko próbują zamieść akcję pod dywan. Nie ma sensu bo nawet tu zamiast ludzie spojrzeć szerzej to cieszą się, że oni też są przemocowi lub, że oni też mają problemy... Jak wyżej napisałem, nie darze ich sympatią ale to są faceci wciąż... 

 

System oraz ludzie oczywiście stoją po stronie kobiet, które są w zasadzie nietykalne. Psychiczna dziewczyna biorąca narkotyki dziś jest nazywana "laska z daddy issues", które jest stwierdzone przez inne podobne zawodniczki. 

Cytat: "Żerował na moich daddy issies i ogromnej empatii, jaką do niego miałam".

Przecież to jest typowe lewackie i kobiece pustosłowie. De facto, można w taki sposób obrócić każdą sytuację na korzyść kobiet. Każdy kto miał jakieś relacje FWB, ktoś kto był w luźnym związku pisząc śmieszne teksty czy coś mógłby zostać w taki sposób oskarżony. Każdy żarcik można zescreenować (chociaż tu nawet screenow nie ma tylko teksty w stylu "dostałam problemów z żywieniem") i przedstawić faceta jako oprawcę, przemocowca, otrzymać poklask z zewnątrz bez żadnych konsekwencji.  I tego będzie dużo więcej. Już tak jest w świecie wielkiego sportu, świecie Hollywood a teraz weszło na yt. 

Cytat: "Chcemy podziękować dziewczynom, które zaczęły te falę.". 

 

Dodatkowy smaczek to kwestia tego Instagrama, bo też się przewineło jak jej napisał, że ma seksualną energię. Laski wrzucają jak najbardziej erotyczne zdjęcia, nikt ich nie ogląda bez tego, nie oszukujmy się, ale jak przyjdzie co do czego to oczywiscie czują się urażone. One serio w to wierzą, że te 100 tysięcy facetów followujacych ją żyje tym czy ona zje krewetki czy sushi danego dnia a nie tym jak wygląda... :D 

 

Najbardziej przerażające jest to, że mało kto bierze pod uwagę to w ilu sytuacjach kiedy facet faktycznie kobietę uderzył czy coś zrobił (czego nie popieram) jest czynny udział kobiety i dolewanie oliwy do przysłowiowego ognia.

Ile kobiet z premedytacją wierci dziurę w brzuchu, wie gdzie ukłuć, co powiedzieć lub co zrobić żeby faceta wytrącić z równowagi. I to jest coś co jest nienamacalne, dla 95% społeczeństwa w ogóle czarna magia i tylko liczy się to, że facet ten zły. Świetny przykład to wmawianie, że facet odszedł, porzucił rodzinę, co odbija się na tym co myśli dziecko itp. A w ilu przypadkach ten facet po prostu odszedł bo nie był w stanie wytrzymać i tak żyć... No i o tym jakoś nikt nie pamięta :D

 

Podsumowując nie popieram działań tych panów ale broń jaką posiadają teraz kobiety, możliwość oskarżeń o wszystko (bez jakichkolwiek konsekwencji) a dodatkowo posiadanie za sobą systemu (oraz całego społeczeństwa broniącego kobiet) to prosta droga do całkowitej zagłady małżeństw, relacji itp. Miejmy nadzieje jednak, że będzie to krótkotrwały trend ale sam w to średnio wierzę. 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, EmpireState napisał(a):

to prosta droga do całkowitej zagłady małżeństw,

I bardzo dobrze - to jest sztuczny twór. Teraz dopiero wychodzi czym naprawdę jest. Bo póki co od wieków było romantycznie pieprzenie o motylkach etc. To jest spółka, biznes, interes - gdzie każdy ma swoje potrzeby, interesy. Coś za coś. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Perun82 said:

I bardzo dobrze - to jest sztuczny twór. Teraz dopiero wychodzi czym naprawdę jest. Bo póki co od wieków było romantycznie pieprzenie o motylkach etc. To jest spółka, biznes, interes - gdzie każdy ma swoje potrzeby, interesy. Coś za coś. 

 

Małżeństwo to nie jest sztuczny twór. To próba ujarzmienia dzikiej natury człowieka która przez stulecia działała bo mężczyzna był mężczyzną a kobieta kobietą. Skoro naruszamy podstawy to mamy to co mamy. Syf. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, EmpireState napisał(a):

W tym momencie już każdy facet jest wrogiem tego systemu i każdego można zdyskredytować ot tak. 

Dopóki spełniał swoją rolę w systemie dopóty był TOLEROWANY

2 minuty temu, Trevor napisał(a):

sztuczny twór.

 

2 minuty temu, Trevor napisał(a):

próba ujarzmienia

 

Czyli coś nienaturalnego. Małżeństwo jest wymysłem człowieka. Dlatego ludzie teraz widzą czym ono faktycznie jest i nie chcą się pchać w systemowy twór. Druga sprawa, bez małżeństw nie byłoby cywilizacji. Cała nasza cywilizacja, system jest oparty na kłamstwie i hipokryzji. A natura daje o sobie znać - ładnie to nazywamy chorobami cywilizacyjnymi :) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Perun82 said:

Czyli coś nienaturalnego. Małżeństwo jest wymysłem człowieka. Dlatego ludzie teraz widzą czym ono faktycznie jest i nie chcą się pchać w systemowy twór. Druga sprawa, bez małżeństw nie byłoby cywilizacji. Cała nasza cywilizacja, system jest oparty na kłamstwie i hipokryzji. A natura daje o sobie znać - ładnie to nazywamy chorobami cywilizacyjnymi :) 

 

No tak, ale chyba nie powinniśmy żyć jak zwierzęta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Trevor napisał(a):

No tak, ale chyba nie powinniśmy żyć jak zwierzęta. 

 

Nie oddychajmy, nie pijmy, nie jedzmy, nie szukajmy schronienia etc. Jesteśmy najlepiej przystosowanymi do życia zwierzętami na świecie. Po prostu przez rozwinięty mózg mamy więcej potrzeb, ale nadal są to potrzeby. Aby odejść od natury musielibyśmy wyjść z cielesnej powłoki. 

 

6 minut temu, vodkas85 napisał(a):

Nie żal mi żodnygo kukolda, feministy. Niechaj jadą z nimi jak ze szmatami, system wydoi ich do zera. Każdy jeden poniesie konsekwencje, Rewolucja Zje i Wysra własne dzieci.

Amen. Oni nas nie oszczędzają. A przy okazji pełnią ważną rolę - pokazują na swoim przykładzie jak system ich dopie... I będzie to przestroga dla Braci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Perun82 said:

Nie oddychajmy, nie pijmy, nie jedzmy, nie szukajmy schronienia etc. Jesteśmy najlepiej przystosowanymi do życia zwierzętami na świecie. Po prostu przez rozwinięty mózg mamy więcej potrzeb, ale nadal są to potrzeby. Aby odejść od natury musielibyśmy wyjść z cielesnej powłoki. 

 

Pisałeś wcześniej o cywilizacji. Bez jakiejś formy cywilizacji nie jesteśmy niczym więcej jak właśnie zwierzętami. Zbudowaliśmy sobie cywilizację opartą na kłamstwie co nie znaczy że cywilizacja może być komplementarna dla natury człowieka. Tak do niedawna było tak naprawdę. Wierzyliśmy w coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, EmpireState napisał(a):

Każdy żarcik można zescreenować

Ja to przede wszystkim dziwię się tym influenserom, że nie są zapobiegawczy, po co w ogóle oni prowadzą taką korespondencję. Ja sam mimo że nie jestem influenserem, i nie prowadzę akcji pokroju tych panów, to nie stosuję żadnego sekstingu. Pisanie po to, by umówić spotkanie, ewentualnie wymiana ostatnich wydarzeń, pozdrowienia. Tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perun82 napisał(a):

I bardzo dobrze - to jest sztuczny twór. Teraz dopiero wychodzi czym naprawdę jest. Bo póki co od wieków było romantycznie pieprzenie o motylkach etc. To jest spółka, biznes, interes - gdzie każdy ma swoje potrzeby, interesy. Coś za coś. 

Nie jestem fanem małżeństwa, szczególnie obecnego ale ta forma romantyczna to ma może ze 200 lat i została głównie napędzona filmami, romantyzmem itp. Wcześniej przez setki lat był czysty pragmatyzm, małżeństwa planowane albo małżeństwa z rozsądku. 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, EmpireState napisał(a):

Nie jestem fanem małżeństwa, szczególnie obecnego ale ta forma romantyczna to ma może ze 200 lat i została głównie napędzona filmami, romantyzmem itp. Wcześniej przez setki lat był czysty pragmatyzm, małżeństwa planowane albo małżeństwa z rozsądku. 

 

 

 

Dla plebsu są małżeństwa klasyczne. 

Dla zarządców, małżeństwa planowane, sojusze,  branie dzieci jako zakładników na wychowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że natemat jedzie po samozwańczych feministach jak masełkiem po chlebku.

 

Nie ufaj youtuberom feministom. Przykład Gargamela i Gonciarza dobitnie to udowodnił

 

YouTube mydli oczy, wiemy to nie od dzisiaj. Jednak wśród influencerów, którzy zawodzą z wszelkich innych powodów, jest jedna

wyjątkowo niebezpieczna grupa: miłych chłopców.

Feministów, przyjaciół kobiet, równych facetów, którzy w rzeczywistości traktują dziewczyny jak sz*aty. Ot, iluzja internetu.

 

Całość: https://natemat.pl/513922,gargamel-i-gonciarz-czyli-nie-ufaj-youtuberom-feministom-felieton

 

😊😊😊😊😊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, krzy_siek napisał(a):

Ciekawe, jaka kara spotka wspomnianych panów.

Proponuję 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny, do wyboru przez skazanego

 

Albo cały sezon grzewczy katorżniczego rąbania drewka i rozpalania w piecu w obozie szkolna-bembenau.

 

Co do Gonciarza to póki co widzę, że on nawiązywał w pełni dobrowolne dla obu stron relacje, po czym po dłuższym czasie został nazwany przemocowcem.

Z Gargamelem sprawa była jednak oczywista, a Gonciarz to IMO mocno naciągana sprawa - chociaż może nie wszystko wiem w tym temacie.

Już przestaję to śledzić, dosyć mnie dram.

 

A poniżej dwa ostatnie posty na onlyfansie tej typiary, która rozpoczęła gonciarz gate:

 

080e2643ce9078457d831b1b52511e4055e3c6b1

 

Nie życzyć sobie nacechowanych seksualnie komentarzy na onlyfansie, który opiera się na eksponowaniu seksualności, rok wcześniej udostępniając zdjęcia i filmy "mostly pussy".

Śmiechu warte. Dobrze, że nigdy nawet złotówką nie wparłem podobnych platform, bo może i ja bym się okazał cyber przemocowcem. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cytowanego art. W NaTemat ;)

 

Dlaczego? Można tylko gdybać, ale powiedzmy wprost: to jest dziś sexy. My, kobiety, przyzwyczaiłyśmy się już do tak niskich standardów, że wystarczy, że facet jest miły i deklaruje, że szanuje kobiety i bum, koniec. W zalewie inceli, samczych podrywaczy i konfederatów szukamy pereł: rycerzy walczących o prawa kobiet, mówiących "nie" przemocy i brzydzących się seksizmem. Dobrych facetów.

 

🤡🤡😀

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał(a):

My, kobiety, przyzwyczaiłyśmy się już do tak niskich standardów, że wystarczy, że facet jest miły i deklaruje, że szanuje kobiety i bum, koniec. W zalewie inceli, samczych podrywaczy i konfederatów szukamy pereł: rycerzy walczących o prawa kobiet, mówiących "nie" przemocy i brzydzących się seksizmem. Dobrych facetów.

 

Też zwróciłem uwagę na ten akapit. :P

Tak BTW przypomniał mi się ten stary skecz, gargamel i gonciarz walczą o prawa kobiet i przemocą wobec nich[halamizowane]:

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.